Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
21. jún 2009

nely si zlatko 😵 😵 😵 😵 😵 pojdem pozriet do polskeho urcite to spravim bud na buduci tyzen alebo neviem kedy 😉 😉 😉 😉 ,ale teraz drahy doniesol karton vin co mu dal veduci skladu,ze toho maju obrovske mnoztvo a sa to nepredava tak mu dal karton a tam je 25 takych malickych vin,uz sme si aj dali 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
21. jún 2009

nely ... tak to veru uz za pol roka mohli pohnut zadkom a zmenit to ... no musi to byt pre nich neprijemne ... nezavidim

cipsinka
21. jún 2009

teraz mam chut na pudiiiiiing,zo SVK sme si doniesli ten kalsicky v skatulke BB puding tak ten si dam na obed 😝 😝 😝 😝 😝 😝

nelynka
21. jún 2009

a dobre su?
to ma dobreho sefa xixi...
tak ked budes potrebovat kludne napis..pozhana a poslem keby nahodou 😉

cipsinka
21. jún 2009

nechapem ako moze mat nietko take obrovske dlhy 😨 😨 😨 😨 😨 😨 ved ste im dali peniaze za dom a nie male tak si mali vsetky dlhy povyplacat 😨 😨 😨 😨 😨

zuzanockamt
21. jún 2009

cipsi ... tak to ozaj dobry veduci 😀

nelynka
21. jún 2009

cipsi lenze oni mali tiez dom na hypoteku, a tu ledva ledva stihali zaplatit aby im neprisiel exekutor na dom..
stary vraj dal vypoved ebo dosta lepsie miesto..tak samozrejme zaplatili prve dva mesiace potom uz neplatili, dodnes u dlhuju kopec prachov,dom prerabali takze brali tam pozicky, byvala im tu dcera ktora tiez kopec dlhov ma a aj za nu se chodi exekutor..a ta sa im vraj odkedy dom predali vobec neozvala a nic o nej nevedia..
neostlao im nic..z platov im nechavaju 6000kc co je zivotne minimum na dve osoby..ostatne im taha exekutor..
naposledy co sme u nich boli byvali v nejakom podnajme u nejakeho znameho, ktoremu davali 4000kc za to, nemali tam ani elektrinu a ani teplu vodu...takze byvali v kuchyni, vodu si ohrievali na peci v kuchyni ked sa chceli umyt a na drevo si chodili do nedalekeho lesa..
obaja mali dve roboty aby to ako tak vladali...

taze ja im nezavidim...

a cipsi, z toho co sme im my dali za dom im ostalo vsehovsudy asi 7000kc

nelynka
21. jún 2009

baby idem ja trosku na slniecko, dat bazenik dokopy a tak..a potom pridem este

zuzanockamt
21. jún 2009

nely ... u vas je slniecko? ... no tu zima a zamracene 🙄

cipsinka
21. jún 2009

no hrozna situacia 😔 😔 😔 😔 😔 😔

nely ano vinka su super,to je asi tym,ze su zadara 😀 😀 😀 😀 😀 No ma dobreho sefa skladu obcas im dava veci ako dzusy a tak podobne a raz im dal aj parfemy 😉 😉 😉 ale to som tu pisala.

cipsinka
21. jún 2009

Oni tam maju dost nadriadenych v tom sklade,vola sa to,ze BOND maju tam najvyssiu manazerku ktora je sefka vsetkym tam,potom je tento sef skladu a potom su tam dvaja veduci ktori kontroluju pracovnikov 😉 😉 😉 😉

nelynka
21. jún 2009

zuzi hej slniecko svieti...aj teplo celkom je, susesa sa opaluje a uz je taka cierna jak keby na dovolenke dade bola..
a ja furt jak stena..

cipsi je to blba situacia ale co uz, nijak im neviem pomoct a bohuzial...aj take veci sa stavaju..

cipsinka
21. jún 2009

aj tu je zima brrrrrrrrr a prsi 😖 😖 😖 😖 😖 a stale chodim na WC neviem ci som prechladla alebo co ale to uz nie je normalne kazdych pat minut som tam 😲 😲 😖 😖 😖

zuzanockamt
21. jún 2009

cipsi ... no to bude asi mechur 😖
nely ... u nas je len 11 stupnov ... ja sa mozem opalovat kolko chcem a iez mi dlho trva, kym aspon trosku zhnednem

cipsinka
21. jún 2009

aj tu je asi 10-11 stupnov dost zima a ked som bola v okne tak dve irky v satockach 😖 😖 😖 😖 😲 😲 😲 😲

zuzanockamt
21. jún 2009

cipsi ... ved pre nich je to bezne ... v UK bolo desat stupnov a oni normalne v zabkach a ja v bunde zababusena az po usi 😀

cipsinka
21. jún 2009

no to zabky ani nereagujem tu je to normalne uz vo februari 😅 😅 😅 😅 .Idem si spravit puding s broskynou mnaaaam som hladna ako vlk uz by som sa mohla teda naranajkovat nie??

zuzanockamt
21. jún 2009

tak dobru chut 🙂 ... a tou 90-dnovkou sa uz neriadis?

nathali
21. jún 2009

ahojte co robkate 🙂 🙂 🙂

cipsinka
21. jún 2009

zuzi ako viem aky mam den a ked ma nic nenapadne varit tak sa s nou riadim ale inak som na delenej strave 😉 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
21. jún 2009

cipsi ... tak to mas dobre premyslene ... a pri delenej strave mozes jest puding? 😕
aho natali ... my sme boli v lidli ... pred chvilou sme prisli ... a ideme o cvilu obedovat 😀

nathali
21. jún 2009

ja sa do obchodu este len snazim ist ale kedze teraz davaju nejake preteky s autami tak mam smolu :( ale neva aj tak je vonku hnusne a prsi ja na obed este chut vobec nemam ale tebe prajem nech chuti 🙂 a co si dobre varila?

zuzanockamt
21. jún 2009

nathali ... my sme boli kupit len avivaz ... davaju F1 ... aj ja to zvyknem pozerat ... veeelmi ma to bavi 😵 ... ja som nevarila nic ... bola som vecra u nasich, tak ma nabalili na tri dni ... nemusim vyvarat ... budeme mat zemiaky a mäsko na prirodno ... uz len zeleninovy salat sparvim k tomu ... u nas j e tiez dost nanic pocasie, ale na to, ze je len 11 stupnov, vobec som necitila, ze je chladno a prijemne sme sa presli

nathali
21. jún 2009

ja nsastastie navarene mam ale dnes chcem nieco dobre navarit aby bolo zase nieco v chladnicke 🙂 tu nam prestalo konecne prsat ale troska fuka vietor tak chladnejsie je mne zavody vobec nevadia ja som uz zvyknuta ved doma mam automechanika 😀

zuzanockamt
21. jún 2009

ani mne zavody nevadia ... ja som kedysi pozeravala vzdy, ked boli ... kazducke preteky ... ja mam doma tiez automechanika - amatera 😀 ... to znamena, ze nema na to papier, ale inak odbornik na slovo vzaty 😵 ... inak je strojarsky inzinier 🙂

nathali
21. jún 2009

ja som na zavodoch ci formul alebo aut vyrastla ocino bol strasny fanusik ale mama to neznasala priatel je vyuceny a je v tom dobri len teraz jazdi lebo uz mal dost toho ze je stale spinavy 🙂 ale teraz jak jazdi tak mu tie auta pekne chybaju chce zmenit aj pracu uz ho to jazdenie vobec nebavi a ja mam stale strach

zuzanockamt
21. jún 2009

MM zatial pracu nema, ale robil technologa a konstruktera ... a v garazi si vsetko na svojom aute a motorke porobi sam a to iste aj na bicykloch ... este aj kolesa si sam vypletal 😀

riana12
21. jún 2009

Ahojky, prisla som na chvilku pozriet 🙂

zuzanockamt
21. jún 2009

ahoj riana 🙂 ... co porabas?

nathali
21. jún 2009

tak to je fajn ze si je sebestaci ze neni ziadne drevo 🙂 tak mas takeho sikulu doma ako ja 🙂
ahoooj riana a preco len na chvilu bezis potom dakam ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre