Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
16. jún 2009

cipsi ... tak to mas super 😉 ... ja som si na piatok zobrala nahradne volno, tak tiez chceme niekam ist, ak bude pocasie aspon trosku normalne ... najskor pojdem rano zaniest diplo, vysvecko a vypis z registra trestov do skoly, nech uz maju konecne vsetky dokumenty pohromade a potom sa uvidi 😀

nelynka
16. jún 2009

uz maaam 😀

cipsinka
16. jún 2009

aj ja som si ta pridala 😉 😉 😉 mam zatial malo fotiek to su len zo ZOO a dve z februara myslim 😉 😉 😉 😉

cipsinka
16. jún 2009

zuzi no tak super aj vy budete vegetit,no my zajtra chcem zbehnut do jednej agentury aj ked tym nie som moc nadsena neznasam tam chodit 😖 😖 😖 😖

nelynka
16. jún 2009

cipsi to staci 😀 😀
ja ich tam mam kusok viacej 😀

cipsinka
16. jún 2009

nely co povies na tu ZOO,pekne,ze?? 😵 😵 😵 😵

cipsinka
16. jún 2009

chcela som dat aj viac foto ale dlho to nacitavalo tak som sa na to vysrala 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
16. jún 2009

MM bol dnes na jednom pohovore v KII, lebo mu vcera vecer volala jedna zenska odtial a prisli tam piati a hned ich styroch poslali domov, vraj sa pomylili a na tu poziciu ich nemali zavolat 😠 ... no na hlavu padnuti 😠

nelynka
16. jún 2009

cipsu naadherna zoo..by soms a tam sla pozriet hned, zboznujem zoo len tam treba vela chodit 😀

zuzanockamt
16. jún 2009

my pojdeme s deturencami do Kosic do ZOO v auguste ... sa uz tesim, lebo tam som este nebola ... celkovo vychod nemam nejako pochodeny

cipsinka
16. jún 2009

zuzi 😠 😠 😠 😠 😠 😠 mali im aspon cestu preplatit hajzlici 😠 😠 😠 😠

nely no je krasna a na fotkach to tak ani nevidno na zivo je to ozaj bomba 😉 😉 😉

zuzanockamt
16. jún 2009

cipsi ... 😀 😀 😀 no to vies, ze preplatit cestu 😀 ... a ty ako s pracou? ... aj posielas niekam CV?

cipsinka
16. jún 2009

ani ja nemam vychod voooobec pochodeny v zivote som tam nebola najblizsie k vychodu som bola v poprade ked sme sli tym vlakom hore k tatram a tot vsjo isla by som pozriet do Kosic veru a to ani neviem,ze tam je ZOO 😕 😕 😕 😕

cipsinka
16. jún 2009

zuzi jasne,ze posielam CV ale nic 😒 😒 😒 😒 dnes som uz pozerala vlastne hladala nieco ako opatrovatelka mimina ale ani to som nic nenasla musim lepsie popozerat uz chcem pracovaaaaaaaat 😅 😅 😅 😅 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zuzanockamt
16. jún 2009

cipsi ... to ti verim, ze uz chces pracovat ... ja som bola doma len 2 a pol mesiaca a uz som nevedela, co so sebou ... chybal mi ruch a zhon a kontakt s ludmi ... ja som bola na vychode v poprade a na domasi a vo vranove nad toplou a to je vsetko
zatial sa lucim ... ideme na nakup, lebo uz je aj dost hodin, tak nech zase nejdem spat o polnoci 😅

nelynka
16. jún 2009

cipsus po tomto vikende pridam zase nove fotecky, zase sa nieco spravi na domceku 😀

cipsinka
16. jún 2009

nely tesim 😉 😉 😉 akurat som dala do truby zemiacky pre draheho 😉 😉 a idem umyt riad tak zatiiim pa

nelynka
16. jún 2009

ppa

zuzanockamt
16. jún 2009

tak my sme uz spät z nakupu a z navstevy a uz sme sa aj dobre napapali - yavinace a zmeiakovy salatik mnaaam

aknellita
16. jún 2009

sportovci na telesnej posluchali... ani nedychali, ked mohli tukat do pc... a ja som si aspon porobila na nete co som potrebovala 😉

dokukala som ordinacku... ten porod ma na babo zase nenalakal 😀 bezim do sprchy

zuzanockamt
16. jún 2009

ahoj leni 🙂
to mas fajn, ze si ich mohla zobrat na net ... my sme s nimi museli väcsinou do telocvicne, len obcas k PC 😝 ... neznasala som zastupovat TV ... ja ordinaciu uz nejako velmi nepozeram ... len obcas tak utrzkovito 😀 ... veru ten porod aj mna dost odradza 😝

aknellita
16. jún 2009

len ta vyroba celkom stoji za to 😀

zuzanockamt
16. jún 2009

leni ... no obcas ano 😅 😅 😀

aknellita
16. jún 2009

a vy teda furt nic? som necitala dozadu, tak neviem, ci si pisala... 😅 stale byvate v tom malom bytiku? ... my sa teraz stahujeme do 1i... maly, ale pekny...

zuzanockamt
16. jún 2009

leni ... ak myslis na dieta, tak nie a ani nechystame zatial ... no a stale sme v jednoizbaku 🙄 ... a vy idete do svojho vlastneho, ci podnajom?

aknellita
16. jún 2009

podnajom.... ak raz nieco kupime, tak urcite vacsie... aby sa aj dajake tie dietky zmestili 🙂

zuzanockamt
16. jún 2009

ja by som do podnajmu nesla, lebo platis a aj tak to nie je tvoje ... to radsej zobrat hypo

leatea
16. jún 2009

ahojte babule..akosi nestiham..ale treba si aj oddychnut..ako sa mate? ja sa uz tesim na prazdniny..este 13dni do prace a potom sup volno..teda,ak by sa cosi podarilo,bola by som rada..uvidime ci sa cosi pritrafi..ale podstatne je,aby mily robil..

aknellita
16. jún 2009

hej... no s tymi peniazmi je to tazke.... ale mame teraz tychto novych prenajimatelov fakt super, tak sa tesim.... 😉

zuzanockamt
16. jún 2009

ahoj lea 🙂 ... aj ja sa uz tesim na dovolenku, ale az v polovici jula by mala nejaka byt
leni ... ak vam spravil dobru cenu, tak sa este da

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre