• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
dnes mala nely vyrazat zo SVK rano to by uz mohli byt a v Koline nie?? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
19. jún 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chodievam niekedy do Oravic, tam je tiez pekne ... v Turcianskych Tepliciach je to o dost väcsie ... ja sa tiez budem o chvilu tlacit ... dala som vriet vodu na meltu - kavu a dame si s mlieckom ... mnaaam ... a k tomu zemlu s maslom a mojim domacim jahodovym lekvarom :dizzy_face:
19. jún 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vy ste tam ako susedky :grinning:. Mozte davat stretka v Oraviciach.
19. jún 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ... ak chces vidiet väcsie vysledky a ubytok na vahe, tak musis tu 90-dnovku dodrzat fakt do bodky ... ja som to tak spravila a 7 kg bolo dolu ... od vtedy som pribrala 2 kg, takze mam 69 kg,ale idealne by bolo pri mojej vyske tych 65 :sweat_smile: ... ale ked nebude,tak sa nezblaznim ... dnes som zistila, ze v plavkach vyzeram stale dost dobre :grinning: ... mam sice dvojdielne, ale tankiny, takze to je v poho
19. jún 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cipsi a ako dlho si vlastne na tej 90-dnovke bola?
19. jún 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si idem na dovcu kupit tankiny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,no zuzi ano viem musim to dodrziavat striktne aj eee,sladkost bola kazdy den :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: a obcas ked sme boli mimo domu aj mimodomova strava :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
19. jún 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana si tri tyzne,cize nic moc a este s prehreskami ale v pase mam dole 6cm :wink: :wink: :wink: :wink: ,sice uz som sa dlho nemerala ale zhruba pred tyzdnom som tak mala :wink: :wink: :wink:
19. jún 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam malo byt,ze ja ee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. jún 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No 3 tyzdne na 90-dnovku je malo :pensive:. Musis to fakt dodrzat. To ako ked hovoria napr. o ATB, ze ich musis uzit do poslednej tabletky :wink:
19. jún 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana viem som si toho vedoma :wink: :wink: :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale kaslem na to nejdem sa na to sustredovat a tak to pojde dole najlepsie do sep.mam este ako tak cas a ak nie nahodim tankiny a vec je vybavena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ... presne tak :grinning: ... ja tiez tak hovorim ... ked mam naladu,tak jem malo a zdravo,ale niekedy si proste musim dat nieco nezdrave alebo sladke :sweat_smile:
19. jún 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved sama najlepsie vies, ako na to :wink: :slight_smile:
19. jún 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. jún 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked mam kramy neviem ovladat chute :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ja za to naozaj nemozem ale neviem to nejako korigovat :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
19. jún 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked sme uz pri kramoch, aj mne uz klopkaju na dvere :confounded:.
19. jún 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne uz treti mesiac prisli uuuplne presne :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
19. jún 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ocakavam MS niekedy na buduci vikend ... len som zvedava ako dojdu, lebo ovu tento cyklus nebola :confused: ... a minuly mesiac meskali 3 dni
19. jún 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ... to mas super ... ja mavam tiez celkom presny cyklus ... 25 - 26 dni, len minuly mesiac prisli az na 28-my den
19. jún 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aka by som ja bola niekedy vdacna, kebyze existuje gombik, ktory macknem a MS by nedosla :angry:. Len take nic neni :cry:.
19. jún 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne MS uz tak nevadi ako kedysi, ked som mavala velke bolesti ... aspon viem, ze je v tele vsetko v poriadku :wink:
19. jún 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak je zas u mna pravda, ze ked prekonam prvy 1-2 dni, tak je to uz v pohode.
19. jún 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to tiez tak mavala kedysi ... ale po stvorrocnom uzivani HAK a pravidelnom sexe je to v pohode, minuly mesiac som ani necitila, ze sa uz blizi a prvy den tiez v pohode, trosicku bolest, ale nemusela som ani ibiho naordinovat :grinning:
19. jún 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja este Ibiho :grinning: ordinovat musim :confounded:. Ale velka vdaka zan :dizzy_face:.
19. jún 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru esteze ho mame :grinning: ... ja som kedysi davala dve 400 mg tabletky naraz a bol pokoj na pol dna :sweat_smile:
19. jún 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja to mam tak, ze 400mg padne raz za 3-4 hodky a aj tak ma to moc boli. Ked je to fakt zle, tak idu 2 tabletose naraz, ale aj tak je to o nicom. Niekedy ani necitim rozdiel :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ale tak co uz, aj mala pomoc je pomoc, vsakze? :slight_smile:
19. jún 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda su ale aj dni, ked mi to do max. odky zaberie a drzim sa aj na jednej cez den a preventivne, ked sa zacnu krce ozyvat, tak na dobru noc druhu :sweat_smile:
19. jún 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to nezavidim ... ja som to taketo mala od 12-tich rokov priblizne do tej 20-ky ... potom to trosku ustupilo a neskor som uz mala HAK, takze to bola pohodicka ... mozno by si mala aj ty vyskusat
19. jún 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som mala zas v 12-tke MS celkom fajn, v prvych dnoch som citila len taky tlak, ako ked vam niekto cudzi napr. ruku taha, to som sa vtedy dokonca aj trocha tesila, citila som sa akokeby viac zensky :grinning:. Ono sa to az rokmi postupne zhorsovalo :pensive:.
19. jún 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, nepodryvaj s HAK :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (:grinning: :grinning: :grinning:)
19. jún 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja nepdryvam, ale tak mne to pomohlo a myslim, ze ani neuskodilo, cyklus nabehol tak ako predtym ... akurat ze ma ten posledny rok bolievali nohy a ruky ... ale ja som neuzivala tu najdrahsiu, cize mohlo to byt aj tym :confused: ... kebyze je to skodlive a nebezúecne, tak to lekar nepredpise ... ja som uz nad HAK zase zacala uvazovat, ale uz mam aj dost rokov, tak neviem :confounded:
19. jún 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok