• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
cipsi..tak parfemy su tiez moje..tu mam asi zo 6 a idem este jeden kupit a u mileho mam dalsie 4..a doma sa mozno este jeden najde :grinning: ale ja rada pouzivam parfemy podla nalady :sunglasses:

a kde ste inac cely den? som myslela,ze kolko toho budem musiet dohanat a takmer nic som nemusela..
17. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes je tu nejako ticho ... MM mi napaloval mp3 na CD, aby som mala co v aute pocuvat, ked niekam pojdeme v piatok, tak som tu nebola
17. jún 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi..a kam sa chystate?
zrejme vsetky dospavaju..ako ja :grinning: ani neviem,kedy prisiel mily z prace..len tak letme som videla,ale spala dalsiu hodinu a pol..no dobre mi to padlo..
17. jún 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som bola dnes dost aktivna ... vstavala som 6:30, do 16:00 som bola v praci, potom sme doma trosku upratali, lebo MM robil policky a isli sme na korculky do osmej :dizzy_face:
v piatok idem zaniest papiere do skoly, kde nastupujem od augusta a potom asi nejaky vyletik sparvime, lebo som si vzala na cely den nahradne volno, zalezi ake bude pocasie ... ale ja rada pocuvam hudbu v aute aj ked ideme len na nakup ... inak sa v aute hrozne nudim ... a ked mame pustene radio alebo CD, tak pocuvam, pripadne si vyspevujem :grinning:
17. jún 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano :slight_smile:
18. jún 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabudla by som, vtip na dnes:

Přijde chlap k doktorovi a povídá, že má tři varlata. Doktor ho uklidňuje, ať si z toho nic nedělá a nevšímá si toho. Chlap jde do hospody a povídá: "Vsaďte se o deset tisíc, že tady s Frantou máme dohromady pět koulí!" Franta se k němu otočí a povídá: "Ty vole, jestli nemáš čtyři, tak jsme to prohráli!"
18. jún 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
riana ... :grinning: :sweat_smile:
18. jún 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zase nikde nikoho :confused: :rolling_eyes:
18. jún 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..tak to ste sa dnes teda nesnazili :sweat_smile: ja som sa v praci aj nudila,ale nechcelo sa mi prist.nasli sme si inu zabavku :grinning: a doma som stihla na orbitreku spalit 700kcal :sunglasses: a potom som si dala hrianky s dzemom..takze snaha teda nic moc..ale este sa troska posmejem a hned to bude lepsie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lea ... no konecne sa tu niketo objavil, lebo je tu priiiserna nudaaa :rolling_eyes: ... ja som vcera nejake kalorie vykorculovala,ale uz som to aspon 100-krat dohnala :grinning: :sweat_smile: ... ale nevadiiii
18. jún 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tu napisala a sla cumiet dobu ladovu..nevadi..asi uz spis,tak pekne sny teda..my ideme cumnut este aj druhy diel :grinning:
18. jún 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malý kluk nakukuje klíčovou dírkou do koupelny. Tam vidí svoji dospělou sestru, jak si hladí prsa a vzdychá:
"Ach bože, jak já bych potřebovala chlapa!"
Druhý den se kluk vrátí ze školy o něco dříve a načapá sestru v posteli s mladým mužem. Mrskne taškou do kouta, běží do koupelny, tam se začne hladit na prsou a vzdychá:
"Ach bože, jak já bych nutně potřeboval koloběžku!"
19. jún 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,

riana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja vas trosku zanedbavam ale teraz mame plnu hlavu dovolenky na sept.zrusili sme Slovensko a rozhodli sme sa oddychnut si pri mori :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a konkretne do Egypta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,tak sme obehali cestovky a taaak,len Egypt je od Dublina trosku dalej ako zo Slovenska tak to sa nalietame teda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,zo SVK je to 4 hodiny a z Dublinu to akosi neviem vyzistit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sme sa vcera nespytali v agenture :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. jún 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz to mam zistene vlastne drahy to zistil a budeme letiet odtialto 6 hodin :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a v lietadle co bali moj drahyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (pravdepodobne) :wink: :wink: :wink: :wink:
19. jún 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
cipsi ... no to si teda pobudnete v lietadle dost dlho ... ja este letnu dovolenku nejako do detailov neplanujem ... viem kam asi chceme ist a zvysok sa doriesi za pochodu :grinning: ... ja budem mat dovolenku dva posledne julove tyzdne a posledny augustovy,lebo potom uz zase 25.8. nastupujem do novej prace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my ideme asi o chvilu sa kupkat do aquaparku do turc. teplic, akurat som pozerala ake maju ceny
19. jún 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si uzite v aquaparku bude super :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ,tak my tu dovolenku uz riesime chceme ist zaciatkom sept.ale objednavat budeme zaciatkom augusta koncom jula,takze mame este cas :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: a ten let mi aaabsolutne nebude vadit lebo to budu luxusnejsie lietadla a hlavne vacsie ako tie miniprdky s ktorymi chodime na SVK :wink: :wink: :wink: :wink:
19. jún 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len dufam, ze tam nebude vela ludi, lebo to neznasam, ked mam okolo seba davy ludi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ale kedze nie je bohvieake pekne pocasie, mozno tam bude pomenej ludi, lebo slnko nesvieti, je zamracene,ale teplo
19. jún 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky :grinning:

Zuzi, aquapark :dizzy_face: :dizzy_face:
Cipsi, ja uz takto popredku - uzite si dovcu, urcite to budete mat super :wink:
19. jún 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj riana ... no este ideme vypit kavicku a snad aj vyrazime :grinning: ... mam dnes volno,tak to chcem vyuzit, lebo zajtra idem zase k nasim na oravu
19. jún 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, daco som si tu minule pocitala, ze mas dneska volno :slight_smile:. Tak si to tam poriadne uzite :wink:.
19. jún 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved som minuly tyzden bola v praci aj v sobotu, takze som mala za to 8 a pol hodiny nahradneho volna,tak som si ich dnes vybrala a este mi hodina ostala :slight_smile:
19. jún 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako ti je fajne, Zuzi :dizzy_face:
19. jún 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej :grinning: ... ani by som nepovedala, ale nevadi ... to len tak vyzera na prvy pohlad :grinning: :sweat_smile:
19. jún 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co nie je fajn mat volny den a niekam len tak vybehnut a na chvilu nemysliet na nic ine? :confused:
19. jún 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej ... ale ze by som nemyslela na nic ine to sa neda povedat ... starosti plna hlava
19. jún 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved len na chvilu vypnut, kym sa budete clapotkat :wink:
Ja sa teraz snazim vypnut. Zrazu len bum! a mam po skole, nejak si neviem zvyknut od stredy na myslienku, ze mam prazdniny :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
19. jún 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... to hej ... na chvilu sa da :wink: ... ja mam este stale v zibej pamäti, ked som mala po statniciach pred šturmi rokmi a nemohla som tomu uverit, ze je uz fakt koniec :grinning: ... ale vycerpana som bola vtedy poriadne z tych stresov okolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj ... ja uz pisem ako dement ... tie preklepy si nevsimajte, kazdemu dojde ake pismeno tam malo byt :grinning: :sweat_smile:
19. jún 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak statnice, to uz bude ine kafco. Teraz prazdniny a potom sa to zacne :confounded:. Rychle vsetky skusky, popritom pisanie bakalarky, ucenie na statnice, statnice. Jeeemine, ako to popri robotke bude? :frowning2:. Ale hovorim si, ze ked toho bude tak na mna vela, rychlejsie mi ten cas ujde a skor sa budem moct tesit, ze mam "po" :slight_smile:.
19. jún 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej ... ja si neviem predstavit, ze by som to mala popri praci ... my sme mali este aj prax v tom zahrnutu od tretieho rocnika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok