Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
25. apr 2009

lea ... my planujeme len byt ... dom je drahy aj co sa tyka kupy a potom aj tej udrzby ... byt je jednoznacne lacnejsi

cipsinka
25. apr 2009

nelyyyyyyyyy ale kdeze starym rodicom cosi???Moja mamina ma este dvoch surodencov vies tak tym 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ,ved este nam aj babka chce pomoct,ze ich vyplati ona,ze nech my mame peniazky na prerobenie domu 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
25. apr 2009

jasne cipsi tak som to aj myslela...ze dalsim dedicom vyplatit..a uz ho mate ohodnoteny ze kolko vas to bude stat? ci idete na dohodu snimi?
jaaaaj zlatu babku mate xixi.. 😀

cipsinka
25. apr 2009

zuzi ano teraz ti to nechyba ale pridu deti a uz to bude o niecom inom,poznam milion pripadvo,ze do domu ani bohovi a ked sa narodili deti sup do domu 😉 😉 😉 😉 Panelak je iba zajacinec,ktory sa domu nevyrovna ani keby co bolo to je moj nazor,samy susedia a podobne,klud je klud a to je na nezaplatenie suhlasis so mnou nely??? 😉 😉 😉

zuzanockamt
25. apr 2009

cipsi ... to mate fajn, ked mozete odkupit dom od rodiny, budete to mat omnoho lacnejsie ako keby ste to normalne kupovali

zuzanockamt
25. apr 2009

cipsi ... tak my chceme mat len jedno dieta a ked uz kupime byt, tak nic ine sa uz neskor kupovat nebude

nelynka
25. apr 2009

jednoznacne cipsus...
dom sa nevyrovna nicomu..ano, zuzi, mas pravdu je drahsi, ale ked si porovnam dneska cenu domu a cenu bytu tak to co by si mala 2-izbovy byt kupis 4-izbovy dom...tak co je lepsie?
a zase urdzba ako udzba..myslim ze je to narovnako...
aj co sa tyka elektriky, vody, plynu...v byte este musis platit do spolpocenstva a to nie su dneska tiez male peniazky, nemas tam zahradku, vkuse budes niekam lietat von s detmi, takto v dome supnes decko v kociku na dvor ked je pekne, supnes tam chuvicku a robis si svoju robotku...na nezaplatenie...

cipsinka
25. apr 2009

nely ano mam uzasnu babku fakt sme si hooooooooooooodne blizke,mame uzasny vztah fakt ako s mamou bola som tam cele detstvo a na babku nedam dopustit je to moj anjel 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Nely budeme mat dohodu 😉 😉 😉 😉 Jednemu uz babca dala peniazku,cize ten je vybaveny a este druhemu ale to nie su nejake neeeeeeeviem ake sumy,vsetci to zobrali super,ze im doopatrujem mamicku 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
25. apr 2009

zuzi keby nemame tento dom tak kupujeme jednoznace iny v okoli Levic pri mojich a draheho rodicoch 😉 😉 😉 😉 😉 ale jednoznacne do domu 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
25. apr 2009

nely ... u nas stoji 3-izbovy byt cca 1 500 000 sk a najomne v nom je max. 5500 sk za vsetko a nasi platia len za elektrinu v dome okolo 4000 sk

cipsinka
25. apr 2009

presne to nely napisala super 😉 😉 😉 😉 😉 ,nemyslim si,ze su nejako neviem ake vydavky,vela roboty to ano ale robis si na svojom tak to cloveka tesiii 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
25. apr 2009

no neviem ... kazdy ma na to svoj nazor ... my sme si to s drahym dobre preratali a cenovo vyhodnejsi je jednoznacne byt

nelynka
25. apr 2009

cipic do doopatrovanie je 100x lepsie..a je super ze mate dobre vztahy...
fakt je to skvele a myslim ze babka vam dost aj s babom pomoze ked bude..budes mat opatrovnicku ktorej veris a mozes kludne chodit do prace a zarabat peniazky..to je na nezaplatenie...

zuzi, ale zalezi od toho, aky dom..kolko izieb, ake kurenie, ci ustredne, alebo plynove alebo na elektriku, dom si mozes upravit casom, my chceme davat ustredne na drevo plus solarne panely..tym sa strasne vela usetri...v dome si vela veci dopstujes sama..je tu ovela vecsi klud ako v byte, nepocujes kazdy vrz, kady buchot kazdy vrav susedov, lepsi vzduch m zdravsi... 😎

leatea
25. apr 2009

cipsi..tak to mate uplne super,ze nechceli neviem aku sumu..niektori su totiz chamtivi a nechcu o dohodnutej sume ani len pocut..

nely..my sme vyrastli v byte a bolo super..deti naokolo boli v nasom veku,mali sme dobrych susedov..babku celkom blizko,takze ak sme chceli behat po dome,sli sme k nej..ale nechybalo nam nic,ved bytovky boli postavene do kuhu a v strede bolo ihrisko,takze parada..

myslim,ze je to kazdeho rozhodnutie kam pojde byvat..mne je to v podstate jedno 🙂

cipsinka
25. apr 2009

nely si super veeeeeeeelmi ma tesi,ze mas na mojich starych rodicov takyto nazor,lebo vacsinou ked poviem,ze idem doopatrovat babku mojim rovesnikom tak mi povedia,ze ci som normalna 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ,ale ja to neberiem,ze musiiim to uz je dane niekolko rokov,ze tam pojdem ja 😉 😉 😉 😉 😉 😉 A mna to velmi tesiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Samozrejme my s drahym vyplatime uja a kolko peniazkov nam ostane za tolko dom prerobime 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
25. apr 2009

ako som uz napisala, kazdy ma iny nazor na to ... ja som v dome vyrastala a terajsi zivot v byte mi viac vyhovuje, mame viacej slobody a nie stale nieco okolo domu robit 😝

leatea
25. apr 2009

cipsi..ja by som v poho doopatrovala trebars svokru,lebo ona je uplne v pohode..aj ked hrozne upratuje,tak viem,ze ak by sme sa na tom dohodli,tak nie je ziadny problem 🙂

musim utekat..potom sa este ozvem

cipsinka
25. apr 2009

baby ale ved jasneeeeeee,ze kazdy ma na to svoj nazor 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

No ja mam bratrancov a sestern.uz vsetko takych co maju vlastne rodiny postave domy svoje zazemie ci vsetci boli radi,ze sme takto dohodnutiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
25. apr 2009

lea jasne, ja len pisem svoj nazor, kazdeho je to slobodne rozhodnutie, ja som byvala aj v byte a aj v dome a byt mi pride vyhodnejsi akurat jdine preto ze ked nieco potrebujem mam obchod pod nosom,ale nedokazala by som tam byvat dlhodobo, nemam rada 4steny kde som zavreta..a vyjdem von tak mam pred sebou cesty, obchody a kopu ludi...
milujem ked rano vstanem a este taka rozospata vyleziem na dvor kde ma vitaju nase zveriska, slniecko krasne svieti, vtaciky spievaju, vsetko rozvonieva, ziaden hluk, ziadne auto, certvy vzduch.nedam za nic...

cipsi je to len super, hlavne ked mate s babiou super vztah...
fakt pri detoch sa ti to len vyplati...a ostatny potom budu len vidiet ze to nie je hlupost...a pokial este sa mate takl radi ako mate, je to super...fakt, ja by som to urobila tak isto...

zuzi jasne aj to je plus, ale zalezi od toho, ako si to pri dome zariadis..ja nemam pocit ze by sme stale nieco museli robit, ked niekam chceme ist ideme..necitim sa viazana na nic..len akurat na to, ze ked niekam ideme na dlhsie musime brat aj zvieratka, ale nastastie to nie su sliepky 😀 😀
a rovnako to je aj pri detoch, aj tie musis so sebou vsade nosit tak co... 😉

cipsinka
25. apr 2009

my sme byvali rok v blave v bytovke a nikdy viac 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 suseda som pocula aj ked si zivol 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
25. apr 2009

uz mam draheho doma tak padaaaam pa mozno vecer 😉 😉 😉

nelynka
25. apr 2009

papap cispus

zuzanockamt
25. apr 2009

ahoj cipsi a pekny vecer

nelynka
25. apr 2009

zuzi inak si bohovska v tej prilbe 😀 😀 😀

zuzanockamt
25. apr 2009

nely 😀 ... no ja viem ... na facebooku mam aj ostatne foto na bicykloch, co sme sa cez velku noc fotili, ale odtialto mi ich vymazali

nelynka
25. apr 2009

zuzi tak mi posli meno na Facebook si ta najdem 😀

zuzanockamt
25. apr 2009

nely ... ip 😉

nelynka
25. apr 2009

idem kukat jednym ockom filmik 😀

zuzanockamt
25. apr 2009

oki ... ja som konecne doumyvala dlazky a poriadila kupelnu a tiez kukam film 😀

nelynka
25. apr 2009

juuj ale ta carodejnica co ide na markize je supeeer 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre