• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
leata ahojky tak si teraz oddychnete trosku a kde to vlastne idete?? :confused: :confused: :confused:
2. júl 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajojky :slight_smile:
2. júl 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne drahy volal,ze nemam nic varit,ze si objedname kebab,mnaaaaaaaam moje najoblubenejsie jedlo mame tu uzasnu kebabovnu a uz som to sto rokov nejdedla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,ze uz ked som take chudatko s odrezanim prstom,ze sa nemam namahat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau riana :slight_smile:
2. júl 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cipsi, ale mas doma zlaticko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. júl 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda, cipsi, ty mas doma asi fakt unikat :grinning: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
2. júl 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,riana :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. júl 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cipsi :sweat_smile: :sweat_smile:
2. júl 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ale moj drahy ozaj vsetko tak preziva ja neviem co on bude robit ked ja budem rodit a vraj tam chce byt :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ved sa zruti,ze trpim ako kon :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: .On hrozne vsetko preziva co sa tyka mojej bolesti aj bruch aj zubov aj vsetkeho a to mu vela krat ani nehovorim nech sa nezatazuje
2. júl 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana si bohovska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja som mu povedala,ze som sa trosku porezala a on si asi mysli,ze som si pol prsta odfaklila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,no ale zas az taka troska to neni ale nebudem mu to zbytocne hovorit ked je v praci ved uvidi ked pride domov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu konecne neprsiiiii huraaaaaaaa mozme ist do obchodu na nakup kedze zajtra nehrozi :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
2. júl 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale som upiekla kolacik nech ma mlsanicu sa potesi :wink: :wink: :wink:
2. júl 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a baby si zoberte,ze mi doma nemame ani gazu ani obvaz a ani leukoplast uplne som ostala v soku,ze to vobec nemame :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
2. júl 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cipsi a to preco? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
A troska si toho svojho postras prstikom, bude okolo lietat jedna radost :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
my doma :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Cipsi, vsak ked teraz pojdete na nakup, tak pri tej prilezitosti nieco nakupte - aspon nejake naplaste, keby sa nabuduce prihodilo niec,nech si to nemotas do tricka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ja neviem nikdy sme to nepotrebovali az dnes prisla ta chvila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale ked sme boli teraz na SVK tak som doplnila nasu lekarnicku o dost liekov a aj peroxid sme kupili ale toto ma vooobec nenapadlo,to je tak kym sa nieco nestane cloveka to nenapadne ale ked pride ta chvila ked je to treba tak je clovek v riti :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. júl 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana som si to omotala do uteraku :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: co mame na ruky taky maly :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
2. júl 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsak v lekarni ci drogerii nieco urcite budu mat, tak si aspon nieco kupte, nech nie si nabuduce prekvapena :wink:
2. júl 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej budeme musite skocit do lekarne aspon pre naplaste :wink: :wink: :wink:
2. júl 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved ja som tym trickom tak obrazne povedala :wink:
Ja uz po par skusenostiach mam aj v robotke vzdy min. 2 krabicky naplasti a inych serepeticiek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde nam zmizli ostatne babule? :confused:
2. júl 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem kde sa vytratili ale aj ja uz pojdem pomalicky :wink: :wink:
2. júl 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tu budem hospodarit sama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana neboj nejaka sa k tebe prida pa :wink:
2. júl 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a ked ma nniekto ukradne, ked tu budem teraz takto sama? :sweat_smile: :sweat_smile:
2. júl 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zacala vzkostkovavat ceresne, dam ich dnes este uvarit a zajtra si kupim gelfix, este raz ich prevarim aj s tym a aj s cukrom a naplnim do poharov :dizzy_face:
2. júl 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze zavaras ceresne, Zuzi? :dizzy_face:
2. júl 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezavaram ... budem robit dzem ... u nas sa ho zje vela, hoci sme len dvaja :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok