• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
hej vazne...vraj dieta ktore sa narodi v 7mom ma vecsiu sancu ako narodene v 8mom mesiaci
12. jún 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som prave volala so sestrou ... vraj ju tam nechaju na vikend ... dali jej infuziu a injekciu nejaku a ze v pohode zatial
12. jún 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aspon ze tak..infizky by to mali zastavit
12. jún 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekarka povedala, ze sa este nezacala otvarat, ale vela uz nechyba
12. jún 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak je dobre kym sa nezacala otvarat to sa da este troska oddialit
12. jún 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caaaute cicky,

dnes bol uuuuuuzasny den,ale idem pekne po poriadku a zacnem vcerajskom :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: .

Ako som Vam spominala,ze si chceme dat s drahym trosku do nosa tak to dopadlo :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Vypili sme celu flasu samozrejme sme to riedili redbullom a to bol brutus za celu noc sme spali obidvaja asi dve hodiny co sa nam nedalo zaspat,drahy aspon nebol tak naliaty ako ja ceeeeeeeeely svet sa mi krutil a nie a nie zaspat,no des co Vam poviem :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Dnes rano som sa zobudila svieza ako rybicka po tych dvoch hodinach spanku dost divne nie??No,viem,ze nikdy nebudem miesat alkohol s redbullom to je pre takych co su na nejakej akcii a chcu byt hore dva dni v kuse,tak pre tych je to super lebo ozaj clovek slape ako hodinky.

No,tak sme sa zobudili bolo pol desiatej a tak som rozmyslala,ze co budeme cely den robit a vymyslela som ZOO aj ked som moc nedufala,ze to u draheho prejde,ale presloooooooooo.Boze naozaj sme si tak super oddychli,pominali plno peniazkov videli mnooooooooozstvo zvieratiek,drahy kameroval ja som fotila tak mame milion fotiek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Kupili sme si do obyvacky taku nadhernu drevenu zebru,co sa nam hodi k nasmu stylu uz mame taku zirafu tak si to postupne zbierame kym budeme zariadovat domka obyvacku.Vraj ta zebra je robena africkymi kmenmi je to rucna praca a nie tuctova :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: a naozaj je to vidiet tu preciznost,urcite maju take podobne aj v obchodoch ale toto je ina a uz hlavne aj tym,ze na akom mieste sme ju kupovali.Ja mam taky zvyk,ze vzdy ked niekde ideme musim si odtial nieco pekne priniest a Dublinska ZOO nie je samoska vynimkou :wink: :wink: :wink: :wink:

Uff,ale som sa rozpisala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som si kupila dvoch plysakov najskor som si kupila taku malu zirafku hrozne sa mi pacila a potom sme uz isli domov a pred ZOO dalsi stanok a tam mali take vacsie opice za 5e tak este aj tu som si zobrala,no ak male dieta co Vam poviem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dublinska ZOO je fakt kraaasna a velkaa,patri medzi najstarsie ZOO na svete a len ktory robi skoro kazdu uputavku pred filmom tam kde reve ako najaty bol tiez z DUblinskej ZOO,kupili sme si aj brozurku tak som trosku studovala :wink: :wink: :wink: :wink:
13. jún 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie len ale LEV,ktory robi uputavku pred filmom :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
13. jún 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem hodit na strechu nas novy obyvackovy doplnok :wink: :wink: :wink: :wink:
13. jún 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som dala fotku,tak ak chcete tak kuk na strechu :wink: :wink: :wink: :wink:
13. jún 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cipsis..kraaasny doplnok ste kupili :grinning: :grinning:

my ideme grilovat za chvilku, ja trenujem trosku bo mi pride "pan ucitel" exmilenec jaaaaaaj tak sa esiiim..
my sme tiez mali pekny dnik dneska, sme kosili, a hrabali a 5maciatok odrodili...

potom hodim ftoky zahrady cipsus a aj satov a aj maciatok :grinning: :grinning:
13. jún 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelus vy mate maciatkaaaaaaaaa jeziiiiis,malinke joooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Naozaj to hovoris alebo len tak zo srandy ked si tych smejov tam dala,ze sa Ti paci nas doplnok :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Lebo ja som z neho hotova my budeme mat cely dom v starom style ani nie v starom ale v takom moderno tmavom,ved asi si to vies predstavit nie??Tak tam mi to bude pasovat ako rit na serbel :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeziiis musim si ist urobit vyvar z bujonu,boli ma hlava ako slak :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
13. jún 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem girlovat,nevezmes ma k tebe?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. jún 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus ano mame maciatka kraasne suuuu..take malinke naaadherneee...
a naozaj sa mi to paci, aj ferovi sa to lubilo..take to je take, prirodzene nenapadne a zaroven to vynikne...

cipsu pod hned by som ta brala, taka fajna kuracinka, hovedzinka, klobasky a ja salatik zeleninkovy a na to trosku kuracieho meska si dam :grinning:
13. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale hlavne tu bude moje druhe zlaticko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zajtra hodim fotky potom aj maciatok aj siatok.. :grinning:
13. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dneska to tu straaasne blblo...
13. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ideme rozkladat ohnik, tak sa lucim...
zachvilku su tu aj navstevnici xixix :grinning: :grinning:
13. jún 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si to uzite a tesim sa na foto,toto bol napad mojho draheho tato zebra bola jedina v obchode a povedali nam,ze to je jediny exemplar tak drahy ani sekundu nevahal a kupili sme to a stale si to chodi obzerat :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jún 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tej fotke co som dala na strechu mi pride taka malicka ale ma dobrych 50 cm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jún 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus je kraasna, taka prijemna, taka pohoda z nej vyzaruje xxixi..no mne sa mooooc lubi naozaj mocccc

a uz letim...xixix
13. jún 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caute stramandy,doteraz nesiel konik :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ,no aspon som napiekla a navarila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a kooonecne sa citim uz ako tak k svetu vcerajsi vyvar pomohol :wink: :wink: :wink: :wink:
14. jún 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus ja sa aj divim co to tak mrzne posledne dni..furt to vypadava a neviem co..
no straasnnee

jaaaj a vcera bolo uuuzasneeee, sme sa nacuckali jaaaaaaj rano o stvrtej odchadzali :grinning: :grinning:
14. jún 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ste sa dobre bavili,to je zaaklad a o nacuckani ani nehovor ja nechcem alkohol vidiet dalsie dva roky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jún 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som najprv nechcela a im som ponukla domacu slovensku slivovicu, no ta im chutilaaaaa...
a taj ha ze si dam fernetik aj s ferom tak sme vypili asi 6 stamprelikov a uplna pohoda az na to ze som si uz davala nabijat baterky bo som bola nadrzana jak ona hehe a pri mne 4chlapi :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj a rano o deviatej som mala budicek...a pridem na zachod a tam kopa vody po zemi, no samozrejme septik..
tak som len vytierala, vytierala a vytierala,..ale uz sme to dali dokopy a v piatok ked sa vratime zo slovenska tak ho pride vytiahnut a bude super joj
14. jún 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto bol este u vas okrem milenca??Vsetko samii chalani?? :wink: :wink: :wink: :wink: Takze predsa idete na to Slovensko??
14. jún 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no milenec, jeho kamarat co hraju v radiu spolu a dalsi kamarat co im robil sofera..ich svoch sme poznali len tak troska, z akcii co robia z radia ale obaja vpohode a aj vcera take historky rozpravali ze som nechapala...

tak pojdeme asi, uz som mamke aj nejake ceresne obrala..
a pojdeme trosku oddychnut, vypnut odtialto..
a cicky asi pojdu s nami na vylet :slight_smile:
14. jún 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved preto sa pytam,ze ci idete lebo co potom s maciatkami :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ,ale ked ich beriete tak v pohode :wink: :wink: :wink:
14. jún 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej berieme...
sme kupili taku prepravku a v tom pocestuju s nami aj ked sa kusok bojim co a ako ale su este malinke a Tina je stale pri nich tak pohoda bude..
cipsi si na facebooku?
14. jún 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok