Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

leatea
23. apr 2009

tak mne padol internet..ale aspon som umyla riad a uvarila puding na ranajky a mam uz umyte zubky 😎

nely..no mas to tazke,ale myslim si,ze to zvladas dobre..my este len budeme mat tazke obdobie,kedze mily ide na jesen dokoncit skolu..tak to bude take,ako u vas zrejme 😨
(na strechu..znamena,ze na modrustrechu 😉 )

cipsi..no ja som na tom dobre s anglictinou,nemam nejaky vyrazny problem sa dohodnut a vybavit..ved chodim aj na kurz..ale nie angliny,ale dokonca matiky 🙂 takze celkom pohoda a ucim sa rychlejsie..navyse,tym,ze v praci robim s chemiou,biolou a fyzikou,tak sa ucim aj tieto veci..a som tu uz druhy rok,tak musim cosi vediet..ale pod postelou mam stale knihy na gramatiku a hrozny problem su slovicka..tak sa hadam poriadne dokopem k tomu..kedze zajtra zacina majstrak,tak dost pochybujem..zrejme viac pri pc budem ako pri knihach 😅
a co take si robila na letisku? ja tu nemam ziadneho poliaka,takze znacny rozdiel..

a byvanie este ziadne nemame..takze v tomto sme hooodne pozadu 🙄 😕 ale dufam,ze raz sa dockame,lebo nerada by som sla do podnajmu 😔 a tak sa musime trapit tu,kedze z ucitelskeho platu nevyzijeme..

nelynka
24. apr 2009

ahojte, ako ste sa vybuvali?

cispi neboj, aspon pracka vam vyjde urcite, ved prat sa musi 😀

lea tak drzim palce, nech to skoror skonci..ja skolu nemam rada, pre mna je to ble.. 😝
a co sa tyka strechy, ja viem ze na modru strechu ale cispus pisala ze chcu vymenit strechu, okna...a ja som napisala ze strechu uz mame nastatsie vymenenu 😉

lea neboj, nejake byvanicko urcite budete v najblizsej dobe mat..
mm si najde pracu a aj usetrite cosi urcite a raz dva nieco kupite, neboj nic.. 😉 a poto aj prcka do domceka donesiete a bude vsetko tak ako ma..

normalne som sa zase dobre optimisticky vyspala, xxi, to asi preto ze som odvcera nebola navstivit postovu schranku 😀 😀 😀

hedunecka
24. apr 2009

jeeeeeeeej pipi tak aj vy??zase to budeme mat narovnako? 😀 😀 uz sa tesim

pipi1211
24. apr 2009

ahojte 🙂 hedi jeeeej tak mozno budeme spolu tehulkovat 😀 😀 no super 😀

nelynka
24. apr 2009

ahojte

tak vidite, ste sa nasli 😀 😀

cipsinka
24. apr 2009

cauky drahy este chrapi-chrapi tak ja sa spacirujem po nete 😉 😉 😉 😉 😉

Nely ale my mame pracku ved v com by babka prala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale chceme novuuuu vies??? 😀 😀 😀 😀 😀

hedunecka vitaj aj s princeznickou 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
24. apr 2009

ahojte
tak sme dosli domov, boli sme v banke, tak aspon na nejaky cas mame pokoj od splatok pozicky, aj to je nieco, som rada..

cipsi ale ved jasneeee...ale nova je lepsia 😉 😉 😉
ja som dostala nasu na vianoce pred rokom od rodicov.. 😀 😀 😀

zuzanockamt
24. apr 2009

Ahojte 🙂
zelam vam pekny piatkovy vecer ... konecne mame viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikend 😵 😵 😵 ... som sa dnes v praci ani nezastavila, tolko toho bolo a buduci tyzden mame zase vela roboty 😝 ... ale aspon pondelok bude kludnejsi a piatok je statny sviatok, tak bude predlzeny vikend 😵 ... vratili sme sa konecne z Tesca, neznasam nakupy 😝 ... ake mate plany na vikend?

nelynka
24. apr 2009

ahoj zuzi, vidim ze sa velmi tesis na vikend xixi, si oddychnete aspon..moj drahy je v robote tak ja budem zase sama cele dva dni...
cize plany ziadne. 😀

zuzanockamt
24. apr 2009

no ja sa po narocnom tyzdni tesim na tie dva dni ... ja budem asi tiez sama, lebo drahy pojde asi pomahat bratovi na dom, ale este sa to ma upresnit, ze co a ako

nelynka
24. apr 2009

tak uvidite, ale aspon si oddychnes...trosku..jaj ti nezavidim, tych zloduchov bambuchov..xixi.mna by bavilo len pisomky opravovat 😀

zuzanockamt
24. apr 2009

no tak ti poviem, ze nemas co zavidiet ... teraz robim nastastie v centre volneho casu, co je omnoho kreativnejsia praca ako v skole ... ale od septembra uz zase skola 😝 😝 😝 ... no ale co uz, zvladneme nejako ... a pisomky nerada opravujem, to vzdy kazdy stvrtrok musim za tyzdna opravit cca 125 pisomnych prac 😝 , lebo je klasifikacna porada

cipsinka
24. apr 2009

ahojy zuzi,tak sa ti zaciina vikend,ze??Ja som na tom podobne ako nely chlapa mam v praci 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 Si este pamatam ako si hladala pracu,takze uz mas super,v sep.ides ucit do skoly??? 😕 😕 😕

nelynka
24. apr 2009

to hej, citat to setko a opravovat...ble..ale dakedy sa isto na tom aj dobre zasmejes co povymyslaju 😀

cipsinka
24. apr 2009

no ja by som nechcela byt ucka ani za 50.ooo mna by z tych harantov asi porazilo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
24. apr 2009

cipsi 😀 😀 😀

cipsinka
24. apr 2009

nely v snazilkach je zas mrtvo tak mozme ostat tu 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
24. apr 2009

hej vsimla som si...

cipsinka
24. apr 2009

teraz vyzieram cierneho princa a hlavna vec,ze som cele poobedie umierala 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ale z toho by ma nemalo brucho boliet nie??

nelynka
24. apr 2009

cipsi neeee...asi nemalo...
ja nejako len smedim dneska..musim ist po dzus... 😀

cipsinka
24. apr 2009

inak som si vsimla,ze ani v tejto teme sa to nejako nesype s prispevkami 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
24. apr 2009

tha..kazdy siel vikendovat alebo ako napisala jedna holka v jednej teme..

ideme robit mimiiii 😀 😀 😀

a ked som sa jej pytala na vek tak mi neodpovedala 😎

zuzanockamt
24. apr 2009

ahoj cipsi ... no hladala som pracu zaciatkom roka a po mesiaci a pol sa zadarilo, najskor som dostala zmluvu do skoly, ale ta je az od 1. augusta a potom sa mi podarilo este najst nieco od marca az kym nastupim do tej skoly, ved peniazky treba a ked prisla ponuka, tak preco nevyuzit
nely ... skor ma to hneva ako pobavi tie ich hovadiny, co popisu

cipsinka
24. apr 2009

uz asi mimi robila tak ti nestihla odpisat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Inak si to nejako neviem prestavit,ze poviem drahemu pod ideme sa milovat mam poldne dni a ideme robit mimi 😲 😲 😲 😲 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ,mi to pride take divne,neprirodzene neviem 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
24. apr 2009

zuzi hlavna vec je,ze pracujes v tejto hnusnej dobe mozes byt vdacna za kazdy job 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
24. apr 2009

cipsi ... ja zase hovorim presne naopak, ze pod mozeme mat sex, lebo mam neplodne dni 😀 ... takze si to budem vediet predstavit aj naopak 😀

nelynka
24. apr 2009

zuziiii...neviem, mna tiez niekedy hneva ked niekto pise hovadiny ale niekedy sa na tom dobre zabavim 😀 😀

cipsiiii..to robia deti...ved to normalna dospela zena takto nehovoriii..
mladi co im ideme na svadbu, holka ma 20rokov, a chova sa ako 15rocna pubertacka..vkuse ho otravovala...(tak ako pisem aj citaj)
ja ci mimiiiiiiiii..slišiš mě, ja ci mimiiiiiiiiiiiiiii...poďme dělat mimiiiii...já chci mimi do bříškááááááááá

ja ked som to pocula, kukam na nu a sa jej pytam ci je normalna...

potom jej kupil psa a je pokoj 😀 😀

zuzanockamt
24. apr 2009

cipsi ... ved som vdacna, aj ked ten plat by mohol byt trosku vyssi 😠 ... MM este nema pracu, tak som rada, ze aspon ja pracujem

nelynka
24. apr 2009

a ja mojmu nepoviem nic a ani nic nerobime 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
24. apr 2009

nely ... 😀 😀 😀 ... to sa fakt sprava ako decko 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre