Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
21. jún 2009

no ja budem jedavat k tomu tie suchare lebo by som to nevydrzala jest same maso so zeleninou 😖 😖 😖 😖 😖 A pecivo nejem vobec to som zabudla napisat 😉 😉 😉 😉 .

Dnes idem varit:mam take ciste biele masko tak to s broskynami a syrom a drahemu k tomu kasu mnam mnam a ja si dam ku tomu suchar 😉 😉 😉

cipsinka
21. jún 2009

boze ved moj drahy za pol hodku konci mala by som ist zacat varit tak zatim pa 😉

zuzanockamt
21. jún 2009

no to budete mat dobru veceru ... papa cipsi 🙂

nelynka
21. jún 2009

zuzi uz je aj v trube a napoli upeceny 😀

zuzanockamt
21. jún 2009

no teda nely, ty mas asi nejake turbo zapnute alebo co 😀 😀 😀 😉 😉

nelynka
21. jún 2009

tak ja som si narobila chute na zemiakovu kasu so slatikom zo zahradky mnaaaaa idem na vec 😀

zuzanockamt
21. jún 2009

ja uz dnes nejdem nic varit ... obed sme spapali a navarene mame aspon na tri dni 😀

nelynka
21. jún 2009

zuzi ja setko robim rychlo..hlavne v kuchyni..neviem sa s tym piplat hodiny..
aj my mame odvcera gulas este, tak si dam trosku na kasu akoze omacka aby to malo mesovu chut a ani meso mi netreba jaaaaaj 😀

zuzanockamt
21. jún 2009

ja sa tiez nerada v kuchyni zdrzujem, preto varim len rychle recepty, ziadne trojhodinove statie pri hrncoch a to iste plati aj pre pecenie ... jedine na sviatky si davam na tom zalezat, ale inak nie 😀

nelynka
21. jún 2009

hm trojhodinove recepty som este ani nevidela 😀 😀 😀

zuzanockamt
21. jún 2009

no su take, ked varis kompletny obed aj s polievkou 😉

nelynka
21. jún 2009

tak to sa u nas nestava nastatsie 😀
bud je jedno alebo druhe, nikdy nie oba naraz..
a aj tak by mi to netrvalo 3h..supnem jedni supnem druhe a supnem tretie a mam usetrenejavascript:addEmoticon('😀','vBody')ho kooopec casu..z tych 3h ako sa poznam by som bola v kuchyni nanajvys 30minut 😀 😀 😀

zuzanockamt
21. jún 2009

tak ani ja tak vevyvaram ... ale ked som u nasich, tak sa robi predjedlo, polievka a vzdy aspon dva hlavne chody a este aj nejaky dezert ... takze to trva dlhsie 😀 ... ale stoji to za to, lebo moj otec vari uzasne 😵 😵 😵 ... a same specialitky vymysla 🙂

nelynka
21. jún 2009

ty kokos tak vy si otvorte restiku, to je vas kolko tam ze tolko musite varit?
predjedlo som jedla len na svadbe.. 😀
poleivku a hlavne jedlo sme mavali doma stale, aj moja mamka tak varila ale ja si na to nepotrpim lebo nemam doma takeho jedaka..
ten bud polievku alebo druhe, ten by nezjedol oba 😀 😀 😀

zuzanockamt
21. jún 2009

nely sme len piati, maximalne siesti ... ale mojho otca to bavi a ja si vzdy potom beriem este aj domov dost jedla ... a my sme mavali predjedlo skoro kazdu nedelu a na narodky a meniny vzdy 🙂 ... MM zje v pohode aj polievku a aj druhe, ked je tak navarene ... a niekedy si este aj priklada 😀 ... ale nejako nepribera ... vyzera normalne ... cca 85 kg 😉

riana12
21. jún 2009

Som tuuu 🙂

cipsinka
21. jún 2009

no ja uz zemiakovu kasu uvarenu uz iba maska sa dopekaju a aj draheho mam zachvilku domka 😵 😵 😵 😵 😵 Som vsetk pekne nachystala ako romatikus vecera 😵 😵 😵 😵

cipsinka
21. jún 2009

ja tiez varim max pol hodiny len u mna je problem v tom,ze hodinu umyvam a upratujem linku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
21. jún 2009

Ja tiez varievam dlho, teda ak sa jedna o maso. teda skor o kuracie prska, tie musim ja najprv poorezovat (tucne, blany, slachy) - skor by som ich ani nezjedla. to mi trva asi dlhsie ako ta skutocna priprava a samotne varenie 😝 😀

zuzanockamt
21. jún 2009

riana ... ved to, lebo ta samotna priprava a uprava surovin trva dlhsie ako samotne varenie ... to je uz len ceresnicka na torte ... no a samozrejme potom to umyvanie riadu este 😝

nelynka
21. jún 2009

tak ja uz kasu aj papam, som si ju poliala troskou gulasu aby to malo mesovu chut a salatik k tomu mnaaaaaaaaaaaaaaaaaam

riana12
21. jún 2009

Zuzi, no kebyze ty dostanes prska do ruk, tak to nakrajas alebo naklepes a varis. Ja to najskor riadne poorezujem a a z potom krajam/klepem 😀.

riana12
21. jún 2009

Inak uz asi druhykrat sa mi dneska stalo, ze kym so bola mimo, tak sa tu pisalo ostosest a ked som dosla,tak taky utlm 🙄.

Babyyyy, piiiiiiiiste 😀

zuzanockamt
21. jún 2009

riana ... by si sa cudovala, ale ja tiez mäsko najskor dokladne poorezavam, poumyvam a az potom varim 😉

riana12
21. jún 2009

Takze aj ty si taka drasticka tyranka? 😀 😀

nelynka
21. jún 2009

riana ja stale nieco napisem..
ale uz nejdem o vareni bo uz som aj napapana xixi...

a pride hovnocuuuuc dneskaaaaaaaaaa...jaaaaaaaaaaj ci sa tesiiiiiiiiiiiiiiim 😀
ked vycuca tak ako ma konecne vyskusame s drahym vanu to bude zuzooooooooo 😀 😀

nelynka
21. jún 2009

a objednala som si teraz z mimibazaru dvoje saticky cierne..jedne cisto cierne a druhe s bielimi kvietkami...ci som rada 😀

zuzanockamt
21. jún 2009

riana ... pokial ja viem, tak kazdy, kto vari mäsko, tak to robi takto ... nie sme ziadne vynimky 😉 ... moj otec to iste, svokra tak isto, svagrina tiez, MM tiez a mohla by som pokracovat dalej 😉

riana12
21. jún 2009

Nely, daj linku na saticky. som mooooooooooooc zvedava 😉

zuzanockamt
21. jún 2009

nely ... a to vam az tak neskoro pride vytiahnut tu zumpu? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre