Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
1. júl 2009

no vidis aky mas luxus ty to mas doma a ja za tim musim letiet vyse 6 hodin 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
1. júl 2009

Ahoj Cipsi 😉

cipsinka
1. júl 2009

ahoj Mariannka 😵 😵 😵 😵 ako sa ti vstavalo do prace nebola si unavena??

cipsinka
1. júl 2009

My s drahym hrozne tuzime po ekologickom jazierku ale najskor musime dat podkrovie do poriadku nech mame kde byvat ako rodina a dupolm ked uz bude fazulka v brusku sa na tom musi zacat pracovat,no zatial len setrit treba 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

cipsinka
1. júl 2009

hrozne sa tesim na nase podkrovie budeme tam mat obyvacku,detsku izbicku 😵,nasu spalnu a malu kupelku,cize iba zachod a umyvadlo 😉 a dole budeme mat riadnu obyvacku taku uz normalnu hore to bude len take pre nas kupime si tam sedacku telku velku mame a tak ale dole chceme plazmu a kamennu stenu a kozenu sedacku a to je vsetko 😉 😉 😉 😉 a dole bude este velka kupelka aj s vanou aj so sprchovym kutom a aj s prackou 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

riana12
1. júl 2009

Cipsi, tak troska viac som unavena bola, ale som na take neskore chodenie do postele aj navyknuta 😀 😝.

cipsinka
1. júl 2009

a samoska dole bude satnik,kuchyna a izbicka pre dedka a babku,no to vlastne vsetko tam mame iba sa bude davat nova kuchynska linka a prerabat kupelka a kupia sa nove veci do obyvacky ale to az vtedy ked bude hotove podkrovie zatial tam je len jedna izba kde byvame teraz s drahym ale je to tam zbytocne nevyuzite lebo ja tam vela priestoru tak to chceme oslnecnit a spravit z toho krasne podkrovie 😵 😵 😵 😵 a samozrejme bez pozicky no tak mame co robit 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

nelynka
1. júl 2009

cipsi tak ja by som radsej letela tych 6hodin ako sedet tu, sama a len tak sa brazdit mojimi ciernymi myslienkami a premyslat o setkom...ale ked mam knihu v ruke aspon sa zasnivam trosku 😀

riana12
1. júl 2009

My sa tu pomalinky zberame na obed, rozmyslam, co si dat dneska 😒. Asi si len v Tescu zas kupim a bude 😝 😀.

cipsinka
1. júl 2009

aj ja som teraz zacala citat knizku,ze BLizkost to je posledna co mi ostala co som si teraz v maji nakupila na SVK neviem co budem citat do januara kym pojdeme domov 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 a este citam tu Rodicovstvo je veda ale to len tak na vychutnavanie ked mam babatkovsku naladu 😉 😉 😉 takze to neberiem ako normalne citanie.A tu knizku od Daniele Steelovej bola uuuuzasna budem si kupovat iba knizky od nej strasne krasne presne pre mna pre takeho snilka 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵

nelynka
1. júl 2009

cipsus aj ja zboznujem Steelovu, mama ich ma tiez kopu doma, mne osobne sa lubla Ranc..
ja mam tie len v tom mekkom obale tie take romantikus...tie male co su take lacne.. 😀

cipsinka
1. júl 2009

Ja som si nakupila knizky ked sme boli za znamymi v Martine Zuzka to urcite pozna to knihkupectvo v Tulipe 😉 😉 😉 😉 a mali tam perfisne akcosky,tak dufam,ze tam budu mat aj nabuduce na Daniellku 😵 😵 😵 😵 urobim si s nou tak zbierku a potom si kupime taku kniznicku hore do podkrovnej obyvacky a bude to super vyzerat 😵 😵 😵 😵 😵 Uz mam dost kniziek len kniznicku na to nemam 😅 😅 😅 😅 😅 .

cipsinka
1. júl 2009

ja som mala do nej Sestry a to bola prva knizka od nej co som precitala a som sa do nej zamilovala tu knihu som citala so zatajenym dychom a viem,ze urcite si jej zbierku rozsirim 😉 😉 😉 😉 a to uz v januari aj keby neboli knizky v akcii tak aj tak si aspon tri kupim 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
1. júl 2009

Inak ten to knihkupectvo v Tulipe bolo jedine kde som zohnala knizku Rodicovstvo je veda cely Tvrdosin,Namestovo som obehala a nikde ju nemali a cumeli na mna ako puk,ze co je to za knihu a tam som ju nasla posledny kus na mna cakala 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
1. júl 2009

Ked sme boli teraz v Martine veeeeelmi sa mi zapacil velmi pekne mesto je tam vsetko co clovek potrebuje a pre mna hlavne shopping ten Tulip som tam nakupovala ako divoch za tie ceny 😅 😅 😀 😀 😀

riana12
1. júl 2009

No ja som tiez taky maniacik na knizky, ked mam na ne cas. To som vam spominala,ako som si 7 kniziek objednala, ze? No 2 som precitala, teraz som v polke tretej, ale citavam len v buse, preto to ide tak pomalicky.

Som v poslednej dobe maniak na Robina Cooka, trilery z lekarskeho prostredia.

riana12
1. júl 2009

Cipsi a o com presne je ta knizka Rodicovstvo...?

nelynka
1. júl 2009

riana cooka mame tiez doma veeela kniziek...tie ma tiez bavili celkom 🙂)
tie mamka tiez rada citala..

zienky ja a lucim, idem nieco vonku vytvorit..ky sa starky zobudi a potom snad nieco vymyslime a pojdeme niekam bo ma urve doma sedet 😀

tak papa zatim (snad nezacne prsat) 😀

riana12
1. júl 2009

Od Cooka mam uz asi 10 kniziek, ked pocitam tie, co mam doma, pojdem patrat, co este napisal. Len uz neviem,kam to dat. Budem si musiet zadovazit nove policky na knizky 😝.

Nely, tak si uzi slniecko aj vodu 😵 😉.

cipsinka
1. júl 2009

cauko nely,

riana kinzka Rodicovsto je veda je veeeelmi naucna naozaj lepsiu knizku o rodicovstve som necitala je to knizka ako spravne a vychovavat dietatko,lebo babatko ked sa narodi nema dovyvinuty mozok a iba vdaka nam rodicom sa mu ten mozocek vyvyja a bud dobrym alebo zlym smerom.Ozaj uzasne su tam aj situacie ked sa dieta ja neviem napriklad hadze o zem a v knizke je napisane co a ako mas robit a co a ako nemas robit ozaj je to fajn. 😉 😉 😉 Teraz to citam tak preskakovo ale ked budem tehu budem to citat zo zatajenym dychom a cerpat infosky pre mna dolezite 😵 😵 😵 😉 😉 😉 😉

cipsinka
1. júl 2009

ze mozok 😀 😀 😀 😝 😝 😝 mozog samozrejme 😅 😅 😅

cipsinka
1. júl 2009

a paci sa mi na tej knizke ako pripisuju dolezitost v spojitosti matky a dietatka,ze to je najdolezitejsie puto na zemi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,ze matka ma byt vzdy nablizku svojmu drobcekovi a ho tulkat a ukazovat mu lasku 😵 😵 😵

riana12
1. júl 2009

Takze to vyzera na fajn knizocku 😉

My nejak nie a nie odist na obed. Aj ked ja sa nejako neponahlam. Ja mam vzdy cas 😀.

cipsinka
1. júl 2009

len sa chod pekne napapkat idem aj ja mi ostal este tvaroh od vcera tak si idem spravit cerstve cestovinky s tvarohom aj vcera som to robila na veceru pre draheho a ja som to papala na obed a teraz som na to dostala chut tak sa idem nahamat,ved nacase som od vcera od piatej nic nejedla 😉

riana12
1. júl 2009

No uz to vyzera na ten odchod. Tak zatial ahojky 🙂

zuzanockamt
1. júl 2009

Ahojte ... konecne som dorazila domov od rana 😝 ... ale bolo dobre 😵
cipsi ... to ma tesi, ze sa ti pacil Martin 😵 ... aj mne sa paci 😀 ... take mesto akurat, ani moc velke, ani male, vsetko mam poruke

nelynka
1. júl 2009

ahojte
slniecko dneska parada, pekne ma opalilo, este zajtra chcem chrbatik tak nech pekne svieti..
teraz tu leje ale to kazdy den..

som sa hrala so psami, ja v bazene a som behala dokola a oni okolo bazena zamnou akoze ma nahanali a vybrechovali, no nemohla som z nich a som si pekne zacvicila lebo voda dava pekny odpor na nohy, no peckaaaa 😀

teraz varim veceru, vyprazany syrik a pecene zemiacky si drahy objednal a musim ho ukecat nech pojdeme kusok von, snad sa mu bude chcet a ked nie idem sama, som rozhodnuta 😀 😀

zuzanockamt
1. júl 2009

nely ... jooooj ako ti zavidim ... super den ... ja som dnes unavena ako pes a ked si predstavim, ze zajtra vstavat zase 6:30 rano a potom do prace 😝 😝 ... sa mi taaak nechce ... ale uz len tyzden a mam dovolenku 😵 😵 😵

zuzanockamt
1. júl 2009

a tvoj manzel ta pusti aj samu? 😅 😕

nelynka
1. júl 2009

zuzi aj ja si zavidim, fakt dneska to vyslo..uuuplna lahoda na tom slniecku..a v bazene, boze voda suprova teplucka no pecka...

bude musiet ma pistit aj samu lebo ja ist chcem...ale myslim si ze ked uvidi ze idem tak sa prida 😀 😀
ved idem za exmilencom hehe 😝 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre