Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

etuska
2. júl 2009

baby 😀 😀 😀
ostalo mi nieco? 😝

cipsinka
2. júl 2009

joj tak aj Mariannka odchadza teraz pojde aj Nely tak potom pojdem uz aj ja co sa tu budem sama ozierat 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
2. júl 2009

cipsi ... sranda este len bude zajtra rano 6:15, ked mi bude budik zvonit 😀 😀 😀 ... zase pojdem do roboty na pol deviatu miesto na polosmu ako dnes 😀 😀 😀

nelynka
2. júl 2009

cipsi ja sa este nechystam, aspon 20minut urco 😀

cipsinka
2. júl 2009

etuska no nazdaaaaaaaaar krajanka moja zlata 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
2. júl 2009

zuzi joooj ved ja zabudla,ze dorobotky zajtra 😅 😅 😅 😅 😅 a jaaaaaaa myslela,ze uz piatok 😅 😅 😅 😅

nely no ved zato 😉 😉 😉 😉

etuska
2. júl 2009

Cipsi 😀
ja oslavujem az pri 8-tisicovke 😀

cipsinka
2. júl 2009

ja som nejaka ziva to asi z toho piva mne sa vobec nechce spat 😕 😕 😕 😕 a ani drahy sa nejako nechyta 😕 😕 😕 😕 ,chuda moje zajtra mal so mnou spinkat dlho predlho a on musi ist do roboty 😒 😒 😒 😒 😒 😠 😠 😠 😠

cipsinka
2. júl 2009

etuska tak sup sup nech mozes s nami zajtra oslavovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
2. júl 2009

cipsi ani mne..

mne sa drahy hra na palmexmana..ruka jedna pri tele a druha vystrelena jak keby letel 😀 😀 😀 😀 😀

leatea
2. júl 2009

baby..to ratate svoje prispevky 😅
tak ja som potom ticho 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
2. júl 2009

Erika skoda,ze byvas na severe hned by sme dohodko nejake to stretko 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 By som sa aspon bambulky trosku nabazila a sklidnila by som si hormony tuzby po babatku 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

etuska
2. júl 2009

baby-ja mam este stale pradlo v pracke 😀 tak sa pomaly lucim-vy len oslavujte 😀 😀 😀
ake mate plany na vikend?
Ja idem zajtra este pokupit nasim a svokre nejake darceky , v sobotu chce ist MM niekam k moru a v utorok rano uz letim s Miškou na Slovensko 🙂

cipsinka
2. júl 2009

nely 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 musi byt bohovsky 😀 😀 😀 😀

Baby ja som asi divna ale par stranok ste sa bavili o kondomoch a este o niecom uz neviem ako sa to pise ale tiez je to ochrana rianka to tu spominala to je co za ochranu??? 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕

cipsinka
2. júl 2009

etuska idete na SVK???Na ako dlho???A odkial si z SVK??

nelynka
2. júl 2009

papa etus..

cipsi fakt je zlaty 😀 😀

nelynka
2. júl 2009

lea preco ticho, ved mas celkom dost uz 😀 😀

cipsinka
2. júl 2009

etuska zaujimaveeee 😕 😕 😕 😕 😕 a to je len na predpis alebo nabehnem do lekarne a daju mi to 😀 😀 😀 😀

etuska
2. júl 2009

cipsy-IP a uz odtial fakt beziiim 😀

etuska
2. júl 2009

bru nocku vsetkym 😵

cipsinka
2. júl 2009

etus dik za IP 😉

cipsinka
2. júl 2009

etus dobru nocku aj rianke aj zuzke ja som trosku opozdena sorky 😅 😅 😅 😅

cipsinka
2. júl 2009

nely kde si ides uz hajat,tak idem asi aj ja este nieco popozerat poodpisovat na maily a tiez do hajan,cize za taku hodinu 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
2. júl 2009

cipsik daju ti to aj v lekarni myslim 😉 vpohode...

jajj babky, prave ste odstartovali moju DJ sku karieru, taky set jak som teraz urobila..vdaka vam, ze ste mi robili taku naladu joj 😀 😀 😀 😀

cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk

nelynka
2. júl 2009

cipsik aj este nejdem, nece sa mi 😀
hram sa na velku DJ ku 😀 😀 😀

cipsinka
2. júl 2009

nely a to sa mi asi neda nejako poslat co si nahrala,ze??? 😅 😅 😅 😅 😕 By som si rada vypocula 😅 😅 😅 😅 My sme tak muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuza 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 .Nase temy su pocas dna dost zaujima od hovien po dekovanie az po sex a antikoncepciu tak napadou mas viac nez dost 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
2. júl 2009

cipsulik da, pokial mas skype alebo ICQ nie je problem to poslat 😀

cipsinka
2. júl 2009

ze dekovanie 😀 😀 😀 😀 😀 to malo byt depkovanie 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

nelynka
2. júl 2009

veru temy su rozmanite, som zvedava co bude zajtra hehe..okrem dvoch oslav 😀

no ale starky sa uz hneva ze svietim xixi, tak uz nevidim na klavesy 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre