• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
9. júl 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a nie???
9. júl 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nic nevravim :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
9. júl 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sa tu rehoces ako divaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to mi nemozu obcas preskakovat kolecka? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved jasne, mozu, ved ja netvrdim, ze nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak je dobre :grinning:
9. júl 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj to obcas treba ... aj takto sa resetuje hlava ... nie len alkoholom :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja teda maaalokedy alkohol a ked uz nejaky, tak velmi slabunky a malinko ho zvladnem :grinning:.
9. júl 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si tiez len obcas dam ... najradsej kolu+rum,vino+kola,tonic+gin ... ale tiez len malo znesiem
9. júl 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zas nejake dobre biele vinko, bohate mi staci jeden piadi poharik alebo male pivko 10°, nejaky cokoladovy alebo vajecny liker...a jeden znamy ma naucil cervene+kofola. ale to tak raz za rok, aj to len trocha, tiez tam ten alkohol moc citim a hned som kaput :stuck_out_tongue_closed_eyes: (ale neozieram sa a nemam opicu. tu som este nikdy nemala :grinning:)
9. júl 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som este nebola opita,ze by som mala okno a na druhy den bola mimo :confused: :sweat_smile:
aaaaaaaaa zabudla som na likeeeeery :dizzy_face: :grinning:
9. júl 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa bud "scapem" tak, ze sa mi chce straaasne spat alebo som potom cela rozrehotana :grinning: (este si pamatas, co som spominala, ze sme nieco na chate riesili v juni. to ma chlapci nukali alkoholom, bo som bola v depke. a potom som sa na kazdej hluposti rehotala. ale nebola som opita,pretoze si vsetko pamatam :wink: iba ta depka vtedy odisla :dizzy_face:)
9. júl 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som tiez vtedy dost vesela a potom znasilnujem MM :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na to som zabudla, ja tiez chcem potom znasilnovat. len objekt nejak nie je :pensive:. teda pritomny aj hej, ale ako ho uz len ja znasilnim? :frowning2: :frowning2:
9. júl 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to, ze chlapa tazko znasilnis :grinning: :grinning: :grinning: ... moj sa aj podvoli niekedy :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dokazala "znasilnit" iba ked som sa bud hodne najedovala alebo som zacala revat :cry:. Inac som mladeho k tomu ani neprehovorila a sam od seba nechcel :frowning2:. Uz som sa na to ale vyprdla. Joooj, sprosta som bola :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. júl 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak mojmu zase ked naznacim, ze chcem, tak uz sa väcsinou prisposobi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... ale to vzdy len tak, ze ziadna predohra moja, ideme na vec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, hocico my zacneme preberat, skoncim v depke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja uz neviem, co s tebou :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, jednu mi po hlave capnut :angry: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to hadam nie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. júl 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac neprestanem blbnut :grinning:. Ked mne uz fakt skoro kazda tema sposobi depku. Babatko, vztah s polovickou, sex, byvanie,... :confounded: :confounded: :frowning2:
9. júl 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na tom uplne rovnako :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... presne tie iste dovody na depku
9. júl 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo to nechame tak a budeme spolocne v permanentnej depke :grinning: :grinning: aj tak sa da,nie? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. júl 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej a potom skoncime spolocne u nejakeho cvokara :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale apson nebude mat cvoky vela roboty, lebo nam lahko zdiagnostikuje rovnaku chorobu :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... usetrime mu pracu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. júl 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na kedy si dohodneme termin? :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este podepkujeme chvilu a uvidime :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok