Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
9. júl 2009

no ved jasne, ked nemate kopce, tak nema ten vietor co zachytit 😉

riana12
9. júl 2009

Hej, hej.
Uz aj ja som postrehla po niekolkych pobytoch v ZA cez zimu, ci to bolo iba na par hodin alebo aj na par dni, ze aj ked bolo menej stupnov, viac mrzlo, pocitovo tam bolo teplejsie ako tu dolu.

zuzanockamt
9. júl 2009

ja by som tam dole asi nevydrzala byvat pravekvoli tym kopcom, ze tam nie su ... to mam vzdy taky zvlastny pocit, ked ideme do BA a sama rovina 😕 😕 😕 ... uplne iny svet a to je len par km rozdiel 😅 😀

riana12
9. júl 2009

Ja by som si vedela predstavit zivot rovnako na kopcoch ako na dolniakoch. Akurat by som musela mat dom v nejakej doline, nie rovno na tom kopci. Nejak nemam pozitivny vztah k pristupovym cestickam do domu/bytu, ktore su uz na sikmine 😝 (ked to v zime namrzne, koniec 😝)

zuzanockamt
9. júl 2009

ved ani ja by som nechcela byvat na kopci 😀 😀 😀 ... mne akurat vyhovuje ten region, kde byvam 😵 😵 😵

riana12
9. júl 2009

Mne sa tam tiez paci. Ak by som sa mala prestahovat niekedy v buducnosti a mohla by som si vybrat, tak na horniaky 😵. Ale v nejakej doline 😉.

nelynka
9. júl 2009

aaahojte

teraz som vstala, prisli sme nakonieco domov o pol jednej 😀 😀 😀

riana12
9. júl 2009

Nely, vsak si planovala, ze o jedenastej ti stary zalahne, nie? 😀 😀

nelynka
9. júl 2009

tak hej planovala ale sme tam prili o pol jedenastej, tak pol hodka by mi bolo malo..sli sme o stvrt na 12prec a o pol jednej sme boli domka..nestihla som sa ani vycurat a prist do izby a uz chrapal v posteli 😀
a dostali sme 50% zlavu 😀 😀 😀 😀 😀
lebo tam bol nas barman, taky zlaty, minule sme sa s nim zoznamovali 😀

zuzanockamt
9. júl 2009

ahoj nely 🙂 ... a tvoj drahy nehundral, ze az tak neskoro ste prisli?

riana12
9. júl 2009

To si musela stareho riadne zmagosit, ked hned zachrnel 😀 A mohli ste sa dokonca aj riadne scapat s tou 50% zlavou 😀. Komu lepsie? 😵 😵 😵 😀 😀

nelynka
9. júl 2009

a este otazka co robia chlapi v tom muzkom kutiku?????

ahoj zuzi, nie nehundral, nepovedal ani slovo...sam sa dobre rozkekesil ked kamosovi odisila zukovka, uz uz som musela ist po tu moju domov a naspet hehe ale nastatsie to boli len USB vstupi tak nejako mu to potom slo..xixi 😀

nelynka
9. júl 2009

riana nemohli sme sa scapat, on mal virgincoladu a ja pivko...lebo este nebola vyplatka na ucte ale uz mi rpisla rano SMS uz tam je xixi...a ostalo nam z nej 2300kc 😀 😀 😀 a to je zaplatena len hypoteka 😀 😀

zuzanockamt
9. júl 2009

nely ... no ale ty si sikovnica a nejako to urcite zmanazujes, aby ste to zvladli 😉 😉 😉

riana12
9. júl 2009

Nely, no maju tam take fajne pohovecky, mozu kukat telku, hrat stolny futbal, citat noviny a tak. Aby nemuseli zo zenami a frajerkami behat po nakupoch 😀
A co to take otocene, ze on virgin a ty alkohol? 😕 Ze musel rano do robotky?

nelynka
9. júl 2009

jo a to vam musim napisat, normalne vcera kecam s kamosom a pride mi na skype nejaka sprava od neznamej osoby, od nejakej zenskej ze ako to dopadlo..a ja ze co?
a ona ze ci uz mam webku,,
a ja ze kto je..
a ona ze ci som ta studentka do co to chcela dohodnut
a ja co dohodnut
a ona ze 100e za 30minut
a ja vygulena ze coze???

ona mi normalne nukala sex cez webku hehehe 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
9. júl 2009

Nely 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
9. júl 2009

zuzi zvladneme, este pride mne podpora nejake drobne a este mi daju peniazky za tie letaky, tak pohoda...
snad bude..
a este napisem mamke nech nejake pozicia aby sme aj elektriku zase nieco vyplatili 😀

riana, nie preto, ale my chodime autom a ja ani zaboha by som v noci nesoferovala...tak vzdy soferuje on, cize on musi nealko a ja klido mozem alko 😀 😀 😀

nelynka
9. júl 2009

dobre ne?? 😀 😀 😀

riana12
9. júl 2009

Baby, co ja citam pomaly knizky, co som si objednavala dakedy v maji, tu hrbu. No a luskam postupne vsetky od RObina Cooka. V kazdej knihe sa aspon niekolkokrat spomenie, ze ten a ten siel autom, stavil sa na pivo, na poharik whiskey, zase soferoval a tak. To mi chcu povedat, ze to sa len tak mozem ozierat aj ked soferujem? 😕 😕 😕 😕

nelynka
9. júl 2009

riana v niektorych statoch mas povolenu hranicu alkoholu v krvi ked ta zastavia...

baby ja sa lucim na chvilku idem na UP sa hlasit, tak som zvedava..zase to bude rychle, dnu, mate nieco rozjedane, podpisat, von a domov 😀 😀 😀
tak papa zatim

riana12
9. júl 2009

Nely, ale to, ako v tych knihach chlascu, no neviem, neviem. Aj ked take americke pivo asi nebude take ako slovenske/ceske... A zase, v knihe a vo filme sa da aj priklamat...

zuzanockamt
9. júl 2009

nely ... presne ako MM, ked ide UP ... ten isty postup 😀 😀 😀

riana12
9. júl 2009

Zase sme tu ostali len my dve, Zuzi? 😅 😀

riana12
9. júl 2009

Baby, teraz pozeram, ze uz sme prekrocili 8000 prispevkov 😵

zuzanockamt
9. júl 2009

no veru, zase len my dve 😀

riana12
9. júl 2009

A ty sa, Zuzi, kde tak potajme vytracas? S deturencami pracujes? 🙂

nelynka
9. júl 2009

uz som tu zenuse..
no zuzi on sa ma vzdy opyta ci mam nieco rozjednane...a ja ze idem na pohovor alebo rozpolane zivotpisi a on ze kedy asi by te vedal vysledok...tak ja mu poviem a dohodneme sa na schodzke..
treraz mi dal zase na koniec jula...xixi..snad uz budem pracovat vtedy 😀

riana12
9. júl 2009

Jupii, Nely tu 😵

nelynka
9. júl 2009

riana veru tutu..som si aj natankovala a ze si idem umyt auto teraz ale zacina prsat tak na to kaslem..ale pojdem si ho utriet zdnuka a potom umyjem dakedy zvonku 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre