• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
ahojte dievcence.... suplujem telocvik, tak som vas dosla kuk :wink: ako sa mate? ziadne deti v brusku? :grinning:
16. jún 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aknel, u nas ticho pred burkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:. A mladi sportobvi posluchaju? :slight_smile:
16. jún 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaahojte babule..
tak sa hlasim zo slovenska..cesta bola dobra, aj pukutu se zaplatili ale len 5e nastastie :slight_smile:)))
aj ciciaky to prezili a ideme oddychovat..

naspet berieme aj svokra asi nech nam da zase trosku dokopy domcek :slight_smile:)) :grinning:
16. jún 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus chcela som sa ozvat este vcera rano pred cestou, odchadzali sme o 14.30h len z domu ale nesiel kon..
kumne sme dorazili o polnoci tak sme spali pri nasich a tak az do KE preto sa ozvyam az teraz, doma nemam net :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely caukooooooooo,ja som si aj myslela,ze uz ste na SVK a ano nesiel kon :angry: :angry: :angry: :angry: tak som vedela,ze sa mi nemas ako ozvat :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. jún 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco ste dostali pokutu??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
16. jún 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus lebo drahy mal zapnute hmlovky a nemali sme vraj kompletne papiere...a zjednal z 80e na 5e :grinning:
16. jún 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Nely, ty mas fajneho chlapa :grinning: :wink:
16. jún 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z 80 na 5 ty kokso to ako dokazal :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: my sme take stastie v novemb.ked sme boli na SVK nemali schytali sme pokutu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a teraz ked sme boli sme asi pat hliadok stretli ked sme sli z Oravy do Levic a nik nas nezastavil isli sme ako sme mali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. jún 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Cipsi a ty ako dneska? :slight_smile:
16. jún 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
nely ... tak vitaj doma :wink: ... s tou pokutou ste ho teda dobre ukecali :sweat_smile: ... nas policajti zastavuju skoro vzdy :grinning: ... minule nas zastavili dokonca dve hliadky pocas jednej cesty :grinning: ... ked vidia stare auto, tak si hned myslia, ze isto bude mat nieco v neporiadku ... ale bohuzial sa preratali ... este nam nikdy nic nevytkli :dizzy_face: ... raz nas zastavili a pytali sa draheho, ze preco svieti hmlovkami a MM na nich pozera, ze cooooo ... tak im vravi, ze to ma parkovacky a nie hmlovky ... tie mame len vzadu ... tak policat cumel, ze aha, no to som nevedel ... ved jasne, ked bol aspon o desat rokov mladsi ako nase auto :grinning:
cispi ... a ty si sa dnes ako mala?
riana ... a ty ako v praci po dovolenke ... uz si stihla znovu nabehnut do pracovneho rytmu? :grinning:
leni ... no pekne pocas vyucovacej hodiny na nete ... a este na telesnej :grinning:
16. jún 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nas zastavili len koli tomu ze mal zapnut hmlovky, a to sa nesmie ked nie je hmla, ale on je slepi a inak nevidi na kraj cesty na zver, tak to pochopili...
a ked kontrolovali papiere tak sa prislo na to ze nemame doklad o technickej ze je prava a nie sfalsovane nalepky ale to je jedno..
doteraz nas zastavili policajti a nikom nic nevadilo a uz zrazu musis mat..tak ho napomenuli a za tie hmlovky zaplatil 5e..
normalne mu hovorili ze pokial nema peniaze u seba, tak za hmlovky je 30e a za papiere je pokuta az 50e...
16. jún 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne sme dnes dali vyvovalt fotky, ktore sme mali este z Londona, tak sa tesim, ze mozem popridavat do albumov a aj z vyletiku tam su, co sme boli asi pred troma tyzdnami :dizzy_face:
16. jún 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ... tam malo byt, ze vyvolat fotky :grinning: ... som dnes asi 4 hodiny v kuse pisala polrocne vyhodnotenie prace, tak sa mi uz pletu tie pismena :grinning:
16. jún 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ahoj zuzi...
16. jún 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nely ... aka vysmiata :sweat_smile: :confused:
16. jún 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som rada ze sme kus vypadli... :grinning:
16. jún 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ti verim ... a na ako dlho ste isli? ... aj ja by som uz tak rada sla niekam na dovolenku, ale este musim vydrzat do polovice jula :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto nie je dovolneka..
vcera sme isli z z CR a v piatok rano ideme naspet..a bereme aj svokra a zase nam nieco porobi cez vikend na domceku aspon :grinning:
16. jún 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ozaj na kratucko ste isli ... ale mate aspon zmenu prostredia na chvilku ... a aj to je prospesne :wink:
16. jún 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my nejako nestihame na dlhsie ist, a trebalo vziat aj oblek a nejake veci co nam treba, tak sme sli..
16. jún 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky cauky :slight_smile:
16. jún 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ... no tak to hej ... ja domov chodievam tak na den - dva, ale ja to mam len 50 km :wink:
16. jún 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely posielam Ti Ip s heslom na pokeci dala som dnes nejake foto zo ZOO :wink: :wink: :wink: :wink:
16. jún 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi aaa dnes som dokopy nic nerobila iba prala a vesala a tot vsjo a ty?? :slight_smile:
16. jún 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cipsi ... tak ja klasika do 16:30 v praci a teraz sme akurat s drahym dovrtali osem novych dier na policky, lebo MM mal pozicanu vrtacku od jeho otca z roboty a zajtra ju musi ist vratit, tak dnes to navrtal a zajtra bude montovat ... ale jednu skrinku uz aj stihol zavesit v chodbe, kym som bola v praci ... tak ja este porobim poriadok a ideme ku svokrovcom vratit vrtacku a na nakup
16. jún 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus dobre, idem si ta pridat :grinning:
16. jún 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi mne ta nechce najst pod tym nickom
16. jún 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam zajtra a pozajtra draheho doma tak sa tesim,ze nebudem doma kysnut :wink: :wink: :wink:
16. jún 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely IP
16. jún 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok