• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
No to je fajn takto:slight_smile:to je veru nápad za100 zlatých :slight_smile: :grinning:
3. júl 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja chcem cipsiiiiiiiiiiiiiiiiiinkuuuuuu mne uz chyba len 10 :frowning2:
3. júl 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chymen ... veru :grinning: :grinning: ... nebudeme stale len vazne veci riesit :grinning: ... to si nechame, ked nas zase raz chyti depkovacie obdobie z chlapov :grinning:
3. júl 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, no kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? :confused: :confused: :confused: :confused:
3. júl 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak...
obcas zadepkujeme ale snazime sa tu riesit uplne niekedy doslova priblble veci a nie stale dokola to iste ako v inych temach, ako sa nedari otehotniet, ako mame negativne testy a take hluposti..
tu sa citim naozaj dobre v tejto teme, uvolnene :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... aj ja sa tu citim dobre :grinning: :wink: :slight_smile: ... skoda, ze sme kazda z ineho kuta, mohli by sme spachat nejaku akciu :sweat_smile:
3. júl 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru mohli, no niekedy sa to podari, ked bude cas a prostriedky :grinning: :grinning:

baby ja to vidim ze zachvilku pojdem na slniecko a vratim sa ked pride cispus, lebo mi uz chyba len 6prispevkov a ja nevydrzim nepisat ked tu sedim a slubila som jej ze to neoslavim bez nej :frowning2:
3. júl 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki nely, chod kym svieti, nech sa este poopalujes :wink:
3. júl 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja uz mam :grinning: Uz len dockat :grinning:
3. júl 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej:slight_smile:

Ja tiež uratujem a idem variť neviem čo zase..asi zase až večer ked bude mať Marko prísť.
3. júl 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz mam, len cipsik nech pride, boze, sa zblaaznim...tak slniecko svieti uz aj na bazenik tak asi idem na hodku, dve, tri polezkat..a pridem a ked tu cipsulik nebude tak buchnem samapano a necham jej trosku vo flaske a pripijem si s nou pozdejsie :grinning:
ale sa stavim ze pride ked ja odidem :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, mna uz tak vcera napadlo, ze by sme nejake stetko mohli dat. Ale kedze sme kazda z ineho konca, ze co takto si dat napr. nejaky vikend na chate? :confused:
3. júl 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A mne uz len jedenast a este som aj taky supmy prispevok vymyslela. Som ja zvedava, co mi nan poviete :grinning:
3. júl 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... dobry napad :wink: :wink: :wink:
3. júl 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A uz len 10 :grinning:
Chcela som sa len opravit. Nie supmy ale sumny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze cakame na Cipsi? Haloooo, CIpsiiiiii. Kde si??? :confused:
Vsak ja uz to sampano nachystane, aj prispevok... A teraz to tu takto zakape?

No a uz len 9
3. júl 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja pojdem cochvila na obedik, takze potom sa to rozbehne :grinning:

8 :grinning:
3. júl 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja pojdem o taku polhodinku na obedik :dizzy_face: ... snad sa tu potom zideme vsetky :grinning:
3. júl 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeziiiiiiiiiiiiiiiiiiis tu som este stiham :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

chymenitta vitaaaj a ja Davidkom je rozkosny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. júl 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsiiii oslavujemeeee :grinning: :grinning: :grinning:
riana este si tu ci uz obedujes???
3. júl 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jaaaa myslela,ze budeme oslavovat vecer :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. júl 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vstala len pred pol hodinkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som musela dospavat opicu zo vcerajsej oslavy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ste zlate,ze ste na mna pockali,kaaamosky moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. júl 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To stretko by bolo uplne fasa a najlepsie by bolo u Veroniky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ona ma bazen :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. júl 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to teraz akoze nik nepise lebo cakate kym tu budeme vsetky aby sa oslavovalao???? :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi :grinning: :grinning:

ja si setrim ked pride riana ale som tu..idem asi pisat IP :grinning:
3. júl 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojj cipsi:slight_smile:aj mne už chýba málinko:slight_smile:)
3. júl 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi-dakuejem za uvítanie aj za Dejviho:slight_smile:

Ja kuki rosalindu včerjšiu nahratu :wink:
3. júl 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chymenitta tak uz aj ty si sa nablaznila s nasimi oslavami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
3. júl 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chym ty kukas Rosalindu a ja pojdem pozerat MAFstory :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Inak aj ja som mala rada tieto telenovely som na tom odchovana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a este Divoky anjel si pamatam joooj to by som si pozrela :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. júl 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok