Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
12. jún 2009

hej vazne...vraj dieta ktore sa narodi v 7mom ma vecsiu sancu ako narodene v 8mom mesiaci

zuzanockamt
12. jún 2009

som prave volala so sestrou ... vraj ju tam nechaju na vikend ... dali jej infuziu a injekciu nejaku a ze v pohode zatial

nelynka
12. jún 2009

tak aspon ze tak..infizky by to mali zastavit

zuzanockamt
12. jún 2009

lekarka povedala, ze sa este nezacala otvarat, ale vela uz nechyba

nelynka
12. jún 2009

tak je dobre kym sa nezacala otvarat to sa da este troska oddialit

cipsinka
13. jún 2009

no caaaute cicky,

dnes bol uuuuuuzasny den,ale idem pekne po poriadku a zacnem vcerajskom 😖 😖 😖 😖 😖 .

Ako som Vam spominala,ze si chceme dat s drahym trosku do nosa tak to dopadlo 😖 😖 😖 😖 😖 Vypili sme celu flasu samozrejme sme to riedili redbullom a to bol brutus za celu noc sme spali obidvaja asi dve hodiny co sa nam nedalo zaspat,drahy aspon nebol tak naliaty ako ja ceeeeeeeeely svet sa mi krutil a nie a nie zaspat,no des co Vam poviem 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

Dnes rano som sa zobudila svieza ako rybicka po tych dvoch hodinach spanku dost divne nie??No,viem,ze nikdy nebudem miesat alkohol s redbullom to je pre takych co su na nejakej akcii a chcu byt hore dva dni v kuse,tak pre tych je to super lebo ozaj clovek slape ako hodinky.

No,tak sme sa zobudili bolo pol desiatej a tak som rozmyslala,ze co budeme cely den robit a vymyslela som ZOO aj ked som moc nedufala,ze to u draheho prejde,ale presloooooooooo.Boze naozaj sme si tak super oddychli,pominali plno peniazkov videli mnooooooooozstvo zvieratiek,drahy kameroval ja som fotila tak mame milion fotiek 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵 .Kupili sme si do obyvacky taku nadhernu drevenu zebru,co sa nam hodi k nasmu stylu uz mame taku zirafu tak si to postupne zbierame kym budeme zariadovat domka obyvacku.Vraj ta zebra je robena africkymi kmenmi je to rucna praca a nie tuctova 😉 😉 😉 😉 😉 a naozaj je to vidiet tu preciznost,urcite maju take podobne aj v obchodoch ale toto je ina a uz hlavne aj tym,ze na akom mieste sme ju kupovali.Ja mam taky zvyk,ze vzdy ked niekde ideme musim si odtial nieco pekne priniest a Dublinska ZOO nie je samoska vynimkou 😉 😉 😉 😉

Uff,ale som sa rozpisala 😀 😀 😀 😀

cipsinka
13. jún 2009

a este som si kupila dvoch plysakov najskor som si kupila taku malu zirafku hrozne sa mi pacila a potom sme uz isli domov a pred ZOO dalsi stanok a tam mali take vacsie opice za 5e tak este aj tu som si zobrala,no ak male dieta co Vam poviem 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 Dublinska ZOO je fakt kraaasna a velkaa,patri medzi najstarsie ZOO na svete a len ktory robi skoro kazdu uputavku pred filmom tam kde reve ako najaty bol tiez z DUblinskej ZOO,kupili sme si aj brozurku tak som trosku studovala 😉 😉 😉 😉

cipsinka
13. jún 2009

nie len ale LEV,ktory robi uputavku pred filmom 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
13. jún 2009

idem hodit na strechu nas novy obyvackovy doplnok 😉 😉 😉 😉

cipsinka
13. jún 2009

uz som dala fotku,tak ak chcete tak kuk na strechu 😉 😉 😉 😉

nelynka
13. jún 2009

ahoj cipsis..kraaasny doplnok ste kupili 😀 😀

my ideme grilovat za chvilku, ja trenujem trosku bo mi pride "pan ucitel" exmilenec jaaaaaaj tak sa esiiim..
my sme tiez mali pekny dnik dneska, sme kosili, a hrabali a 5maciatok odrodili...

potom hodim ftoky zahrady cipsus a aj satov a aj maciatok 😀 😀

cipsinka
13. jún 2009

nelus vy mate maciatkaaaaaaaaa jeziiiiis,malinke joooj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Naozaj to hovoris alebo len tak zo srandy ked si tych smejov tam dala,ze sa Ti paci nas doplnok 😅 😅 😅 😅 Lebo ja som z neho hotova my budeme mat cely dom v starom style ani nie v starom ale v takom moderno tmavom,ved asi si to vies predstavit nie??Tak tam mi to bude pasovat ako rit na serbel 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

cipsinka
13. jún 2009

jeziiis musim si ist urobit vyvar z bujonu,boli ma hlava ako slak 😖 😖 😖 😖 😖

cipsinka
13. jún 2009

aj ja chcem girlovat,nevezmes ma k tebe?? 😅 😅 😅 😅 😎 😎 😎 😎

nelynka
13. jún 2009

cipsus ano mame maciatka kraasne suuuu..take malinke naaadherneee...
a naozaj sa mi to paci, aj ferovi sa to lubilo..take to je take, prirodzene nenapadne a zaroven to vynikne...

cipsu pod hned by som ta brala, taka fajna kuracinka, hovedzinka, klobasky a ja salatik zeleninkovy a na to trosku kuracieho meska si dam 😀

nelynka
13. jún 2009

ale hlavne tu bude moje druhe zlaticko 😀 😀 😀 😀 😀

zajtra hodim fotky potom aj maciatok aj siatok.. 😀

nelynka
13. jún 2009

a dneska to tu straaasne blblo...

nelynka
13. jún 2009

uz ideme rozkladat ohnik, tak sa lucim...
zachvilku su tu aj navstevnici xixix 😀 😀

cipsinka
13. jún 2009

tak si to uzite a tesim sa na foto,toto bol napad mojho draheho tato zebra bola jedina v obchode a povedali nam,ze to je jediny exemplar tak drahy ani sekundu nevahal a kupili sme to a stale si to chodi obzerat 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵

cipsinka
13. jún 2009

na tej fotke co som dala na strechu mi pride taka malicka ale ma dobrych 50 cm 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
13. jún 2009

cipsus je kraasna, taka prijemna, taka pohoda z nej vyzaruje xxixi..no mne sa mooooc lubi naozaj mocccc

a uz letim...xixix

cipsinka
14. jún 2009

no caute stramandy,doteraz nesiel konik 🙄 🙄 🙄 😕 😕 😕 😕 😕 ,no aspon som napiekla a navarila 😅 😅 😅 😅 😅 a kooonecne sa citim uz ako tak k svetu vcerajsi vyvar pomohol 😉 😉 😉 😉

nelynka
14. jún 2009

cipsus ja sa aj divim co to tak mrzne posledne dni..furt to vypadava a neviem co..
no straasnnee

jaaaj a vcera bolo uuuzasneeee, sme sa nacuckali jaaaaaaj rano o stvrtej odchadzali 😀 😀

cipsinka
14. jún 2009

tak ste sa dobre bavili,to je zaaklad a o nacuckani ani nehovor ja nechcem alkohol vidiet dalsie dva roky 😝 😝 😝 😝 😝

nelynka
14. jún 2009

tak ja som najprv nechcela a im som ponukla domacu slovensku slivovicu, no ta im chutilaaaaa...
a taj ha ze si dam fernetik aj s ferom tak sme vypili asi 6 stamprelikov a uplna pohoda az na to ze som si uz davala nabijat baterky bo som bola nadrzana jak ona hehe a pri mne 4chlapi 😀 😀 😀

nelynka
14. jún 2009

jaaaaj a rano o deviatej som mala budicek...a pridem na zachod a tam kopa vody po zemi, no samozrejme septik..
tak som len vytierala, vytierala a vytierala,..ale uz sme to dali dokopy a v piatok ked sa vratime zo slovenska tak ho pride vytiahnut a bude super joj

cipsinka
14. jún 2009

a kto bol este u vas okrem milenca??Vsetko samii chalani?? 😉 😉 😉 😉 Takze predsa idete na to Slovensko??

nelynka
14. jún 2009

no milenec, jeho kamarat co hraju v radiu spolu a dalsi kamarat co im robil sofera..ich svoch sme poznali len tak troska, z akcii co robia z radia ale obaja vpohode a aj vcera take historky rozpravali ze som nechapala...

tak pojdeme asi, uz som mamke aj nejake ceresne obrala..
a pojdeme trosku oddychnut, vypnut odtialto..
a cicky asi pojdu s nami na vylet 🙂

cipsinka
14. jún 2009

no ved preto sa pytam,ze ci idete lebo co potom s maciatkami 😕 😕 😕 😕 😕 ,ale ked ich beriete tak v pohode 😉 😉 😉

nelynka
14. jún 2009

hej berieme...
sme kupili taku prepravku a v tom pocestuju s nami aj ked sa kusok bojim co a ako ale su este malinke a Tina je stale pri nich tak pohoda bude..
cipsi si na facebooku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre