• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
no my sme spolu 5 a pol roka a z toho dva roky ako manzelia ... moj si uzivat uz nechce, ale chce aby sme mali trosku istotu ohladom byvania a prace
13. apr 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jistota mu chybí taky, přítel je extra nerozhodný typ a pořád řeší - někdy opravdu až zbytečně - co by kdyby :frowning2: pořád mu nemůžu vysvětlit, že si život nenalajnuje na 20 let předem
13. apr 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my dvaja sme taki isti...vsetko planujeme, aj ked ja som uz od toho zacala upustat ... som kukla tvoj album a pozeram, ze mas uz normalne aj nejaku vybavicku pokupenu :confused:
13. apr 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo :slight_smile: a minulý týden jsem se neovládla a koupila další 2 kousky...
ono už to totiž jednu dobu vypadalo, že mimčo bude... a navíc švagrová čekala miminko, tak jsem jí předávala část rodinné výbavy a co se jí nelíbilo, tak zůstalo u mě
13. apr 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zatial nekupujem nic, az potom, ked to bude aktualne a uvidim // na teste :wink: ... a vy teda pracujete na babätku, ci nie? ... my sa riadime iba plodnymi a neplodnymi dnami, lebo HAK uz 8 mesiacov neberiem
13. apr 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já už právě jednou // měla... ale nedopadlo to
já také neberu HA a ani se teď nijak nechráníme, protože vaječníky nefungujou a teď otěhotnět stejně nemůžu, dokud nenaskočí a nezačnou pracovat tak, jak mají. ale kdo ví, třeba začnou fungovat a zrovna se zadaří anebo taky ne...
13. apr 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a priatel ako reagoval, ked si mala pozitivny test? ... a svadbu neplanujete, ked uz ste tak dlho spolu? :confused:
13. apr 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bral to jako osobní selhání :unamused: jakože jak to mohl dopustit, když dítě nebylo v plánu. nicméně embryo se vůbec neuchytilo a byl konec.
občas o svatbě nepřemýšlíme, ale nepřipravujeme
13. apr 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to ma fakt zvlastny pristup ohladom dietata :confounded: ... myslim, ze MM by to vzal nakoniec v pohode, aj ked by to bol spociatku sok a to nielen pre neho, ale aj pre mna ... moj sa do svadby moc nehrnul, ale nakoniec som ho presvedcila :wink:
13. apr 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nepresvedcuju...
ted uz by to bylo urcite lepsi, ale tenkrat to byl sok :frowning2:
13. apr 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pre nas by to bol sok urcite, ale kedze sa velmi nechranime, tak s tym mozeme pocitat
ja som svadbu chcela, kedze sme uz spolu byvali nejaky rok a pol, tak nech je to aj oficialne
13. apr 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my spolu bydlime od roku 2002 :slight_smile:
13. apr 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my len od augusta 2005, ked som skoncila skolu ... skor by to bolo zbytocne, kedze ja som bola na intraku a on byval s rodicmi a pracoval
13. apr 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my oba studovali v praze, o to to bylo jednodušší. já vlastně šla do Prahy kvůli němu...
13. apr 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oba dva tu teď pokračujeme s doktorátem, ale to už pro mě není důvod, proč si nepořizovat mimčo
13. apr 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i když jisté omezení to je...
13. apr 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ste asi aj vekovo dost podobne na tom, nie? ... moj manzel je o sedem rokov starsi takze, ked ja som koncila skolu, on uz bol inde :grinning: ... a my sme sa zoznamili na internete :slight_smile:
13. apr 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo, příteli je 26, je o rok a 4 měsíce starší
13. apr 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my jsme chodili i na stejnou střední školu, takže jsme začali spolu chodit, když já jsem začínala čtvrťák na SŠ
13. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
neviem ci sa mozem pridat kedze aj my sa chceme snazit o druhe babatko v 2010
13. apr 2009 o 21:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to ste este ozaj mladi obaja ... ani sa teda necudujem, ze priatel este velmi babo nechce
13. apr 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evi :slight_smile:
13. apr 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evitka :slight_smile: ... jeej ty uz jedno babo mas :dizzy_face: ... a to uz chcete aj druhe? ... ja este nemam termin, kedy sa budeme snazit :sweat_smile:
13. apr 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, no ono jak u kterého chlapa... někteří mí spolužáci už mají docela velké děti... jiní je usilovně chtějí a třeba partnerky jsou proti, jiní zase říkají, že v příštích 10 letech nic takového neplánují ... věk se na tom určitě podepíše, ale základ bude asi v povaze
13. apr 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano uz planujeme druhe, ale teda zacneme sa snazit az v 2010, ja som jedinacik a z vlastnej skusenosti viem, ze byt sam nie je dobre, takze sa urcite posnazime o surodenca, mozno aj o dvoch este :sweat_smile:

a vy ste na tom ako kocky? uz planujete?
13. apr 2009 o 21:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karol...ja viem, ze je to hlavne o povahe, ale myslim, ze chlap o tom tak naozaj realne zacne uvazovat az po 30-ke
evit ... my sa zatial aktivne nesnazime, nemame ziadnu ochranu, ale zatial sa nic nepodarilo a este by sme asi chvilku pockali
13. apr 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa zoznamili tiez na internete, manzel ma 29 a ja budem mat v lete 27, sme spolu uz takmer 7 rokov, z toho uz cca 2 roky manzelia, maly sa nam podaril dva mesiace po svadbe, ale tesne po svadbe som uz jedno babo potratila

no nic len som vas chcela pozdravit a idem do hajan, dobru noc prajem
13. apr 2009 o 21:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, ja mam ted problemy s vajecniky, takze prakticky ted otehotnet nemuzu, ale kdyby se postupne zadarilo, nebudu proti

zuzi, no treba jednomu memu dobremu kamaradovi je letos 28 a ten uz tak rok-dva nemluvi o nicem jinem, nez jak by se chtel zenit a zakladat rodinu. jeden muj spoluzak zase do toho prastil hned v 19 a taky nelituje...
ale beru, ze pro vetsinu muzske populace je obdobi cca 28-32 zlomove
13. apr 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi ... dobru noc ... tak to si ten rocnik co ja ... ja som mala 27 vo februari :wink:
13. apr 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz budu take dnes koncit, dobrou noc
13. apr 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok