• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
Ahojte :slight_smile:
zelam peknu sobotu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. júl 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaahojte zenuse..

tak zuzi prisiel na psa mraz, budem musiet dneska upratovat :angry: :grinning: :grinning:
zajtra budeme mat pravdepodobne navstevu, grilovacka tak budem musiet kusok spratat barak :grinning:

vcera bolo super..prisli sme o pol stvrtej domov, fakt toto som potrebovala..uuzasna zabava :grinning: :grinning:

teraz ma zobudila macka ze miaukala a pocuvam daky skrekot, vyjdem zo spalne a maly kocurik pred dverami mrauci, som myslela ze odpadnem :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj ako fajne, nely ste sa museli zabavit, ked az tak neskoro ste prisli :wink: :wink: :wink: :wink:
ja sa chystam na nakup poobede, chcem spravit pekny romanticky vecer, tak pojdem kpit nejake ingrediencie :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi to si pis, uuplne uzasne bolo...boze..som ani domov nechcela ist :grinning:
11. júl 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz veru straaaaaaaasne davno nebola na nejakej akcii :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ... naposledy este pocas VS :grinning:
11. júl 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja by som si to neodpustila raz za cas niekam neist, by ma slahlo... :grinning:
11. júl 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam velmi s kym ist, lebo co mam kolegyne v praci, tak tie maju uz vsetky po 30-ke a kazda svoju rodinu a MM uz z takych veci vyrastol :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak...moj mm ma po 30ke a z takychveci nevyrastie nikdy nastastie :grinning:
11. júl 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MM si dost uzil pocas mladsich rokov a pocas VS a predsa len o pol roka uz bude mat 35, tak uz asi dospel :grinning: :grinning: :grinning: ... vraj sa uz vysantil dost a uz mu to nechyba :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moj sa nevysanti nikdy dost lebo hudba je jeho zivot a keby teraz zacal hravat tak tam bude chodit este v 50ke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved hej, ked ma takuto zalubu, tak jasne ... MM ma ine konicky trosku :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kazdy ma ine konicky...
nas bavi hudba a to este keby som zacala hravat zase tak uz vidim ze by tam bol furt somnou :grinning:
11. júl 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MM ma velmi rad hudbu, ale taky styl co ja velmi nemusim :grinning: :grinning: :grinning: ... len obcas, ked relaxujeme, tak to vydrzim pocuvat
11. júl 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme sa nastastie s mojim mm v style nasli a aj s kamaratmi nasimi...
11. júl 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nejako hudbu velmi neriesim, moc to nepocuvam, mam len zopar oblubenych, co pocuvam v aute,ked niekam ideme, inak nie
11. júl 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja by som sa bez hudby zblaznila...jedine co mi dokaze zlepsit naladu..no okrem mojho mileho :grinning:
11. júl 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte,, hudbu preberate? :slight_smile:
11. júl 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... mne zlepsi naladu len MM ... aj to iba obcas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj rianaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj riana :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. júl 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak..ja niekedy mm radsej ani nevidim bo by som ho zabila! :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja :grinning: :grinning: :grinning: ... ale moj je posledne dva dni taky milucky, ze az nechapem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

idem si vas precitat
11. júl 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja neviem, moj vcera cely den prespal, vonku sme sa moc nebavili..
teraz chrape a potom neviem
11. júl 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely a co ti pri mojom pozrave taka vyrehotana? :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj cipsi :dizzy_face:
11. júl 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cipsuuus :grinning:

riana ale nic, este mi ostalo trosku dobrej nalady zo vcera tak ju hadzem okolo seba :wink:
11. júl 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my vobec nikam nechodime,ze vecer na nejake party a podobne mna to nikdy nejako nebralo a ani teraz ma to nebere nie som ten typ,ze mam zapotreby chodit po veceroch von,my sme skor za papuckovu kulturu alebo za program pocas dna a vnoci si pekne spinkame :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. júl 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cipsi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
MM je asi preto taky mily, lebo ked chodi teraz cele dni pomahat, nemoze byt so mnou, tak ho to asi mrzi :grinning:
11. júl 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako dobre mi padne ked idem ku kamoske na kavu alebo tak ale vecer to ee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Uz aj teraz som kamoske pisala mail,ze kedy sa uz vratia zo SVK,ze by sme mohli niekde skocit bud do mesta na nakupy alebo len tak ona na kavicku a ja na nieco ine kedze kavicku nepijem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok