Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
2. júl 2009

ahojte cicusky my sme sa vratili len teraz z tesca kym si moj drahy povyberal vsetky jeho gurmanske specialitky od syrou po olivy tak to trosku trvalo,ja som si kupila piveco Bullmers hruskove je to nieco nove a reklamuju to tu o zivot tak som na to zvedava.Dobre lasky idem vylozit nakup,drahy zameta vonku chodik od spakov pa 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
2. júl 2009

cipsi ... hruskove pivo? ... to je nieco ako cider?

etuska
2. júl 2009

ahoj Cipsi 🙂
ja odbieham na ebay-"bojujem" o jedny sandalky 😀
jedny som si vydrazila minuly tyzden-nove zn.Clarks ,kozene a vysli ma cca 10 libier aj s postovnym 🙂

zuzanockamt
2. júl 2009

erika ... tak to ozaj dobra kupa 😉 😉 😉

riana12
2. júl 2009

Etus, nemam kamosku s babom. A uz som si potrenonovala na najmladsom bratovi. Okrem kojenia a vstavania uprostred noci som okolo neho kmitla jedna radost. Aj mi to liezlo hore krkom, ale zaroven to aj troska uspokojovalo moje rane materske pudy 😀 😀 😀 😀

leatea
2. júl 2009

tak mna ta unava tak zmohla,ze som normalne zaspala..ale uz som spravila aspon zeleninovy salat a varim milemu zajtrajsi obed..a aj peciem listkove cesto 🙂 coskoro tu budem moct hodit este zopar prispevkov

riana12
2. júl 2009

Baby, no ja som mal auz aj visnove pivo 🙂

cipsinka
2. júl 2009

etuska clakrs za 10 libieeeeeeeeeer bozeeeeeeeeeeeee ved to je uzasne ja mam troje topanociek od nich a kazde ma vysli 80 euro a to som si teraz v marci kupila dvojo a minuly rok jedny sandalky a su vsetky krasne akoby som ich este ani raz nemala milujem Clarks uzasna znacka a perfektna kvalita 😵 😵 😵 😵

ZUzi neviem ci to je cider idem si bafnut a dat si pivco aj ked pivo neznasam ale toto by malo byt mnam tak idem nan 😝

etuska
2. júl 2009

jeeemine-tak som vydrazila dalsie sandalky-ale tie pre maminu na narodky 😀 -tiez zn.Clarks a pise sa tam,ze su sirsie-tak by nemali tlacit-hodim link na fotky 🙂

zuzanockamt
2. júl 2009

cipsi ... tak to riadne drahe topky 😕 ... ale pokial su kvalitne, tak je to v pohode

nelynka
2. júl 2009

etuska trosku som to nepochopila..co mozem rodit kedy chcem??

etuska
2. júl 2009

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem...
tieto su pre maminu-s postovnym tusim cca 12libier

etuska
2. júl 2009

nely-neviem ci sme sa pochopili-ja som reagovala na tento tvoj prispevok:

baby ja by som uz za mesiac rodila

riana12
2. júl 2009

Babyyyy, mna taka depkovica chyta ☹ 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
2. júl 2009

to neznamena ze rodim kedy chcem, keby som v decembri nepotratila, v auguste by som rodila aby bolo jasno

etuska
2. júl 2009

a tieto som si kupila pre seba:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem...

Cipsi-veru su dost drahe-myslim zn.Clarks,ale niekedy sa da aj lacnejsie ako vidis 😅 a aj tie druhe su uplne nove-uz mi prisli,su trochu tmavsie ako na foto,ale uzasne pohodlne a peknucke 🙂

nelynka
2. júl 2009

riana aj mna ale pohoda

zuzanockamt
2. júl 2009

riana ... ved nedepkuj 😉 😉 😉 😉 ... a to len kvoli tvojmu drahemu ta chyta 😕 ... ved je tolko chlapov inych, ved si mlada, nemas zaväzky, vymen a hotovo 😅 😅 😅 😀 ... ale sa mi radi, co??? 😅 😅 😀

etuska
2. júl 2009

Nely-prepac ☹ to som nevedela.

zuzanockamt
2. júl 2009

nely ... a ty preco depkujes? ... tiez kvoli chlapovi? 😕 😕

etuska
2. júl 2009

baby-pustite si nejaky dobry film a bude vam fajn.
Idem ulozit moju Bambulku a zavesit pradlo

nelynka
2. júl 2009

etus vpohode, nemala si to odkial vediet 😉

veru zuzi koli komu inemu? 😀 😀
len koli chlapom 😀

zuzanockamt
2. júl 2009

ja uz kvoli chlapovi mojmu nedepkujem ... odreagujem sa na pokeci a mam pokoj 😉 😉 😉 😉

riana12
2. júl 2009

Hej, ja depkujem kvoli mlademu a nasim "potyckam" ohladom sexu. Ved my sa v nicom nezhodneme ☹ ☹ ☹ ☹ 😢. Ani len ten poondeny sex 😠 😠 😢.
Zuzi, mat tak tvoj nadhlad, hned by sa mi zilo lepsie 😉 😀 😀. Ale hol, neoplyvam nim ☹. Ked mna sa vsetko hned dotkne, tazku hlavu si robim ☹

zuzanockamt
2. júl 2009

riana ... ja som taka nebola, ale naucila som sa ... kedysi som si vsetko pripustala, ale som zistila, ze takym sposobom si privodom infarkt uz v 30 - ke 😀 ... a to teda prrrrrrr ... to nechcem ... netvrdim, ze na mna nikdy nic nedolahne, ale snazim sa to obmedzovat 😀 😀 😀 ... ved chlapov je kopec, tak naco si nicit nevy kvoli tomu jednemu 😀

riana12
2. júl 2009

Zuzi, lenze v danej chvili ti nepride, ze je aj iny chlap na svete. A ked jedneho lubis, neotacas sa za inym 😅.

zuzanockamt
2. júl 2009

inak my mame s MM tolko malych nedorozumeni, ze sa cudujem, ze sme este stale spolu ... no ale obaja sme lenivi riesit nove vztahy, tak uz sme si na seba zvykli ... obcas sa povadime, potom je zase chvilu dobre a tak stale dookola 😀 😀 😀

zuzanockamt
2. júl 2009

riana ... no ani by som nepovedala 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 🤐 🤐

nelynka
2. júl 2009

riana ja sa otacam aj za inym ale len a len preto aby som sa citila ako zena, nie ako sluzka 😀 😀 😀
ale mojho milujem napriek vsetkemu 🙂

etuska
2. júl 2009

Zuzi 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre