• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
zuzi drahy ma si pocit viny :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

nely to je super,ze ste si takto oddychli :wink: :wink: :wink:
11. júl 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak co budete porabat cely vikend??Ja tradicne sama doma :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. júl 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak cipsus oddychli...
ja dneska upratujem, ideme na nakup a potom neviem, zajtra snad grilovacka.
11. júl 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ... aj ja sama doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja dneska doma, budem pratat a tak a zajtra moooozno mlady dojde :zipper_mouth:
11. júl 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som poupratovala vcera,tak mam pokoj :slight_smile: ... len nieco dobre pripravim na vecer asi
11. júl 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked bude hotove, co ma, tak budem len papuckovu kulturu rozvijat...snad nieco v TV bude :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som uz nieco upratala a chcela som dat este prat ale akosi je pod mrakom :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ja som vcera varila hriby na smotane a som si myslela,ze ostane aj na zajtra ale neostalo vobec nic drahy vsetko zosrotoval :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak teraz neviem co budem varit
11. júl 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy kde ste naraz vsetky zmizli,co si IP-ckujete??? :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som uz utrela prach v obyvacke a pomali zbieram handri do prania, dam zajtra oprat, alebo este dneska uvidime..
a prezleciem aj postelne rovno..nech je ciste..

a musim pozehlit ten kusok co tam este mam, vyprasit deky....aaaaa boze kolko roboty.. :angry:
11. júl 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelynka ved zapriahni aj Feriho :wink: :wink: :wink: hned vam to pojde od ruky :wink: :wink: :wink:
11. júl 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus on take veci nerobi a ja si to radsej urobim sama..
a okrem toho Ferko este spi :grinning:
11. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem uz daco zrobit, prave som vyriadila zajovu klietku a pojdem aj daco v dome porobit :sweat_smile:.
11. júl 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj tak ked nerobi tak si to budes len sama musiet urobit :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak u nas to veru funguje polovicato nieco Matko nieco ja :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
11. júl 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vela ste toho teda nepopisali, kym som bola prec :grinning: ... bola som trosku pobehat po obchodoch ... kupila som si mikinku fialovu a ruzove trisko ... normalne som zistila, ze sa mi fialova hodi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ... a kupila som aj vinko cervene na vecer :dizzy_face: .... dufam, ze MM pride skor ako vcera a ze nebude moc zniceny :grinning:
11. júl 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tak super si si nakupila :wink: :wink: :wink: :wink: sme ta nabazili fialovou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa fialova paci, ale nemam nic fialove v skrini ... iba jedny nausnice a naramok ... ale aj podla horoskopu by to mala byt vraj moja farba ... ale musim uznat, ze sa mi fakt hodi :slight_smile: :grinning:
11. júl 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to sme dve ktorym sa to hodi :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,no co uz ked sme take uzasne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,no ale dost bolo chvalenkarenia :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ... sme uzasne :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ... idem hladat nejaky recept na kolac ... nieco by som upiekla, ale neviem co take dobre ... nieco lahke s tvarohom
11. júl 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez len tvarohove kolaciky pecieme,no vlastne ja peciem a drahy konzumuje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,my velmi mame radi tvaroh :wink:
11. júl 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chcela povodne robit tiramisu, ale som si zabudla kupit piskoty, tak asi upeciem normalne piskotove cesto a tak spravim :sweat_smile: ... uz som raz tak tiramisu robila a dobre bolo :wink: :wink: :wink:
11. júl 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si spominala vinko tak aj my mame odlozene jedno pat rocne a drahy ho chce otvorit na moje narodky tak to bude mnamky :wink: :wink: :wink: A este stale mame tie malicke co doniesol z prace co som Vam spominala asi pred mesiacom :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. júl 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nejako vinko neskladujeme, ked chceme, tak kupime, vypijeme a hotovo :grinning: ... ale to len zriedkakedy :rolling_eyes: ... nie je casu v poslednom obdobi nejako ... vinko som si pre seba, lebo MM mi rano vravel, ze on bude mat gin
11. júl 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani my neskladujeme vino toto starsie dostal drahy a tie male dostal tiez a kedze ich je vela nemame kedy vypit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. júl 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si dnes kupila Huberta cerveneho a ze vraj sladke,tak som zvedava, lebo ja nemam rada alkohol, ktory nie je sladky :grinning:
11. júl 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja nemam rada alkohol ktory nie je sladky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a neznasam tvrdy alkohol bleeeeeeeeeeee prvy krat som sa opila z domacej na lyziarskom to ma opili spoluziaci lebo sa mi smiali,ze patrim medzi poslednych co este neboli ozrati :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,ale zas nebola som opita neviem ako ani som nevracala ani nic ale fuuuj uz ked citim len domacu tak ma natahuje,taky sajrajt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne chuti aj tvrde niektore, ale musi byt kvalitne a jeden poharik iba ... napriklad ten gin si dam rada ... ja som este opita nebola :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. júl 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nikdy nebola opita tak,ze by som o sebe nevedela alebo by som vystraja nikdy,alebo,ze by som si nepamatala co sa dialo to nie.No,presne taky tvrdsi kvalitny chlasti je fajn a ked ho s niecim miesas tak je to dobre ale take,ze domaca a tie vseliake malinovice,marhulovice a podobne tak z toho mi je zleeeeee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .

Inak mam rada Baileys a na silvestra sme si kupili flasku Jamesona ako bolo to fajn ved kvalitny chlast ako sa patri ale neviem som si dala trosku viac ako bolo treba :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. júl 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vzdy pijem len tak do nalady, to uz citim, ze dost a viac si nedam ... ale my len s MM doma si zvykneme dat, ked chceme mat trosku romanticky vecer :wink: :wink: :wink:
11. júl 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi no ved aj my len s Matkom ved nikde nechodime tak si ani nikde inde nedavame nic alkoholicke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako ked prideme na SVK tak u nasich vinko a taaak ale to len do naladicky :wink: :wink: :wink: Ja mozem vypit neviem kolko litrov vina ja sa z toho neopijem,vaaazne ked tu byvali este susedia tak drahy so mnou pil vinko a on uz mal vypite a ja nic a vsetci sa divili,ze ma vobec nevedia opit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale z tvrdeho som hned,preto to pijem tak raz za tri roky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj to len dva tri pohariky lebo by som bola ako cepelin :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok