Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
6. júl 2009

ja som tiez velmi setrna 😉 😉 😉

cipsinka
6. júl 2009

my nechceme krytinu ale ten plech co som Ti spominala v IP 😉 😉 😉 😉

Zuzi no tak tu stoja dovolenky do Egypta ale preto cakame,ze si odchytime nejaky last minute nech nas to vyjde menej 😉 😉 😉 😉 Ale ako sme pozerali tak aj zo SVK na tyzden tak 500 euracov AI a my ideme na dva tyzdne cize to vyjde tak isto chceme tak max.za osobu 1000euracov no a plus este nejake to vreckove ale nikde nie je napisane,ze sa vsetko minie 😉 😉 😉 😉

cipsinka
6. júl 2009

zuzi no az tak setrna ako oni urcite nie si 😉 😉 😉 Ked si dovolis aj hocikedy oblecko kupit co si oni nedovolili 😅 😅 😅 😅 😅 😅 raz za rok 😉 😉 😉 ale su to uzasni ludia ktorych mam veeeeeeeelmi rada a rada za nimi chodime do krasneho Martina 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
6. júl 2009

tak ja by som za dovolenku nedala ani 20 000 sk 😀 😀 😀 ... my asi tento rok nepojdeme nikam,len vylety po slovensku ... mozno kemp na morave,ale to este nie je iste, lebo svokrovci chcu prerabat kupelnu

zuzanockamt
6. júl 2009

cipsi ... no oblecko si kupim, ale len ked je v akcii a potraviny tiez kupujeme len co najlacnejsie a ziadne speciality, len bezne veci

cipsinka
6. júl 2009

tak ako pozeram aj tu na konikovu tak na SVK je pllllllllllllllllllno rodin co davaju aj viac za dovolenku ako my ja si myslim,ze na dva tyzdne AI je tych 25 tisic akurat,ze ani nie vela a ani malo ale samoska keby drahy zarabal 15 000 mesacne tak sa tam v zivote nedostaneme a preto vyuzivame situaciu,ze tolko nezaraba a ideme teraz mozno uz takuto moznost mat v zivote nebudeme 😉 😉 😉 😉 Lebo ako sa pozname tak budu sa peniaze davat len do domu 😉 😉 Keby je na mne tak ja by som na taku dovolenku nesla ale drahy si trva na svojom a hotovo 😉 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
6. júl 2009

tak ja by som si to veru z mojho podpriemerneho ucitelskeho platu nemohla dovolit 😖 😖 😖
ale mna more a zahranicie nelaka, takze mi to nevadi ... ja mam radsej turistiku po nasich horach a vylety 😵 😵

cipsinka
6. júl 2009

A sme pozvani na dalsiu svadbu ☹ ☹ ☹ ☹ mojej maminy bratranec sa zeni a budu mat svadbu 12.sept.cize uz druhu svadbu sme zamietli ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ To by sme mali pestre na jednu sme mali ist 5. a na druhu 12. 😅 😅 😅 😅 😅 😅 A ta svadba co je 12.tak sa robi aj rozlucka so slobodou a je aj stripteeer 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 a ja by som tam taaaak chcela ist to musi byt ina sranda 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 aj moju mamu nahovorili 😀 😀 😀 ale ona ma len 43 rokov tak je to v pohode 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝

cipsinka
6. júl 2009

zuzi ved jasne kazdy ma rad nieco ine 😉 😉 😉 😉 😉 ,ale ja dufam,ze nas ta dovca vyjde do 50tis.my si berieme aj dost velke vreckove ale to nechcem vziadnom pripade minut ale nemam rada chodit niekde bez penazi nikdy nevies co sa ti moze stat v cudzom svete a potom co ved neminie sa donesie sa naspat ziadny problem 😉 😉 😉 😉

nelynka
6. júl 2009

cipsi viem viem krytinu aku ale aj ta nieco stoji..
my sme si menili strechu sami a usetrili sme a nestazujem sa, chlapi to zvladli ako profici, mozno este lepsie.. 😀

co sa dovolenky tyka, na tuto temu sa nebavim...ako dovolenka dovolenka ok, ale nie za cely majland... 😀

zuzanockamt
6. júl 2009

fiiiiiiha, tolko svadieb 🙂 🙂 🙂 ... ja som bola naposledy na tej mojej 😅 😅 😅 ... u nas sa zatial nic nechysta ... sestra sa bude pravdepodobne vydavat az o rok, ak sa vobec k tomu odhodla 😀 😀 😀

cipsinka
6. júl 2009

nely nooo viem,ze aj krytina nieco stoji ale je s tym menej roboty 😉 😉 😉 😉 .

Ako my mame v rezerve tie peniazky ale ja som nepovedala,ze nas to na 100 percent tolko vyjde.Ja dufam,ze na osobu to bude 800 euro a vreckove nejakych 400 a hotovka ,zas si o nas nemyslite,ze sme najki slahnuti niekto da majland na svadbu ini na dovolenku 😉 😉 😉 😉

nelynka
6. júl 2009

stripter 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
6. júl 2009

baby ja sa lucim, nejako mi dneska kon nerobi dobre..papa

zuzanockamt
6. júl 2009

cipsi ... ja by som nedala majland ani za svadbu a ani za dovolenku ... vsetko v ramci normy ... nedala by som viac za dovolenku ako mesacne zarobim 😉 😉 😉 ... a to teda nie je bohvieco 😀 😀 😀

cipsinka
6. júl 2009

zuzi no to sa len tolko svadieb teraz nakopilo doteraz co som s drahym sme boli len na jednej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no a teraz v maji jeho brata na druhej a to je vsjo 😉 😉 😉 a zrovne teraz ked nemozme prist sa s tym vreco roztrhlo a este aj stripteer no porazi ma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 by ste uz videli striptiz??Ja este nie?? 😅 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
6. júl 2009

papa nely ... mne zase nerobi dobre pokec uz dlhsiu dobu 😀 😀 😀 ... ale tak co uz, sama som si to sposobila, tak teraz musim trpiet 😀 😀 😀

zuzanockamt
6. júl 2009

ja som este striptiz nevidela a ani ma to nejako nelaka 😅 😅 ... mne celkom staci, ked sa mi obcas MM promenaduje po byte, ked sa ide vecer sprchovat 😀 😀 😀 😀

cipsinka
6. júl 2009

zuzi ani ja by som nedala majland za svadbu a ani za dovolenku 😉 😉 😉 keby je na mne ideme v sept.domkov pekne sa zabavime na svadbach a na stripterovi a hotovo 😀 😀 😀 😀 😀

nely len pekne bud tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,my ta rozveselime ale sme ta nasrali my??(ja??) 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
6. júl 2009

ja som taka naviazana na domov, ze keby som sa mala rozhodnut, tak vyhra jednoznacne cesta na Slovensko 😵 😵 😵

cipsinka
6. júl 2009

zuzi nova foto?? 😵 😵 😵 😵 Ja vam baby akosi nerozumiem 😕 😕 😕 😕 to akoze preco vam nerobi pokec dobre???Moze mi to nietko vysvetlit??Budem velmi rada ak Vam nieco vadi a vysvetlite mi to

zuzanockamt
6. júl 2009

hej cipsi nove foto 😀 ... ohladom pokecu ti napisem IP ... na plochu to nechcem ... jeden nikdy nevie 😀 😀 😀

cipsinka
6. júl 2009

zuzi aj u mna by vyhrala cesta na SVK ale ja to drahemu nemozem urobit on to kazdy den spomina,ze ako sa tam tesi 😵 😵 😵 😵 😵 a ked ideme na SVK tiez nas to vyjde po pi.u plno penazi a teraz na dve svadby tak by nas to vyslo asi rovnako ako cela dovolenka 😅 😅 😅

zuzanockamt
6. júl 2009

ved hej cipsi ... chapem, ked sa tesite obaja na to, tak je super, oddychnete si 😵

cipsinka
6. júl 2009

zuzi no hadam to vyjde ja som taka skepticka vo vsetkom co nemam na papiery sa mi nerata 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ako zo zaciatku som bola na tu dovolenku nablaaaaaaaaznena ako divoch ale teraz to robim hlavne pre draheho a na sto percent viem,ze do dopadne najsamlepsie lebo ked sa clovek na nieco tesi tak to vzdy nedpoadne dobre ale ked to berie sportovo vzdy to vyjde na jednotku 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
6. júl 2009

len teraz este musime z mesiac pockat aby sme to sli rezervovat nech padne cena lebo vyse 30 000 za osobu nedam ani ked sa drahy posklada a hotovo 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

zuzanockamt
6. júl 2009

to hej, ja tiez ked som cela natesena, tak vzdy je to potom naprd 😀 😀 😀

cipsinka
6. júl 2009

zuzi no asi tak 😉 😉 😉 😉 😉 .

Tak ako ja viem,ze tam bude uzasne priam ako v raji ale vy ma tu haluzite,ze su to nenormalne prachy a potom sama neviem ci sme sibnuti alebo co 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
6. júl 2009

a mozno nam ponuknu inu destinaciu v Egypte za par kacek a mozme letiet 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
6. júl 2009

tak urcite tam bude pekne, ale su to poriadne prachy teda ... moja kamoska ide do tunisu a vyslo ich to 14 000 sk na osobu na 10 dni myslim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre