Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

Ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. :-N .. 😃
cipsinka
19. jún 2009
dnes mala nely vyrazat zo SVK rano to by uz mohli byt a v Koline nie?? =-) =-) =-) =-) =-) =-)
zuzanockamt
19. jún 2009
aj ja chodievam niekedy do Oravic, tam je tiez pekne ... v Turcianskych Tepliciach je to o dost väcsie ... ja sa tiez budem o chvilu tlacit ... dala som vriet vodu na meltu - kavu a dame si s mlieckom ... mnaaam ... a k tomu zemlu s maslom a mojim domacim jahodovym lekvarom x-)
riana12
19. jún 2009
No vy ste tam ako susedky 😃. Mozte davat stretka v Oraviciach.
zuzanockamt
19. jún 2009
cipsi ... ak chces vidiet väcsie vysledky a ubytok na vahe, tak musis tu 90-dnovku dodrzat fakt do bodky ... ja som to tak spravila a 7 kg bolo dolu ... od vtedy som pribrala 2 kg, takze mam 69 kg,ale idealne by bolo pri mojej vyske tych 65 :-N ... ale ked nebude,tak sa nezblaznim ... dnes som zistila, ze v plavkach vyzeram stale dost dobre 😃 ... mam sice dvojdielne, ale tankiny, takze to je v poho
riana12
19. jún 2009
Cipsi a ako dlho si vlastne na tej 90-dnovke bola?
cipsinka
19. jún 2009
aj ja si idem na dovcu kupit tankiny x-) x-) x-) x-) x-) x-) ,no zuzi ano viem musim to dodrziavat striktne aj eee,sladkost bola kazdy den :-x :-x :-x :-x :-x a obcas ked sme boli mimo domu aj mimodomova strava :-N :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
cipsinka
19. jún 2009
riana si tri tyzne,cize nic moc a este s prehreskami ale v pase mam dole 6cm 😉 😉 😉 😉 ,sice uz som sa dlho nemerala ale zhruba pred tyzdnom som tak mala 😉 😉 😉
cipsinka
19. jún 2009
tam malo byt,ze ja ee :-N :-N :-N :-N
riana12
19. jún 2009
No 3 tyzdne na 90-dnovku je malo |-|. Musis to fakt dodrzat. To ako ked hovoria napr. o ATB, ze ich musis uzit do poslednej tabletky 😉
cipsinka
19. jún 2009
riana viem som si toho vedoma 😉 😉 😉 :-N :-N :-N :-N ale kaslem na to nejdem sa na to sustredovat a tak to pojde dole najlepsie do sep.mam este ako tak cas a ak nie nahodim tankiny a vec je vybavena 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
zuzanockamt
19. jún 2009
cipsi ... presne tak 😃 ... ja tiez tak hovorim ... ked mam naladu,tak jem malo a zdravo,ale niekedy si proste musim dat nieco nezdrave alebo sladke :-N
riana12
19. jún 2009
Ved sama najlepsie vies, ako na to 😉 🙂
cipsinka
19. jún 2009
😉 😉 😉
cipsinka
19. jún 2009
ked mam kramy neviem ovladat chute :-N :-N :-N ja za to naozaj nemozem ale neviem to nejako korigovat =-) =-) =-) =-) =-)
riana12
19. jún 2009
Ked sme uz pri kramoch, aj mne uz klopkaju na dvere :-S.
cipsinka
19. jún 2009
mne uz treti mesiac prisli uuuplne presne =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-)
zuzanockamt
19. jún 2009
no ja ocakavam MS niekedy na buduci vikend ... len som zvedava ako dojdu, lebo ovu tento cyklus nebola =-) ... a minuly mesiac meskali 3 dni
zuzanockamt
19. jún 2009
cipsi ... to mas super ... ja mavam tiez celkom presny cyklus ... 25 - 26 dni, len minuly mesiac prisli az na 28-my den
riana12
19. jún 2009
Aka by som ja bola niekedy vdacna, kebyze existuje gombik, ktory macknem a MS by nedosla ]-(. Len take nic neni 😢.
zuzanockamt
19. jún 2009
mne MS uz tak nevadi ako kedysi, ked som mavala velke bolesti ... aspon viem, ze je v tele vsetko v poriadku 😉
riana12
19. jún 2009
Tak je zas u mna pravda, ze ked prekonam prvy 1-2 dni, tak je to uz v pohode.
zuzanockamt
19. jún 2009
ja som to tiez tak mavala kedysi ... ale po stvorrocnom uzivani HAK a pravidelnom sexe je to v pohode, minuly mesiac som ani necitila, ze sa uz blizi a prvy den tiez v pohode, trosicku bolest, ale nemusela som ani ibiho naordinovat 😃
riana12
19. jún 2009
No ja este Ibiho 😃 ordinovat musim :-S. Ale velka vdaka zan x-).
zuzanockamt
19. jún 2009
veru esteze ho mame 😃 ... ja som kedysi davala dve 400 mg tabletky naraz a bol pokoj na pol dna :-N
riana12
19. jún 2009
No ja to mam tak, ze 400mg padne raz za 3-4 hodky a aj tak ma to moc boli. Ked je to fakt zle, tak idu 2 tabletose naraz, ale aj tak je to o nicom. Niekedy ani necitim rozdiel :-p. Ale tak co uz, aj mala pomoc je pomoc, vsakze? 🙂
riana12
19. jún 2009
Teda su ale aj dni, ked mi to do max. odky zaberie a drzim sa aj na jednej cez den a preventivne, ked sa zacnu krce ozyvat, tak na dobru noc druhu :-N
zuzanockamt
19. jún 2009
no tak to nezavidim ... ja som to taketo mala od 12-tich rokov priblizne do tej 20-ky ... potom to trosku ustupilo a neskor som uz mala HAK, takze to bola pohodicka ... mozno by si mala aj ty vyskusat
riana12
19. jún 2009
Ja som mala zas v 12-tke MS celkom fajn, v prvych dnoch som citila len taky tlak, ako ked vam niekto cudzi napr. ruku taha, to som sa vtedy dokonca aj trocha tesila, citila som sa akokeby viac zensky 😃. Ono sa to az rokmi postupne zhorsovalo |-|.
riana12
19. jún 2009
Zuzi, nepodryvaj s HAK ]-( :-p (😃 😃 😃)
zuzanockamt
19. jún 2009
ved ja nepdryvam, ale tak mne to pomohlo a myslim, ze ani neuskodilo, cyklus nabehol tak ako predtym ... akurat ze ma ten posledny rok bolievali nohy a ruky ... ale ja som neuzivala tu najdrahsiu, cize mohlo to byt aj tym =-) ... kebyze je to skodlive a nebezúecne, tak to lekar nepredpise ... ja som uz nad HAK zase zacala uvazovat, ale uz mam aj dost rokov, tak neviem :-S