• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
riana ... ani my ... ale nevadiiii ... inak mam depku ... kamoska co som s nou dnes pisala, tak mi napisala, ze vazi 52 kg ... aj ja chceeeeeem :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. jún 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... ja to zatial ani nevidiiiiim :grinning: :grinning: :grinning: ... ale co ... ak nebude, tak nebude
24. jún 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra budem mat vlaskyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
24. jún 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... super ... potom hod foto ... som zvedavaaaa :wink: :slight_smile:
24. jún 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ja to tiez skorej nevidim ale to dufam ze vtedy budem uz rodit aspon :grinning:

zuzi vies ze hodim aj cispsik bude zvedava :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ... kaslite teraz na rodenie a snazilkovanie :grinning: :wink:
24. jún 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super Nely :dizzy_face: Aj ja chcem vidiet :wink:

Zuzi, ked ja ani netusim, kedy byvat, nieto este fakt to babo :frowning2:. Zuzi a mas to fajn,ked ste s muzikom naposledy v nedelu :wink:. My naposledy uz ani neviem kedy :unamused: (no teda vlastne pred skoro 2 tyzdnami :angry:)
24. jún 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... ale my spolu byvame a spime kazdu noc vedla seba ... takze :grinning:
24. jún 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, ale sama si povedala, ze ked ste boli este slobodni a nebyvali ste spolu,tak ste boli na sebe nalepeni kazdu moznu chvilu, nie? :slight_smile: :sweat_smile:
24. jún 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved jasne ... ale to by sme mohli byt aj teraz, ked je viac prilezitosti ako bolo vtedy
24. jún 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To som Zuzi chcela porovnat vas a nas (aj ked je kazdy z parov odlisny) :wink: ze vy ste boli nalepeni,tesili sa na kazdu spolocnu chvilku,ze kde zaleziete a my riesime iba,ci na kofolu tam alebo niekde inde :astonished:
24. jún 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a my spolu byvame a spime kazdu noc vedla seba a sexovali sme naposledy 31.3.2009 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj my sme riesili, ci do kina, ci na pizzu, ci do mesta a taaak ... ale aj ine veci zaroven :grinning: ... ved sme boli spolu len cez vikndy, kedze nas delilo asi 55 km :wink: a ja som studovala v BB a byvala na orave a moj drahy zil v MT
24. jún 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely, no ale mas to aspon pekny datum na zapamatanie si :wink:
24. jún 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... no tak to fakt nezavidim ... mna by asi slahlo z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa odobrat do vane ... potom este pridem, ak tu niekto bude este :wink:
24. jún 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana hej pametam bo to dva dni po vyroci :grinning: :grinning: :grinning:
skoda ho aj menit..hehe

zuzi ja uz som si zvykla, ja mozem aj hrach na stenu hadzat a aj tak nic nepomohne..
v piatok ideme zase na injekciu a na kontrolu na andrologiu tak som zvedava co povie doktor
24. jún 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale vazne teraz, Nely. Ja som mala dost, ked som bola bez toho mesiac a pol, nieto skoro 3 :pensive:
24. jún 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mam dost,ked som bez toho tyzden, nie to este mesiac :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... no ale co sa da robit, ked ti chlapi su taki
24. jún 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, prave mlademu cistim zaludok trolinka ohladom tejto zalezitosti :wink:. Ale zda sa,ze si da povedat :dizzy_face: (ale nechcem to zakriknut,takze len tak nezavazne informujem :sweat_smile:)
24. jún 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... no len ryp do neho :grinning: ... ja praveze ked som stale do neho rypala ohladom tohto, tak to bolo este horsie :grinning:
24. jún 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ja som staremu cistila zaludok rok a prd pomohlo, teraz som pol roka ticho a ani to nepomaha..ale pomaha to mne, nie som nervna stale a nevrieskam zbytocne..serem na neho, ked nechce ja si najdem nahradu :slight_smile:
24. jún 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja tak opatrne,Zuzi. a celkom si da povedat. po tom,ako mu dohovorili kamarati,tak sa s nim da o tom slusne pozhovarat. bo zistil, ze si myslel nieco,co ani nie je pravda a vacsinou ta "nechut" na sex pramenila prave z toho.
24. jún 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je dobre riana, ze len tak opatrne ... ja som skusala vselijako a raz som mu pekne od srdca povedala, co si o tom myslim a odvtedy uz nehovorim nic ... a zda sa, ze trosku to na neho aj zabralo :wink:
24. jún 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na tej chate mu vtedy zaludok vypumpovali kamosi a ja som mu ho este dezinfikovala. nieco som mu povedala, nieco vyriesil za mna moj plac :sweat_smile:, to uz som vtedy potrebovala zo seba vsetky pocity dostat. potom ako keby utalo a uz sa na to aj inak pozeram. uz to viem uplne s kludom riesit, aj mlady sa zmenil,takze tak. snad to tak uz ostane...
24. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja by som nedovolila aby mojmu niekto ohladom tohto dohovaral ... to je len medzi nami ... dieta a sex nema pravo nikto iny riesit len my dvaja ... tu to sice rozoberam,ale je to ine ... lebo len opisem dany stav a to je vsetko ... a MM na plac nereaguje :sweat_smile:
24. jún 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak vies,my to rozoberame tu na nete a chlapci si to dovolili na chate. akurat,ze som bola ciastocne pri tom aj ja
24. jún 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej ... ale moj keby mu zacal niekto dohovarat ohladom jeho sexualneho zivota, tak by mu dal inu prednasku ... to by dostycny hned olutoval :grinning: :grinning: :grinning: ... to len ja mozem :grinning:
24. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja o tom pred svojim okolim nerozpravam
24. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi kazda sme ina a kazdy chlap je iny a inak to vezme od okolia..
vidis rianinmu to pomohlo a tvojmu by to uskodilo len..
24. jún 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok