• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
Ja pojdem zachvilu na obed :slight_smile: Asi si dam salatik s mozarellkou :dizzy_face:
9. júl 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna pozyvaju na chinu, zatial uspesne odolavam :slight_smile:
9. júl 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja uz teda frcim dalej :sunglasses: Zatial paa
9. júl 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. júl 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kde ste?
ja som si uz stihla aj skratnut PC, aj ho opravit...a nainstalovat stary PC a starky bude mat radost..
teraz idem na navtsevu trosku medzi ludi :grinning:
9. júl 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som tu :slight_smile:
9. júl 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a vy co robite??? :confused: :sweat_smile: :confused: ... ved sme boli az na druhej strane :grinning: :grinning: :grinning:
ja uz som doma, cakam kym sa mi pizza upecie, lebo som od rana od osmej este nic nejedla :sweat_smile:
9. júl 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cafte zeny,tak som tu :slight_smile:

uz sme aj z mesta domka,sme sa nabehali,ze az mam bolave a otlacene nohy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a teraz ideme vegetit drahy uz hore brokom v postielke asi sa idem pridat som nejaka unavena :confused: :confused: :confused:
9. júl 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hore brkom nie hore brokom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cipsi :slight_smile: ... tak to ste rychli :wink: ... a co pekne si nakupila?
9. júl 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi no rychli ale som zdrhla na obed z roboty som povedala,ze si musim ist vybavit papiere,ale to som musela ist iba pre tlacivo ale co im budem hovorit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

No v ZARE som si kupila tircko,potom v druhom obchode sveter,penazenku a ponozky a v dalsom obchodiku tie kozene slapky co som chcela :wink: :wink: :wink:

A ty ako posledny den? :wink: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Idem ku drahemu lebo tu vykrikuje,ze ked je doma mam sa mu venovat,ze to som mohla byt aj v robote ked nie som s nim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .

No a este sme boli na velky nakup potravin :wink: :wink: :wink: :wink:
9. júl 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v robote pohodicka ... teraz uz len oddych ma caka :dizzy_face: ... tak to ste poriadne nakupili :wink:
9. júl 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..vas tu trocha zanedbavam..ale to preto,ze ideme na tu dovolenku..tak sa treba pobalit..ale vacsina uz je..aspon dufam teda :sweat_smile:
9. júl 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. No ked som dosla z obeda, nikto tu nebol, tak som odfrcala a uz nepachla :grinning:.
9. júl 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lea ... a kedy to vlastne odchadzate? ... uz zajtra?
9. júl 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj riana :slight_smile:
este niekto, koho mozem pozdravit? :grinning:
9. júl 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lea, ahoj Zuzi.
Omeskane, paaa Cipsi :wink:

Este chyba Nelynka :confused:
9. júl 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem, kde sa nely flaka :grinning: :sweat_smile: :confused: ... som si dala na Pokec novu foto, tak sa teraz vytesujem :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja ta na pokeci nemam za kamosku :angry: (das prosim do IP? :sweat_smile: :sweat_smile:)
9. júl 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... a to je moja chyba??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoja, ze si sa nepriznala k pokecu :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved tu furt spominam, ze pokec a FB :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale aku mas perfisnu fotku, Zuzi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. júl 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uzasnu, vyskerenu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba sa skerit :grinning: ale fakt, je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. júl 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, ved som chcela taku trosku neserioznu :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tu si ju co nedas? :grinning:. Namiesto toho si das velmo serioznu svadobnu :wink:
9. júl 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ... tu mozem mat aj serioznu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... toto nie je pokec :grinning:
9. júl 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie sme v serioznej teme. ci hej? :sweat_smile: :sweat_smile:
9. júl 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no podla nazvu aj hej, ale podla obsahu ani nie :grinning: :grinning: ... a to je super :grinning: :wink: :slight_smile:
9. júl 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok