• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
MM je tvrdohlavy a just urobi opak toho, co do neho niekto husti, aj ked by to mozno bolo dobre ... a taka ista som aj ja :sweat_smile: :grinning:
24. jún 2009 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
proste hlavou proti muru obaja :sweat_smile: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzi, lenze mlady je na tom tak, ze mnohe veci si pripusti, az ked mu to potvrdia aj ini. Pretoze ak je v tom, ze dana vec je len mojim vymyslom, tak sa mi na to vyprdne. Ale ak mu to povie aj niekto "cudzi", tak je to o inom. A to sa netyka len sexualneho zivota. Je to aj o hocijakych beznych veciach.
24. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak vidis a ja som zase taka ista jak riana, keby mojmu mal kto dohovorit tak mu to milerada povie, ale bohuzial on uz vyrastol z "kamaratov" ktory su aj tak len znami a nie kamarati :grinning:
24. jún 2009 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
MM sa spolieha zase len sam na seba ... ale je ochotny zobrat aj moj nazor alebo aj niekho ineho,ak stoji za to a vyhovuje mu
24. jún 2009 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mojmu obcas dohovori jeho brat, lebo na neho obcas da ... ale len vo veciach tykajucich sa prace a byvania
24. jún 2009 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej ak mu vyhovuje :grinning:
to je na tom kazdy chlap, ze berie veci len ked mu vyhovuju, ver mi
24. jún 2009 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nely ... viem ... za tych sest rokov som na to uz prisla :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale je to sranda ako sa kazdy lisi ale v niecom su predsalen rovnaky :grinning: :grinning: :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
24. jún 2009 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ... chlapi maju urcite chrakteristicke spolocne crty a preto sa neoplati zbytocne menit ... lebo po case je to aj tak viac - menej rovnake ... az na par dokolaych a uzasnych vynimiek ... jednu taku vlastni aj moja kamoska - spoluziacka ... ale oni spolu este nebyvaju, takze ona este zisti ako to chodi :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hehe

baby idem ja spinkat zajtra sa ozvem rano a aj poobede a aj vecer :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nely,no nie ze ma nechas rano v stichu. Ocakavam 100% moralku :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A dochadzku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi a ta kamoska tvoja? Akaze je to ta jej vynimka?
24. jún 2009 o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobru noc nely :slight_smile: ... ja chcem este vydrzat do 22:50, lebo davaju mafstory na JOJ :slight_smile:
24. jún 2009 o 22:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja este vykeckavam s mladym, takze tiez este nezdrham :slight_smile:
24. jún 2009 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
riana ... no ona svojho chlapa a svoj vztah opisuje ako najuzasnejsi na svete ... proste nasli sa - ona superzena s bezproblemovym zivotom a on superchlap :grinning: ... ale chodia spolu uz tri roky, obaja maju pracu a este stale spolu nebyvaju, ale su uz zasnubeni a ked sa opytam na svadbu, tak ona mi vzdy povie, ze maju este cas a nemaju sa kam ponahlat ... a ma plno mudrych reci ako by sme mali zit ... no deeees :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2009 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no teeeda :confused:
24. jún 2009 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ale ja jej to doprajem, lebo viem, ze nic nevyzera tak uzasne ako to niekto prezentuje navonok ... tak ale co sa da ocakavat od vztahu blondynky a policajta :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to je teda kombinacia :grinning: :grinning: to fakt? :confused:
24. jún 2009 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to fakt ... ona modrooka stihla blondynka s dlhymi vlasmi a on taky nabuchany policajt :grinning:
24. jún 2009 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ako sa ti dali dohromady? ked ja sa neubranim, ze je to srandovne
24. jún 2009 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je to srandovne, to hej ... zoznamili sa na nete - myslim, ze na pokeci :grinning: ... aj ja som sa s MM zoznamila na nete - ale na zoznamke :grinning:
24. jún 2009 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja s mladym tiez na pokeci :grinning:
24. jún 2009 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je tusim velka moda,zoznamovat sa cez net. vacsina parov,o ktorych pocujem,ze sa dali dokopy,tak kvoli netu :slight_smile:
24. jún 2009 o 22:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no teraz to celkom frci ... ale pred siestimi rokmi to bnolo este dost divne ... aspon v mojom okoli ... moje spoluziacky nechapali, ze vztah dvoch ludi, ktori sa nasli cez net moze vydrzat
24. jún 2009 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem ja uz do postele ... dobru noc :dizzy_face:
24. jún 2009 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobru noc Zuzi, ja som sa prave zacala lucit s priatelom, to vzdy dlho trva :sweat_smile:. Uz aj ja frcim, dobru nocku este raz :wink:
24. jún 2009 o 23:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte zienky,
no dobre temy tu rozoberate :slight_smile:
najam to ako kamosi musia dohovarat "mlademu" ohladom sexu :grinning: :grinning: :grinning:
cakala by som opacny pripad-napr. ze by dohovarali"Uz sa znormalizuj,nebehaj za suknami,mas vazny vztah..."
24. jún 2009 o 23:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte..akosi nemas cas na takmer nic posledne dni..v praci makame,to pridem unavena a bud si chvilku oddychnem a to aj zaspim alebo zacnem varit,ak mam toho dost..aj dnes..najprv som si pospala a o desiatej som zacala varit..a zajtra poobede mozem zehlit..lebo mam plny susiak..
POMOOOOOOOOOOOOOOC..stava sa zo mna ZIENKA DOMACA :confused: :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful:

inac zuzi..aj my sme sa s milym zoznamili na internete :grinning:
24. jún 2009 o 23:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nespite??to je fajn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
lea neboj ta zienka domaca prejde aj som mala pocit ze ostane za chvilku len pri sporaku
25. jún 2009 o 00:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok