• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
Nely, hod si do Giiglu bari mandle. Ja som si tak tie cukriky nasla :slight_smile:
20. jún 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, ja som nasla na nete zatial len take recpety, kde to cierne pivo slo. Ale cudujem sa, bo si neviem predstavit, ako to potom chuti.
20. jún 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaam uz viem ktore su to :grinning: :grinning:

nie ani u nas sa nedava cierne pivo
20. jún 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak potom su to ake podivuhodne recpty s tym pivom? :confused:
20. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm to je fakt divne to som este nepocula..
20. jún 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si tiez neviem predstavit ako to moze chutit,ale mozno je to dobre ... treba len vyskusat
20. jún 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozno to aj niekedy vyskusam. Bo asi len tak lahko nezistim, ako to chuti :grinning:.
Ale ake chute na likery som si tu medzi vami narobila, nedbala by som aj teraz si nieco dat :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
20. jún 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... aj ja by som si volaco dobre sladucke hrkla :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pockam si do pondelka-utorka, to nabehnem do obchodu a vecer sa bude varit :grinning:. Sice nemam extra prilezitost, ale nech, no nie? :wink:
20. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana aj ja musim cakat do pondelka na monin bo tu ho nekupim a az v pondelok pojdeme do prahy taks i ho zozeniem, ja uz som zavislacka na virgine normalne
20. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozerala som si nejaky receptik na ten Virgin, Nely, no vyzera to byt velka mnamka :wink:.
20. jún 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, pomaly uz pojdem spat, tak sa tu majte pekne, dobru nocku :slight_smile:.
20. jún 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc,riana :slight_smile:
20. jún 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana to je to je jeden uzasny napoj, mnam mnam..

dobru nocku prajem..

ja uzs a tiez poberiem pomali som nejaka mimo a nahnevana a setko..
snad teraz kus svokor starkemu dohovara..snad :frowning2:
tak pa
20. jún 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely a preco by mu mal dohovarat? :confused: :sweat_smile:
20. jún 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

zuzi stale to tu rozoberam preco, tak kus porozmyslaj a prides na to..
21. jún 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranecko :slight_smile:
Kto sa tu nachadza v takuto "vcasnu" vikendovu hodinu?
21. jún 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Učiteľka nakreslila na tabuľu jablko a pýta a sa detí:
-"Čo som to nakreslila?"
Prihlási sa Janko:
-"Zadok."
Učiteľka sa rozplakala a vybehla z triedy. Za chvíľu do učebny vkročí riaditeľ a kričí:
-"Prečo ste pani učiteľku dohnali k slzám? A kto nakreslil na tabuľu ten zadok?"
21. jún 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ja som tu kto iny
21. jún 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze ty tu "bojujes" sama? :slight_smile:
21. jún 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vzdy :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neviem, ci niekoho taka pikoska zaujme, ale moj posledny prispevok bol 1545 a pocet prispevkov v teme bol prave 5450 :grinning:.

Nely a co noveho? :slight_smile:
21. jún 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja uz taham na 15 000 prispevkov...xixi..ale este takych necelych 800 mi treba :grinning: :grinning:

ja nove nic, odvcera sa nic nezmenilo..
len cakam na tetu nech mi uz odpise za tie vlasy nech viem na com som a nech sa uz konecne s nou dohodnem na dorabani a ake si dam a tak...a nech si uz tie moje mozem konecne zafarbit
21. jún 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely a bude potom aj oslava 15000-ceho prispevku :sweat_smile: :dizzy_face:?

Ja by som uz mala "znasilnit" mamu, aby mi tie moje vlasy zafarbila. Uz sa na to chystame 2 tyzdne :unamused:.
21. jún 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, uvidime, otvorime mozno nejaky virtualny sampus :grinning: :grinning: :grinning:

a ty si nevies sama zafarbit? ja si len sama farbim stale.. :wink:
21. jún 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja mam take vlasy, ze aj mama ma s nimi problemy. Musi si davat sakramenstky pozor, ako porozdeluje farbu, aby som nebola flakata. Mam vlasy tesne nad pleciami, na to 2 farby. Este par chlpov naviac a mozem ist kupovat 3. :unamused:.
Sama si dovolim tak samponovou farbou, lebo ta mi slabunko chyta, aj ked to tam drzim aj po dobe, aku pisu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:, takze tak.
21. jún 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana tak ty mas pekne huste vlasy potom pocuvaj..ja mam vlasy po plecia a staci mi jedna farba este sa mi aj zvysi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak niekedy je to skor otrava ako uzitok. A este ich maa take pevne, tvrde, ze mi ani kudrlinky nedrzia. Aj ked ich neviem ako zastriekam lakom na vlasy a pri natacani si na ne gel na vlasy davam, tak zachvilu ich mam rovne :frowning2:
21. jún 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze jednou vetou - moje vlasy su len na oštaru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:. A dokonca uz mam aj par vlasou sedivych :stuck_out_tongue_closed_eyes:(ale na tie sedinky som pysna :grinning:)
21. jún 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedivych??? nejako skoro ne??? to ani nestras

tak ja by som chcela mat kusok hustejsie vlasy, preto chcem aj to predlzenie vyskusat ze aspon raz v zivote budem mat poriadnu hrivu :grinning:
21. jún 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok