• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
2. júl 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oslavujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak vy vsetky tri budete oslavovat :wink: ... ja nemam ziadne okruhle :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... este musim veeeela pisat :grinning:
cipsi ... cider je dobry ... mne o velmi chutilo :wink:
uz maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiif a pohare poprosim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sampuuuus,...
same oslavy dneska a zajtra tu su hehe :grinning: :grinning: :grinning:
pink, moj pohar pristaveny :grinning:
2. júl 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne veru oslavujeme ako dive :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ZUzi dnes ide MAFstory??? :confused: :confused: :confused: SOm si myslela,ze minule bola posledna predprazdninova?? :confused: :confused: :confused: :confused:
2. júl 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby strng strng alebo cing cing :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No rychlo nalepjte aj mne. Nech sa tolko nestihnete opit :grinning:
Zuzi, ty zajtra oslavis s nami 3200 :grinning:, ok?
Nely, ty sa tolko pri tom sampicku nemotaj. Aj ja chcem svoj poharik :grinning:
fiiiiiiha ... takze uz to zaciiiiiiiiiiina ... no supeeeer ... aspon jednu oslavu som stihla :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana dnes som si kupila aj leukoplast ako si mi povedala :wink: :wink: :wink: :wink:
2. júl 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana sak uz som prec joj...glog glo glog glog :grinning: :grinning:
riana ... ale 3200 nie je velmi okruhle :sweat_smile: ... ci?
cipsi ... hej bola asi nejaka starsia cast ... zdalo sa mi, ze asi ta prva, lebo to bolo take ine nejake :grinning: :sweat_smile:
zuzi jasne ze jeee..setko co sa konci aspon :grinning: :grinning: dvoma nulami je okruhle :grinning:
2. júl 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi zajtra pozrem v archive :wink: :wink: :wink: kazdy den ich pozeram teraz som na decembri 2007 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Uz mi z nich zajebkava ale su bombovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hlavne Banan:,,Ano Beatka pridem laska moja ooo aaaano vybucham Ta ako opicu,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
cipsiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zuzi jasne,ze je to okruhle vzdy si treba najst dovod na oslavu ved sme spravne slovenky no neeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
cipsi ... aj mne sa pacia :grinning:
Baby, no ja sa tu na nas rehocem ostosest. Vo sne by ma nenapadlo, ako sa da pit sampano cez net :grinning: :grinning: :grinning:

Nely, no esteze tak, inac by bolo zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Cipsi, super :dizzy_face: , uvidis, budes mat dusicku na mieste,ze ked sa nieco prihodi, uz sa ma cim osetrit :wink:
Zuzi, ved ty nam robis tiez taku malinku oslavu zajtra :grinning:
2. júl 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no proste su jednicky a drahy je tiez na nich uz namotany a vzdy mi vola ked je v buse,ze daj nacitat MAFstory :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja budem normalne revat ked skoncia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana veru da a pockaj zajtra :grinning: :grinning:

cipsus aj mne sa dneska drahy zranil, daj chlapovi kosak do ruky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Cipsi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
riana ... ja budem robit oslavu, ked budem mat 3500 az ... to je take viac okruhle ako 3200 :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely hadam si neodfaklil ruku :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Ja mam meniny tri dni pred nasim odletom na dovolenku tak tu bude ozran party aku konik este nezazil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ... :grinning: :grinning: :grinning: ... ze ozranparty :grinning: :grinning: :grinning:
ja sa lucim pre dnesok ... dobru noc zelam :slight_smile:
2. júl 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby..ale zaujimavu temu rozoberate..mne vsetci vycitaju,ze som chladna..ale je to vlastne sposob obrany..vela veci ma dlho trapi a nezabudam na ne..takze mi to robi starosti..ale ako zuzka pisa,nepripustat si,ved nechceme umriet mlade :sweat_smile:
hiiiii, ja sa musim krotit, uz len 35 :confused:.

No ja sa s vami, dievky, rozlucim, rano ani nevstanem :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Tak vam dobru nocku prajem. A snazte sa do rana vytriezviet, bo zaciname hned rano :grinning: :grinning: :grinning:

Tak paaa :wink:
lea .... presne taaaak :wink: :slight_smile:
no ale uz padaaaam
zuzi nechoooooooooooood ved je srandaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
zuzi dobru nocku...

cipsi ale neee, zafaklil si do prsta na nohe, ale len trosku a uz hotoviiiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
nic mu nebolo

papa rianaaa :grinning:

vitaj leus :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok