• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
baby :grinning: :grinning: :grinning:
ostalo mi nieco? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 23:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj tak aj Mariannka odchadza teraz pojde aj Nely tak potom pojdem uz aj ja co sa tu budem sama ozierat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
cipsi ... sranda este len bude zajtra rano 6:15, ked mi bude budik zvonit :grinning: :grinning: :grinning: ... zase pojdem do roboty na pol deviatu miesto na polosmu ako dnes :grinning: :grinning: :grinning:
cipsi ja sa este nechystam, aspon 20minut urco :grinning:
2. júl 2009 o 23:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
etuska no nazdaaaaaaaaar krajanka moja zlata :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 23:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi joooj ved ja zabudla,ze dorobotky zajtra :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a jaaaaaaa myslela,ze uz piatok :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

nely no ved zato :wink: :wink: :wink: :wink:
2. júl 2009 o 23:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cipsi :grinning:
ja oslavujem az pri 8-tisicovke :grinning:
2. júl 2009 o 23:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som nejaka ziva to asi z toho piva mne sa vobec nechce spat :confused: :confused: :confused: :confused: a ani drahy sa nejako nechyta :confused: :confused: :confused: :confused: ,chuda moje zajtra mal so mnou spinkat dlho predlho a on musi ist do roboty :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :angry: :angry: :angry: :angry:
2. júl 2009 o 23:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
etuska tak sup sup nech mozes s nami zajtra oslavovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 23:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cipsi ani mne..

mne sa drahy hra na palmexmana..ruka jedna pri tele a druha vystrelena jak keby letel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 23:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby..to ratate svoje prispevky :sweat_smile:
tak ja som potom ticho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 23:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Erika skoda,ze byvas na severe hned by sme dohodko nejake to stretko :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: By som sa aspon bambulky trosku nabazila a sklidnila by som si hormony tuzby po babatku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 23:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby-ja mam este stale pradlo v pracke :grinning: tak sa pomaly lucim-vy len oslavujte :grinning: :grinning: :grinning:
ake mate plany na vikend?
Ja idem zajtra este pokupit nasim a svokre nejake darceky , v sobotu chce ist MM niekam k moru a v utorok rano uz letim s Miškou na Slovensko :slight_smile:
2. júl 2009 o 23:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nely :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: musi byt bohovsky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Baby ja som asi divna ale par stranok ste sa bavili o kondomoch a este o niecom uz neviem ako sa to pise ale tiez je to ochrana rianka to tu spominala to je co za ochranu??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :confused:
2. júl 2009 o 23:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
etuska idete na SVK???Na ako dlho???A odkial si z SVK??
3. júl 2009 o 00:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
papa etus..

cipsi fakt je zlaty :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 00:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lea preco ticho, ved mas celkom dost uz :grinning: :grinning:
etuska zaujimaveeee :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: a to je len na predpis alebo nabehnem do lekarne a daju mi to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
cipsy-IP a uz odtial fakt beziiim :grinning:
3. júl 2009 o 00:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bru nocku vsetkym :dizzy_face:
3. júl 2009 o 00:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
etus dik za IP :wink:
3. júl 2009 o 00:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
etus dobru nocku aj rianke aj zuzke ja som trosku opozdena sorky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. júl 2009 o 00:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nely kde si ides uz hajat,tak idem asi aj ja este nieco popozerat poodpisovat na maily a tiez do hajan,cize za taku hodinu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. júl 2009 o 00:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cipsik daju ti to aj v lekarni myslim :wink: vpohode...

jajj babky, prave ste odstartovali moju DJ sku karieru, taky set jak som teraz urobila..vdaka vam, ze ste mi robili taku naladu joj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk
3. júl 2009 o 00:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cipsik aj este nejdem, nece sa mi :grinning:
hram sa na velku DJ ku :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 00:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nely a to sa mi asi neda nejako poslat co si nahrala,ze??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: By som si rada vypocula :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: My sme tak muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Nase temy su pocas dna dost zaujima od hovien po dekovanie az po sex a antikoncepciu tak napadou mas viac nez dost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 00:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cipsulik da, pokial mas skype alebo ICQ nie je problem to poslat :grinning:
3. júl 2009 o 00:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ze dekovanie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to malo byt depkovanie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2009 o 00:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru temy su rozmanite, som zvedava co bude zajtra hehe..okrem dvoch oslav :grinning:

no ale starky sa uz hneva ze svietim xixi, tak uz nevidim na klavesy :grinning:
3. júl 2009 o 00:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok