Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
28. jún 2009

jeziiis Zuzi to co je za dietu 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕

nelynka
28. jún 2009

cipsi ja sa v plavkach nikam neodvazim ist medzi ludi lebo mam pekne strie narobene na vnutornych stehnach..proste z nocoho nic sa tam raz objavili a uznejdu prec...
a ze som hneda?? co si...to len skresloval fotak..aj ked trosku nadych uz mam ale uplne lahucky, co som sa uz tento rok valala v bazene, pametas?

zuzi tak ja som to nikdy nepouzivala a ani s tym nikdy nemienim zacat, pokial to nebude nutne..nikdy som nemala pocit ze mam pokozku suchu...

mne jedine co vadi je brucho..ako mi otrca na kazdu stranu, ale kaslat na to..sem tam si spomeniem ze si aj zacvicim..nezeriem ale papam..diety u mna nula bodov, nevydrzim u nej dlhsie ako 3dni..ja si proste nedokazem odopriet to na co mam chut len koli tomu ze drzim dietu 😀 😀 😀

zuzanockamt
28. jún 2009

cipsi ... nic hrozne a hlavne nenarocne na suroviny a kombinacie 🙂

nelynka
28. jún 2009

zuzi to by si mohla aj mne poslat 🙂

zuzanockamt
28. jún 2009

cipsi ... uz som ti to poslala, tak kukni 😉
ja sa zase rada popretrcam v plavkach ... tiez mam tankiny ... dvojdielne som mala naposledy pred styrmi rokmi ... vtedy sa to este dalo 😀 ... teraz mam tiez trosku brusko a stehna väcsie ako by mali byt 😀 😝

cipsinka
28. jún 2009

zuzi tak uz sa na nu tesiiiiim dame sa do nej??? 😕 😕 😕 😕 😕 Lebo ja uz som zo seba zufala,ako vidim podla fotiek tak som trosku schudla a to asi tou 90 dnovkou a to,ze nejem pecivo ale aj tak je to des ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .

Nely ja mam strie na buruchu 😕 😕 😕 😕 🙄 🙄 🙄 a tiez nechapem z coho ved som rapidne nepribrala ani nic z jedneho dna na druhy tam bolo a drahy mi kupil aj krem za 35 eeeeeeeeeecok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zuzanockamt
28. jún 2009

nely ... oki .... poslem ti to na azet, oki? 😉

nelynka
28. jún 2009

ok zuzi posli...

cipsinka
28. jún 2009

nejako mi to odoslalo a bez dalsieho textu co som tam napisala 😠 😠 😠 😠 😠 😠 dalej malo byt,ze co mi kupil ten krem tak mi to iba vybledlo ale nezmizlo tak som bola nasrana a este bol k tomu aj papierik,ze to mozme vratit ked to nezaberie no serm na nich sa tam ist hadat a ukazovat brucho.Hadam mi na to slniecko pomoze 😎 😎 😎 😎

nelynka
28. jún 2009

daky american, co ma tri prace aby uzivil rodinu vyhral skoro 28 milionov eur 😀

zuzanockamt
28. jún 2009

nely ... poslane 😉
ja nastastie este strie nemam

nelynka
28. jún 2009

zuzi dakujem..
zaujimava ale mne to pride trosku drasticke takto nejako...
ale viac menej to aj tak nejak dodrziavam len suroviny sa obcas trosku pozmenia..
a jablka nemam rada 😒

no uvidime, nieco vymyslim 😀

cipsinka
28. jún 2009

zuzi som si zbezne precitala tu dietu ale ved ku koncu to mam jest za cely den iba polovicny obed??????????? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 To je trosku brutus nie?? 😅 😅 😅 😅 .

Tak ako ani ja tie strie nemam neviem ake a ani cervene nie,volnym okom by si to mozno nikto nevsimol ale ja o nich viem a lezu mi na nervy ale ja ich vypeciem na slnku a uz mi vobec nebudu vidiet 😉 😉 😉 😎 😎 😎 😎

cipsinka
28. jún 2009

nely aj tebe sa to zda drasticke????????????AJ mne ved to clovek skoro nic neje 😲 😲 😲 😲 A kolko to ma trvat som to nejako nepostrehla,musim to este podrobnejsie precitat,ale uz drahy vstal tak zajtra si to precitam a urobim si vytah nech to mam pekne na papieriku a mozno sa do toho pustim 😅 😅 😅 😅

nelynka
28. jún 2009

cipsus az prilis drasticke...

a moje strie teda vidno prekrasne...4pasiky na jednom stehne a 3na druhom a silno cervene, aj ked si tiez myslim ze ked ich trosku opalim tak malickou stmavnu 😀

zuzanockamt
28. jún 2009

cipsi ... podla mna to drzis v tyzdnovych intervaloch ... ale mne netreba vela schudnut ... iba 5 - 7 kg, takze ja to tak drasticky drzat nebudem 😉

zuzanockamt
28. jún 2009

ja som sa uz do toho pustila, tak uvidim ... jasne, ze si to ale zase upravim podla seba ... ako vzdy 😀

nelynka
28. jún 2009

tak ja nechcem schudnut na kila ale na cm..kila mozem mat aj 80 to mi nevadi, o kila nejde ale aspon 5-6cm z brucha potrebujem dat dole..

zuzanockamt
28. jún 2009

nely ... ale jedno s druhym suvisi 🙂 ... ja chcem mat aj menej kilov ... chcela by som mat 60,ale to sa mi nepodari ... bude dobre aj 65 😀

nelynka
28. jún 2009

tak mne kila nevadia..a suvisi to len velmi uzko..
znama ma 55kilo a vyzera akoby mala 70
a druha ma 65kilo a je chuducka, ziaden tuk,nic, krasna stihla postava...a je vysoka 165cm

cipsinka
28. jún 2009

nely presneeeeeee ja som mala 60 kilo a mi vraveli,ze by som mohla trosku schudnut 😕 😕 😕 😕 😕 a ked som im vravela,ze mam kolko kg tal len na mna cumeli akoby som klamala 😠 😠 😠 😠 😠 a teraz maaaam ooopodstatne viac joooj coby som dala aj za 65 kilo,no a mam depku uz som sa aj drahemu vystazovala 😢 😢 😢 😢 😢

zuzanockamt
28. jún 2009

tak to asi cvici, nie? ... lebo na tu vysku je to vaha tak akurat ... ako ja teraz 😀 😀 😀 ... 170 cm a 70 kg 😀 😀 ... ale neposobim nastastie nejako tucno 🙂

zuzanockamt
28. jún 2009

mne tiez nikto neveri, ked poviem, ze mam 70 kg 😀

cipsinka
28. jún 2009

dobre baby idem lebo rozpravat sa o kilach takto za rana mi nerobi dobre,neviem naco som cumela na tie hnusne fotky ☹ ☹ ☹ 😒 😒 😒 😒

zuzanockamt
28. jún 2009

jaaaaj cipsi, ved nedepkuj 🙂 ... kila nie su vsetko 🙂

cipsinka
28. jún 2009

zuzi nie su vsetko ale nechcem aby sa drahy za mna hanbil 😔 😔 😔

zuzanockamt
28. jún 2009

cipsi ... a to co su za reci, paneboze ... preco by sa za teba mal hambit ... vztah nie je predsa o tom, ze obaja maju dokonale vyzerat ... a on ta ma rad isto nie kvoli tomu,kolko vazis ... ja to nerobim kvoli mojmu chlapovi ... ale kvoli sebe a aby sa mohli aj ini za mnou obzriet 😀 😀 😀 😀

nelynka
28. jún 2009

cipsi aj ja mam take stavy a niekedy tomu pripisujem aj to ze u nas to trosku hapruje, ale potom si poviem ze keby som sa mu nepacila tak si ma nevezme a vidim chlapov okolo mna ako slintaju len vyjdem sama na ulicu, jak minule hehe 😀
dviha to sebavedmie a hlavne ked ti niekto uplne cdzi opacneho pohlavia povie ze si pekna holka, super a dobre vyzeras 😀

zuzanockamt
28. jún 2009

nely ... 😀 😀

cipsinka
28. jún 2009

ja ked poviem toto drahemu,ze chudnem kvoli nemu tak sa na mna hneva,ze to co rozpravam 😅 😅 😅 😅 ,ze on ma bude milovat aj keby som mala neviem kolko kil 😵 😵 😵 😵 😵 ,ale nooooooo zas nemozem byt k sebe taka kriticka zas az take hrozne to nie je 😉 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre