• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
ahaa
:sweat_smile: :sweat_smile:
2. júl 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mame aj domaci jahodovy spraveny :dizzy_face: ... ale iba sedem poharov mi vyslo :sweat_smile: ... no a ceresnovy som este nerobila, tak som zvedava, ze ako sa podari :confused: :sweat_smile:
2. júl 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ty si sikovna :wink: Urcite sa podari aj ceresnovy :slight_smile:
2. júl 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam, ze hej ... uz sa to vari, celkom rychlo som to pocistila :slight_smile: ... sa tesim, ze zajtra uz konecne piatok, velmi rychlo to ubehlo :sweat_smile: :slight_smile: :wink:
2. júl 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja uz sa tesim, ze je bude piatok :dizzy_face:. V sobotu beriem braceka do kina :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. júl 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na co idete do kina? ... doba ladova 3?
2. júl 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, na dobu ladovu :grinning: :grinning: :grinning: Ako si to uhadla? :confused: :confused:
2. júl 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat dnes som videla v telke uputavku, ze zacina to bezat od dnes v kinach ... inak ani neviem, co v kinach bezi ... som uz nebola, ani nepamätam :sweat_smile:
2. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauky smejka, ako sa dari? :grinning:
2. júl 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola naposledy v maji, na Anjeloch a demonoch. Tak teraz pre zmenu nejaka rozpravka bude :grinning:
2. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co nely ... ako ste sa pobikeovali? :wink:
2. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pohodaaa.... sme prisli teraz z byku...sme sa nasli blizo take jazierko kde sa da kupat :grinning:
2. júl 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely a neskusali ste ho? :grinning:
2. júl 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana este nieeee...ale chystame sa seci tam ist...kamosi sa tam chodia kupat tak nam doporucili ta sme boli len omrknut...
2. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to super ... aj my tu mame blizko jedno jazero, ale chodi tam straaasne vela ludi, tak tam nerada chodim, lebo potom nehrozi ziadna romantika :grinning:
2. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, vsak este mate vela prilezitosti jazierko poskusat :slight_smile:
2. júl 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my to mame blizko, 12km jen :slight_smile:)
2. júl 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiha,no to na skok :slight_smile:
2. júl 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my mame trosku dalej ... nejakych 15 - 16 mozno
2. júl 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My si snad coskoro zriadime "jazierko" na kupanie aj doma. Vsak stale nie je cas :rolling_eyes:.
Od nas cca 6-7 km je take miestecko, kde sa da cabrnat vo vode, ale je tam eroticky salon v blizkosti a nejak kvoli tomu mi je to nesympaticke a nechcem tam ist :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana :grinning: :grinning: :grinning: ... ze eroticky salon :grinning: ... aspon by sa drahy naladil :grinning:
2. júl 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ja som sa cvachtala v bazene a stary ze sa ideme preiest na bicykloch ta ja ze OK..
ze na benzinku kupit cigara aby mal do roboty...
tak sme sli a ked sme prisli na benzinku ma napadlo ze nedaleko by malo byt nejake jazierko ta sme sa tam sli previest a orknut teren..detvaky sa tam este o pol siedmej vecer kupali :grinning:
2. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, no nemyslim, ze by ho to nejak naladilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas sa da na jazere kupat az neskor, lebo tam je strasna hlbka a ta voda sa len velmi pomaly ohreje
2. júl 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kolko cca stupnov ma najteplejsia voda v tom jazere? Bo ja som teplomilna a mam problem zniest este aj 25°C, radsej som v este teplejsej :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... ved ja si len robim srandu :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... ja som v nasom nemerala ... ja tiez len teplucku vodu ... zatial mi vyhovovala teplota vody len na Teplom vrchu - tam to bolo okolo 27 asi, uz si nepamätam ... inde je pre mna zima
2. júl 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ja to nemeriam..u nas bazenik moze mat nejakych 20stupnov cca, je chladna ked do nej ides ale potom je uz prijemna teplucka jaaaaj :grinning:
2. júl 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ano Teply Vrch to je moje, byvame nedaleko asi 20km to mame kumne domov, ked som bola mala vkuse sme tam chodili, to boli casiii :cry:
2. júl 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok