Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
2. júl 2009

ahaa
😅 😅

zuzanockamt
2. júl 2009

uz mame aj domaci jahodovy spraveny 😵 ... ale iba sedem poharov mi vyslo 😅 ... no a ceresnovy som este nerobila, tak som zvedava, ze ako sa podari 😕 😅

riana12
2. júl 2009

No ty si sikovna 😉 Urcite sa podari aj ceresnovy 🙂

zuzanockamt
2. júl 2009

dufam, ze hej ... uz sa to vari, celkom rychlo som to pocistila 🙂 ... sa tesim, ze zajtra uz konecne piatok, velmi rychlo to ubehlo 😅 🙂 😉

riana12
2. júl 2009

Aj ja uz sa tesim, ze je bude piatok 😵. V sobotu beriem braceka do kina 😵 😵 😵

zuzanockamt
2. júl 2009

a na co idete do kina? ... doba ladova 3?

riana12
2. júl 2009

Hej, na dobu ladovu 😀 😀 😀 Ako si to uhadla? 😕 😕

nelynka
2. júl 2009

😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂

zuzanockamt
2. júl 2009

akurat dnes som videla v telke uputavku, ze zacina to bezat od dnes v kinach ... inak ani neviem, co v kinach bezi ... som uz nebola, ani nepamätam 😅

riana12
2. júl 2009

Cauky smejka, ako sa dari? 😀

riana12
2. júl 2009

Ja som bola naposledy v maji, na Anjeloch a demonoch. Tak teraz pre zmenu nejaka rozpravka bude 😀

zuzanockamt
2. júl 2009

no co nely ... ako ste sa pobikeovali? 😉

nelynka
2. júl 2009

pohodaaa.... sme prisli teraz z byku...sme sa nasli blizo take jazierko kde sa da kupat 😀

riana12
2. júl 2009

Nely a neskusali ste ho? 😀

nelynka
2. júl 2009

riana este nieeee...ale chystame sa seci tam ist...kamosi sa tam chodia kupat tak nam doporucili ta sme boli len omrknut...

zuzanockamt
2. júl 2009

tak to super ... aj my tu mame blizko jedno jazero, ale chodi tam straaasne vela ludi, tak tam nerada chodim, lebo potom nehrozi ziadna romantika 😀

riana12
2. júl 2009

aha, vsak este mate vela prilezitosti jazierko poskusat 🙂

nelynka
2. júl 2009

tak my to mame blizko, 12km jen 🙂)

riana12
2. júl 2009

fiiha,no to na skok 🙂

zuzanockamt
2. júl 2009

no my mame trosku dalej ... nejakych 15 - 16 mozno

riana12
2. júl 2009

My si snad coskoro zriadime "jazierko" na kupanie aj doma. Vsak stale nie je cas 🙄.
Od nas cca 6-7 km je take miestecko, kde sa da cabrnat vo vode, ale je tam eroticky salon v blizkosti a nejak kvoli tomu mi je to nesympaticke a nechcem tam ist 😝

zuzanockamt
2. júl 2009

riana 😀 😀 😀 ... ze eroticky salon 😀 ... aspon by sa drahy naladil 😀

nelynka
2. júl 2009

riana ja som sa cvachtala v bazene a stary ze sa ideme preiest na bicykloch ta ja ze OK..
ze na benzinku kupit cigara aby mal do roboty...
tak sme sli a ked sme prisli na benzinku ma napadlo ze nedaleko by malo byt nejake jazierko ta sme sa tam sli previest a orknut teren..detvaky sa tam este o pol siedmej vecer kupali 😀

riana12
2. júl 2009

Zuzi, no nemyslim, ze by ho to nejak naladilo 😝

zuzanockamt
2. júl 2009

u nas sa da na jazere kupat az neskor, lebo tam je strasna hlbka a ta voda sa len velmi pomaly ohreje

riana12
2. júl 2009

A kolko cca stupnov ma najteplejsia voda v tom jazere? Bo ja som teplomilna a mam problem zniest este aj 25°C, radsej som v este teplejsej 😀 😀

zuzanockamt
2. júl 2009

riana ... ved ja si len robim srandu 😀 😀 😀

zuzanockamt
2. júl 2009

riana ... ja som v nasom nemerala ... ja tiez len teplucku vodu ... zatial mi vyhovovala teplota vody len na Teplom vrchu - tam to bolo okolo 27 asi, uz si nepamätam ... inde je pre mna zima

nelynka
2. júl 2009

riana ja to nemeriam..u nas bazenik moze mat nejakych 20stupnov cca, je chladna ked do nej ides ale potom je uz prijemna teplucka jaaaaj 😀

nelynka
2. júl 2009

a ano Teply Vrch to je moje, byvame nedaleko asi 20km to mame kumne domov, ked som bola mala vkuse sme tam chodili, to boli casiii 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre