• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
cipsi ... tak to mas super :wink: ... ja som si na piatok zobrala nahradne volno, tak tiez chceme niekam ist, ak bude pocasie aspon trosku normalne ... najskor pojdem rano zaniest diplo, vysvecko a vypis z registra trestov do skoly, nech uz maju konecne vsetky dokumenty pohromade a potom sa uvidi :grinning:
16. jún 2009 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz maaam :grinning:
16. jún 2009 o 18:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som si ta pridala :wink: :wink: :wink: mam zatial malo fotiek to su len zo ZOO a dve z februara myslim :wink: :wink: :wink: :wink:
16. jún 2009 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi no tak super aj vy budete vegetit,no my zajtra chcem zbehnut do jednej agentury aj ked tym nie som moc nadsena neznasam tam chodit :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
16. jún 2009 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cipsi to staci :grinning: :grinning:
ja ich tam mam kusok viacej :grinning:
16. jún 2009 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nely co povies na tu ZOO,pekne,ze?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. jún 2009 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chcela som dat aj viac foto ale dlho to nacitavalo tak som sa na to vysrala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. jún 2009 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
MM bol dnes na jednom pohovore v KII, lebo mu vcera vecer volala jedna zenska odtial a prisli tam piati a hned ich styroch poslali domov, vraj sa pomylili a na tu poziciu ich nemali zavolat :angry: ... no na hlavu padnuti :angry:
16. jún 2009 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cipsu naadherna zoo..by soms a tam sla pozriet hned, zboznujem zoo len tam treba vela chodit :grinning:
16. jún 2009 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my pojdeme s deturencami do Kosic do ZOO v auguste ... sa uz tesim, lebo tam som este nebola ... celkovo vychod nemam nejako pochodeny
16. jún 2009 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: mali im aspon cestu preplatit hajzlici :angry: :angry: :angry: :angry:

nely no je krasna a na fotkach to tak ani nevidno na zivo je to ozaj bomba :wink: :wink: :wink:
16. jún 2009 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cipsi ... :grinning: :grinning: :grinning: no to vies, ze preplatit cestu :grinning: ... a ty ako s pracou? ... aj posielas niekam CV?
16. jún 2009 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani ja nemam vychod voooobec pochodeny v zivote som tam nebola najblizsie k vychodu som bola v poprade ked sme sli tym vlakom hore k tatram a tot vsjo isla by som pozriet do Kosic veru a to ani neviem,ze tam je ZOO :confused: :confused: :confused: :confused:
16. jún 2009 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi jasne,ze posielam CV ale nic :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: dnes som uz pozerala vlastne hladala nieco ako opatrovatelka mimina ale ani to som nic nenasla musim lepsie popozerat uz chcem pracovaaaaaaaat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. jún 2009 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cipsi ... to ti verim, ze uz chces pracovat ... ja som bola doma len 2 a pol mesiaca a uz som nevedela, co so sebou ... chybal mi ruch a zhon a kontakt s ludmi ... ja som bola na vychode v poprade a na domasi a vo vranove nad toplou a to je vsetko
zatial sa lucim ... ideme na nakup, lebo uz je aj dost hodin, tak nech zase nejdem spat o polnoci :sweat_smile:
16. jún 2009 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cipsus po tomto vikende pridam zase nove fotecky, zase sa nieco spravi na domceku :grinning:
16. jún 2009 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nely tesim :wink: :wink: :wink: akurat som dala do truby zemiacky pre draheho :wink: :wink: a idem umyt riad tak zatiiim pa
16. jún 2009 o 18:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
16. jún 2009 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak my sme uz spät z nakupu a z navstevy a uz sme sa aj dobre napapali - yavinace a zmeiakovy salatik mnaaam
16. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sportovci na telesnej posluchali... ani nedychali, ked mohli tukat do pc... a ja som si aspon porobila na nete co som potrebovala :wink:

dokukala som ordinacku... ten porod ma na babo zase nenalakal :grinning: bezim do sprchy
16. jún 2009 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj leni :slight_smile:
to mas fajn, ze si ich mohla zobrat na net ... my sme s nimi museli väcsinou do telocvicne, len obcas k PC :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... neznasala som zastupovat TV ... ja ordinaciu uz nejako velmi nepozeram ... len obcas tak utrzkovito :grinning: ... veru ten porod aj mna dost odradza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
len ta vyroba celkom stoji za to :grinning:
16. jún 2009 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni ... no obcas ano :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
16. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a vy teda furt nic? som necitala dozadu, tak neviem, ci si pisala... :sweat_smile: stale byvate v tom malom bytiku? ... my sa teraz stahujeme do 1i... maly, ale pekny...
16. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni ... ak myslis na dieta, tak nie a ani nechystame zatial ... no a stale sme v jednoizbaku :rolling_eyes: ... a vy idete do svojho vlastneho, ci podnajom?
16. jún 2009 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
podnajom.... ak raz nieco kupime, tak urcite vacsie... aby sa aj dajake tie dietky zmestili :slight_smile:
16. jún 2009 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja by som do podnajmu nesla, lebo platis a aj tak to nie je tvoje ... to radsej zobrat hypo
16. jún 2009 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babule..akosi nestiham..ale treba si aj oddychnut..ako sa mate? ja sa uz tesim na prazdniny..este 13dni do prace a potom sup volno..teda,ak by sa cosi podarilo,bola by som rada..uvidime ci sa cosi pritrafi..ale podstatne je,aby mily robil..
16. jún 2009 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej... no s tymi peniazmi je to tazke.... ale mame teraz tychto novych prenajimatelov fakt super, tak sa tesim.... :wink:
16. jún 2009 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj lea :slight_smile: ... aj ja sa uz tesim na dovolenku, ale az v polovici jula by mala nejaka byt
leni ... ak vam spravil dobru cenu, tak sa este da
16. jún 2009 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok