Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

Ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. :-N .. 😃
zuzanockamt
24. jún 2009
riana ... ani my ... ale nevadiiii ... inak mam depku ... kamoska co som s nou dnes pisala, tak mi napisala, ze vazi 52 kg ... aj ja chceeeeeem 😞 😞 😞
zuzanockamt
24. jún 2009
riana ... ja to zatial ani nevidiiiiim 😃 😃 😃 ... ale co ... ak nebude, tak nebude
nelynka
24. jún 2009
zajtra budem mat vlaskyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
zuzanockamt
24. jún 2009
nely ... super ... potom hod foto ... som zvedavaaaa 😉 🙂
nelynka
24. jún 2009
riana ja to tiez skorej nevidim ale to dufam ze vtedy budem uz rodit aspon 😃

zuzi vies ze hodim aj cispsik bude zvedava 😃 😃
zuzanockamt
24. jún 2009
baby ... kaslite teraz na rodenie a snazilkovanie 😃 😉
riana12
24. jún 2009
Super Nely x-) Aj ja chcem vidiet 😉

Zuzi, ked ja ani netusim, kedy byvat, nieto este fakt to babo 😞. Zuzi a mas to fajn,ked ste s muzikom naposledy v nedelu 😉. My naposledy uz ani neviem kedy :-| (no teda vlastne pred skoro 2 tyzdnami ]-()
zuzanockamt
24. jún 2009
riana ... ale my spolu byvame a spime kazdu noc vedla seba ... takze 😃
riana12
24. jún 2009
Zuzi, ale sama si povedala, ze ked ste boli este slobodni a nebyvali ste spolu,tak ste boli na sebe nalepeni kazdu moznu chvilu, nie? 🙂 :-N
zuzanockamt
24. jún 2009
ved jasne ... ale to by sme mohli byt aj teraz, ked je viac prilezitosti ako bolo vtedy
riana12
24. jún 2009
To som Zuzi chcela porovnat vas a nas (aj ked je kazdy z parov odlisny) 😉 ze vy ste boli nalepeni,tesili sa na kazdu spolocnu chvilku,ze kde zaleziete a my riesime iba,ci na kofolu tam alebo niekde inde :-o
nelynka
24. jún 2009
zuzi a my spolu byvame a spime kazdu noc vedla seba a sexovali sme naposledy 31.3.2009 😃 😃 😃 😃
zuzanockamt
24. jún 2009
tak aj my sme riesili, ci do kina, ci na pizzu, ci do mesta a taaak ... ale aj ine veci zaroven 😃 ... ved sme boli spolu len cez vikndy, kedze nas delilo asi 55 km 😉 a ja som studovala v BB a byvala na orave a moj drahy zil v MT
riana12
24. jún 2009
Nely, no ale mas to aspon pekny datum na zapamatanie si 😉
zuzanockamt
24. jún 2009
nely ... no tak to fakt nezavidim ... mna by asi slahlo z toho :-p
zuzanockamt
24. jún 2009
idem sa odobrat do vane ... potom este pridem, ak tu niekto bude este 😉
nelynka
24. jún 2009
riana hej pametam bo to dva dni po vyroci 😃 😃 😃
skoda ho aj menit..hehe

zuzi ja uz som si zvykla, ja mozem aj hrach na stenu hadzat a aj tak nic nepomohne..
v piatok ideme zase na injekciu a na kontrolu na andrologiu tak som zvedava co povie doktor
riana12
24. jún 2009
Ale vazne teraz, Nely. Ja som mala dost, ked som bola bez toho mesiac a pol, nieto skoro 3 |-|
zuzanockamt
24. jún 2009
tak ja mam dost,ked som bez toho tyzden, nie to este mesiac :-p ... no ale co sa da robit, ked ti chlapi su taki
riana12
24. jún 2009
Baby, prave mlademu cistim zaludok trolinka ohladom tejto zalezitosti 😉. Ale zda sa,ze si da povedat x-) (ale nechcem to zakriknut,takze len tak nezavazne informujem :-N)
zuzanockamt
24. jún 2009
riana ... no len ryp do neho 😃 ... ja praveze ked som stale do neho rypala ohladom tohto, tak to bolo este horsie 😃
nelynka
24. jún 2009
riana ja som staremu cistila zaludok rok a prd pomohlo, teraz som pol roka ticho a ani to nepomaha..ale pomaha to mne, nie som nervna stale a nevrieskam zbytocne..serem na neho, ked nechce ja si najdem nahradu 🙂
riana12
24. jún 2009
ale ja tak opatrne,Zuzi. a celkom si da povedat. po tom,ako mu dohovorili kamarati,tak sa s nim da o tom slusne pozhovarat. bo zistil, ze si myslel nieco,co ani nie je pravda a vacsinou ta "nechut" na sex pramenila prave z toho.
zuzanockamt
24. jún 2009
tak to je dobre riana, ze len tak opatrne ... ja som skusala vselijako a raz som mu pekne od srdca povedala, co si o tom myslim a odvtedy uz nehovorim nic ... a zda sa, ze trosku to na neho aj zabralo 😉
riana12
24. jún 2009
tak na tej chate mu vtedy zaludok vypumpovali kamosi a ja som mu ho este dezinfikovala. nieco som mu povedala, nieco vyriesil za mna moj plac :-N, to uz som vtedy potrebovala zo seba vsetky pocity dostat. potom ako keby utalo a uz sa na to aj inak pozeram. uz to viem uplne s kludom riesit, aj mlady sa zmenil,takze tak. snad to tak uz ostane...
zuzanockamt
24. jún 2009
tak ja by som nedovolila aby mojmu niekto ohladom tohto dohovaral ... to je len medzi nami ... dieta a sex nema pravo nikto iny riesit len my dvaja ... tu to sice rozoberam,ale je to ine ... lebo len opisem dany stav a to je vsetko ... a MM na plac nereaguje :-N
riana12
24. jún 2009
Tak vies,my to rozoberame tu na nete a chlapci si to dovolili na chate. akurat,ze som bola ciastocne pri tom aj ja
zuzanockamt
24. jún 2009
no hej ... ale moj keby mu zacal niekto dohovarat ohladom jeho sexualneho zivota, tak by mu dal inu prednasku ... to by dostycny hned olutoval 😃 😃 😃 ... to len ja mozem 😃
zuzanockamt
24. jún 2009
ja o tom pred svojim okolim nerozpravam
nelynka
24. jún 2009
zuzi kazda sme ina a kazdy chlap je iny a inak to vezme od okolia..
vidis rianinmu to pomohlo a tvojmu by to uskodilo len..

Začni písať odpoveď...

Odošli