Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
19. jún 2009

Ale ked tak rekapitulujem posledne dva roky, co do ZA chodim, neuveritelne rychlo mi to uslo, aj ked mam pocit, ze cas sa vlecie. Zistila som, ze to iba vtedy, ked sa nezaoberam skolou, ked mam velke prestavky medzi skuskami.
Uz som si aj stihla pozriet harmonogram bud. ak. roka. Do nejakeho 4.6. by uz mali byt vsetky Bc. statnice hotove. A do 14.6. vsetky Bc. promocie 😵.

zuzanockamt
19. jún 2009

tak to mate pekne rychlo, moja sestra len pred tyzdnom skoncila Bc.,ale promocie este neboli

riana12
19. jún 2009

No tak cim skor, tym lepsie 😀 😀 😝. Aj ked to znamena, ze si budeme musiet svihnut, aby sme to stihli nacas.
Mozem taku otazocku, urcite este pamatas - kedy ste si vy vyberali temu na bakalarku/diplomku?
Bo uz som sa stretla aj s tym, ze mali vybranu temu na konci druhaku a uz zacali cez letne prazdniny pisat 😕. To akoze iniciativa konkretneho cloviecika alebo to na niektorych skolach aj takto funguje? 😕

cipsinka
19. jún 2009

riana dikes 😉 😉 😉 si zlata,no ved za mesiac a pol to ideme objednat a potom to zbehne ako voda uz 😉 😉 😉

riana12
19. jún 2009

Ahojky Cipsi 🙂

cipsinka
19. jún 2009

cauky riana,ja som dnes nejaka tapnuta 😖 😖 😖 😖 😖 cely den je pod mrakom a nic sa mi nechce 😅 😅 😅 😅 😅 😅

riana12
19. jún 2009

Aj mne je nanic z toho tepla. Hlava sa mi zacina tocit, potim sa ako prasiatko 😖, aj zaludok mi zacina protestovat. A to len vsetko z tepla ☹ Pijem teraz ako duha, ale nic z toho.
Cipsi, ake je u vas pocasicko?

cipsinka
19. jún 2009

u nas je tak pod mrakom teraz trosku vykuka oskarko ale taky strbavy,ale inak fuka a je dost chladno 🤐 🤐 🤐 🤐 ,ale mne taketo pocko celkom vyhovuje kym nie som na dovolenke nemam rada tropy,ale ked som pri mori tak sa mi to ziada 😎 😎 😎 😎 😎 😎

riana12
19. jún 2009

No asi by som si to teraz s tebou vymenila, kvoi tomu chladu 😅.

cipsinka
19. jún 2009

riana 😀 😀 😀 😀 a ja zas s tebou nie kvoli tomu teplu 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
19. jún 2009

Ty si skareda, Cipsi 😝 ☹ 😢

( 😀 😀 😀 😀 😀 )

cipsinka
19. jún 2009

riana 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

joj akurat mi drahy volal,ze v sept.ma jeho veduca dovolenku a ich manazerka povoluje iba jednemu pocas mesiaca mat dovolenku tak ma slahne,ze co teraz s nasim Egyptom 😅 😅 😅 😅 😅 ,ale este to nema napisane na listine tak to nie je oficialne a mozno manazerka privrie oci a pusti ich obidvoch,lebo inak neviem 😅 😅 😅 😅 😅 v auguste uz ma tiez jedna nahlasene volno,potom mozno az v oktob.ale to je este dalekoooooo,to nechcem ist az tak neskoro 😢 😢 😢 😢 😢 😅 😅 😅 😅 😅 ,no budem sa modlit aby ho manazerka pustila ona je do pondelka este na dovolenke tak som zvedava co sa z toho vykluje 😅 😅 😅 😅 😅

riana12
19. jún 2009

Cipsi 😒. No dake zvlastne pomery v robotke. Preco len jednemu v mesiaci? 😕.

cipsinka
19. jún 2009

riana lebo tam kde robi (bali voziky do lietadiel v jednom sklade jeho robota ma viac ale v kazdom skalde je ich iba par)je malo ludi a preto si manazerka nemoze dovolit pustit viacej ludi na dovolenku,len co ma ist v sep.tak to je jeho veduca tak cize nie normalna baliaca pracovnicka tak mozno sa to bude dat nejako vybavit 😉 😉 😉 😉 Budeme mudrejsi v pondelok alebo v utorok a pri najhorsom pojdeme v oktob. 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
19. jún 2009

Ahojte, tak sme naspät, supeeeer bolo, sme sa tri hodinky pomacali vo vodicke, vo virivke, povozili sa po toboganoch 😵
cipsi ... aj MM, ked bol v poslednej robote, tak v lete tiez mohol mat len jeden technolog dovolenku a druhy musel byt v praci 😠 ... keby sa cosi vysomarilo, tak aby mal chlapom vo vyrobe kto poradit, ako maju motory rozoberat a skladat naspät

cipsinka
19. jún 2009

no zuzi tak super ste si oddychli 😉 😉 😉 😉 .

No aj oni to maju nejako divno tam spravene,ale zatial nikdy nebol problem s dovolenkou tak dufam,ze teraz ako naschval bude 😠 😠 😠 😠

riana12
19. jún 2009

Cipsi, drzim palceky, nech ho manazerka pusti v septembri, aby ste si este dovcu poriadne uzili.
Zuzi, no ako vam fajne 😵

zuzanockamt
19. jún 2009

veru fajne, fajne 😵 ... sme sa s MM dohodli, ze budeme tam chodievat aspon raz do mesiaca ... obidvoch nas to stalo 22 eur na tri hodiny, co by nebolo zase raz do mesiaca az tak vela 😅

riana12
19. jún 2009

no to ked si odlozite kazdy prac. den 1€, parada 😀

zuzanockamt
19. jún 2009

riana 😀 ... veru tak ... najskor sme rozmyslali, ze kazde dva tyzdne,ale to je dost casto, by nas to potom uz tak nebavilo 😀 ... ale ked bude mat aj drahy pracu, tak mozno 😉

riana12
19. jún 2009

jaaj, ako by so ja rada teraz niekam sla, ale samej sa mi nechce, takze mozem len hnit doma 😒

cipsinka
19. jún 2009

my vzdy chodime do ORavic ked sme doma skoro kazdy den ked sme na Orave tak tiez sme si s drahym hovorili,ze budeme raz do mesiaca chodit virivkovat a aj ked bude babo tak sa tam da super vysantit,len bohvie ci potom budeme na to mat ked teraz take plany robime 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
19. jún 2009

Cipsi, tak si zriadte speci fond na kupkanie 😀.

cipsinka
19. jún 2009

riana ak ta utesi,ze aj ja tvrdem doma 😀 😀 😀 😀 a este k tomu stale nico zerem 😠 😠 😠 😠 😠 vcera som dostala kramy tak vkuse musim mat nieco v hube teraz jem jogurt a vkuse nieco 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Uz som z 90 dnovky presla na delenu stravu tak aspon,ze jogurtom nemam prehresok 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
19. jún 2009

riana no aj to je jedna z moznosti 😀 😀 😀 😀 alebo nejakeho dotovatela 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

riana12
19. jún 2009

Aj ja budem zrat 😀. Mam tu nejake bebe keksiky, musli 😀. A zapijem coca-colou, ha.

riana12
19. jún 2009

Joj, zabudla som, prave som dojedla chipsi, take fefronkove 😀.

cipsinka
19. jún 2009

mnam,ze coca cola to je co?????????????Tu som nepila odkedy som bol na 90 dnovke 😒 😒 😒 😒 😒

riana12
19. jún 2009

ja to skoro stale pijem. kvoli kofeinu (na tlak) a kvoli neviem comu (ked mi v buse a pod. nebyva dobre od zaludka).

cipsinka
19. jún 2009

ty si chuda ty to mozes pit na hektolitre co sa o mne povedat neda 😖 😖 😖 😖 😖 akosi sa so mnou nic nerobi schudla som 2 kila a potom nic 😖 😖 😖 😖 😖 ale je pravda,ze som to nedodrziavala striktne.Teraz idem na dovolenku to budem vyzerat ako hroch 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 musim do sept.este nieco so sebou spravit lebo si chcem kupit pekne letne saty tak na to musi byt aj postava aspon ako taka 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre