• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
takze jste obe 1982?
13. apr 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano 1982 :wink:
13. apr 2009 o 21:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jsem 1984
13. apr 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karol...su urcite aj vynimky, ale ja to vidim podla mojho chlapa ... az teraz, ked ma 34 rokov zacina byt pristupnejsi k tejto myslienke ... ale moc o tom nehovori, ja to vidim z jeho spravania a z reakcii
13. apr 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vam obidvom zelam dobru noc :slight_smile:
13. apr 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. apr 2009 o 22:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no rozdil bude urcite i ve vekovem odstupu mezi partnery, brat to tak, ze pritel by mel prvni dite v 35, tak to znamena, ze ja ve 34, coz by teda pro mne nepripadalo v uvahu. zase mit ale chlapa o 5-10 let starsiho, tak proc nemit dite v jeho 35... :slight_smile:

to te muj obcas uz i mluvi :wink:
13. apr 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrou
13. apr 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karol ... ja sa nebudem stresovat ani vtedy, ked prve babo pride a ja budem mat na krku 34 rokov ... co sa ma stat, to sa stane :wink:
13. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
a co dnes tu nikoho niet? :confused:
14. apr 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
aky ste mali dnik? ja som bola s malym na fajnej dvojhodinovej prechadzke pri Váhu
14. apr 2009 o 19:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evit :slight_smile:
ja som dnes len oddychovala, boli sme na nakupoch troska, varila som obeed pre manzela na zajtra a prave som dozehlila ... no a este kuknem panelak a zajtra uz do prace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. apr 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kukam Ruzovku
14. apr 2009 o 20:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna uz zahrada nebavi, ja radsej len ten panelak, mafstory a profesionalov :wink:
14. apr 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak my letos v létě máme svatbu a mimčo bychom rádi už te´d, ale bohužel, vzhledem k situaci, budem muset ještě pár měsíců počkat...Takže to vypadá taky na příští rok. Ale pro mě je to strašné... Doufám, že to rychle uteče:frowning2:
14. apr 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lafemme :slight_smile: ... tak nech ti to teda rychlo utecie :wink: ... a kolko mas rokov? ... my zatial este nemame termin,ze kedy sa budeme snazit, ale pocitam, ze skor ako 2012 to nebude
14. apr 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lafemme ahojky

zuzanocka a preco az 2012?
14. apr 2009 o 20:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letos mi bude 23....Děkuji. No snad to uteče....A pa¨k se rychle zadaří :wink: No my jsme se chtěli začít snažit po svatbě (v srpnu), a§e asi to odložíme...Já budu mít čerstvě po škole, tak ještě musím oddělat i nějakou praxi, abych dostala vůbec mateřskou... :rolling_eyes: :angry:
14. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ste to tu pekne rozbehli :slight_smile:
Lafemme, ty si skoro ako ja, uz som sa zlakla, ako budem vytrcat, ked mam 22...my by sme sa chceli snazit po svadbe, teda buduci rok od jesene, aby sa babo narodilo az po skole. Obaja popri skole brigadujeme, takze korunky mame, a pri skole si budem platit dobrovolne nemocenske poistenie, aby som dostavala materske.
My nechceme cakat, chceme babo cim skor, lebo by sme chceli viac (aj tri :grinning:) a aby sme to teda stihli :slight_smile:
14. apr 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit ... teraz este nie su podmienky na babo, takze budeme cakat ... mozno to bude aj neskor ako 2012
charlize, lafemme ... no vy ste teda mladucke :sweat_smile: ... mna v tom veku babo ani nenapadlo ... to len teraz ma to pbcas chyti :sweat_smile:
14. apr 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzanocka, my zas cakat nechceme, ja na nic ine ako na babo nemyslim :slight_smile: :grinning: ale priatel je zodpovedny, on sa na to pozera tak racionalne, ze treba pockat kym budeme mat aspon korunky... tak este rok pockame, budeme setrit zatial :slight_smile: Ja by som chcela byt mlada mamicka..
14. apr 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
charlize ... ved ked budete zabezpeceni a mate aj byvanie vyriesene, tak je jasne, ze cakat netreba ... aj MM je az prehnane racionalny v tejto otazke ... ja budem mamicka asi az okolo 30-ky, ale nevadi, stale vyzeram dost mlado, takze ked neprezradim vek, nikto nebude vediet, kolko mam rokov :grinning:
14. apr 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, ved to nie je o veku, ale ked sa na to obaja citite... nasi rovesnici mnohi chcu behat este po diskotekach a po zuroch, my si riesime byvanie, chodime do roboty a tesime sa na svadbu a na babo :slight_smile: Skusime si to zariadit co najrychlejsie, ja uz dlhe roky po inom netuzim, nez mat babatko, ale pravda, muselo to dozriet :grinning: na teba priroda este netlaci? Mne sa moje biologicke hodiny zblaznili uz davno....
14. apr 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no charlize to je tak, ze priroda aj tlaci, ved mam uz 27 a MM 34, ale musime najskor asi byvanie poriesit a MM aj pracu, lebo inak by to bolo dost narocne
14. apr 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Zuzka, s pracou je to tazko, to je jasne...budem drzat palce, nech sa dari :slight_smile:
14. apr 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
charlize : Tak dítě při škole bych taky nechtěla.....Nám brání akorát ta moje praxe. Máme dvoupokojový byt, místa habaděj i pro mimíska, od ségry nafasovanou výbavičku, už jen porodit :grinning: :grinning: :grinning: No počkej, jen aby tě ty tři děti nepřešly :sweat_smile: :grinning:

zuza : Já se zas až tak mladá necítím..Myslím tím samozřejmě na mimi. Není mi už 18 nebo tak. Řekla bych, že je to ideální věk. Já jsem vždycky říkala, že první mimčo bych chtěla nejpozději do 25. Začínat rodit někdy ve třiceti mi přijde takové proti přírodě. Ale to je jen můj osobní názor na mě a děti. každý ať si to zařídí, jak chce :slight_smile:
14. apr 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka :wink: ... snad sa do leta nieco podari najst a potom uz aj to byvanie budeme riesit, teraz sice mame vlastne byvanicko, ale bohuzial iba jednoizbovy bytik, ale aspon sme sami ... a vy s priatelom uz byvate spolu?
14. apr 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lafemme...no ja som tiez planovala mat babo okolo 25-ky, ale okolnosti to inak zariadili ... moja mama rodila vsetky tri deti po 30-ke a aj moja svagrinka porodila ako 34-rocna prve babo ... ked su podmienky, tak nie je dovod cakat, ale ked nie su, nic sa neda robit ... zivot je uz taky ... bohuzial :rolling_eyes: ... a koniec-koncov nie je dolezite kedy, ale ci vobec ... ja budem stastna aj keby som mala rodit svoje prve dieta v 35-ke :wink:
14. apr 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasně, ale zase nechápu baby kariéristky, co si v pětatřiceti vzpomenou, že by chtěly dítě :rolling_eyes: Něco jiného, když opravdu nemůžeš a něco jiného, když nechceš.....
14. apr 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa za karierou nezeniem, ved akuze len karieru by som mohla spravit v skolstve, no nie? :grinning: ... a MM tak isto ... keby boli podmienky, tak uz ideme na to aj hned ... ja len dufam, ze do tej mojej 30-ky sa to vsetko vyriesi ... a ak nie, tak asi zacneme na babätku pracovat aj napriek vsetkemu :confused: :sweat_smile:
14. apr 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok