• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
to som myslela,ze ked sme boli u susedov na oslave :wink: :wink: :wink:
11. júl 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne staci vypit 2 deci vina a uz to citim, ze mam dost, potom musim pockat chvilu a zase si mozem dat dalsi pohar ... ja velmi citlivo reagujem na alkohol :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale z toho silvestrovskeho Jamesona mi bolo pekne na prd,ako nevracala som ale cely svet sa mi krutil a potom rano tie bolesti hlavy auuuuuuu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. júl 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak my sme ale alkoholicky teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej ... to sme :grinning: :grinning: :grinning: ... ale tak inu nerest nemam ... uz ani cokolada ma nejako nechyta :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. júl 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mna chyta sladke vseobecne to je moja asi jedina zavislost :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to tiez mala ako zavislost, ale posledne tyzdne absolutne nic :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: ... normalne nechapem ... ale dobre, lebo aspon schudnem ... sladke bola jedina pricina toho, ze sa mi nedarilo rychlejsie schudnut ... a aj celkovo mi v poslednej dobe ani moc jest nechuti ... nech mi to len vydrzi co najdlhsie :grinning:
kolacik som uz hodila do rury, nech sa pecie a plnku nejaku este vymyslim ... uvidim podla toho, do akej vysky mi ta piskota narastie, ci sa bude dat aj rozrezat alebo nie :sweat_smile:
11. júl 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja sa tiez krotim lebo viem,ze ked budem jest tony sladkosti tak nikdy neschudnem,cize teraz si tam suchy dietny chlebik ako maskrtu a som spokojna,alebo jogurt,hrozno,manadrinku :wink: :wink: :wink: :wink:
11. júl 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v poslednych dnoch jem len dvakrat za den, rano jogurt a musli a okolo tretej - stvrtej nejaky obed a to je vsetko, potom uz len caj
11. júl 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si sadla,ze idem precitat co ste popismenkovali a tu ani slovko?? :confused: :confused: :confused: :confused: Ale som si vsimla,ze baby si resko pisu v inej teme :fearful: :fearful: :fearful: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
11. júl 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi, no my so Zuzi sa snazime udrzat nasu temu v chode :sweat_smile: a tu ani ty, ani Nely, ta nam neprichodi si vypisovat aj tu :sweat_smile: :sweat_smile:
11. júl 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaa,som si myslela,ze tak najintezivnejsie prispievate iba tu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak si teda pismenkujte tam,nebudem tu predsa sama pa :wink: :wink: :wink: :slight_smile:
11. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie cipsiii, ja si s tebou popisem rada :wink:
11. júl 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak ma nejako oci stipu som si odvykla vysedavat tolko na konovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale drahy pozera nejaku chujovinku po anglicky v telke a mna to taaaaaak nebavi ked to je po anglicky vobec sa neviem na ten film sustredit potom :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. júl 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
cipsi, ja som ta nechcela odtialto vyhnat :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. júl 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeee rius si ma nevyhnala esteze co ja sa tak lahko nedam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. júl 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no uz som sa zlakla :sweat_smile: :sweat_smile:
11. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu uz asi od tretej vkuse leje :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: joj to je pocasie :rolling_eyes:
11. júl 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu bolo sice chlado, okolo 20, ale slniecko sa snazilo svietit. a zajtra by malo byt podla netu uz 27 a potom jeden a pol tyzdna teploty nad 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemas sa coho lakat :wink: :wink: :wink: Ozaj ako si zajo zvykol na novu klietku??To ho nechavas aj labzovat po byte?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. júl 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj to je zas horor 30 stupnove teploty to zas nemam rada iba pri mori :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: kde mozem byt namocena od hlavy po paty vo vode :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. júl 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zajo ma len novu ohradku, ked ho chcem zobrat von. bol vo stvrtok na chvilu, aby si zacal zvykat. vcera a dneska som ho nebrala, nechcela som do chladu a vetrika. predsa len nie je na take nauceny. ale od zajtra pojde na drsnaka :grinning:. no a labzuje mi zatial iba po izbe. dneska aj skusil ist na chodbu, ale nepacilo sa mu asi, tak hned zbehol naspat :sweat_smile:
11. júl 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj klietku mu chcem kupit, taku veliku, dvojposchodovu, ale je za 85€, tak musim nasetrit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na takych 5-10 min odbehnem od pc :wink:
11. júl 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa ja som si myslela,ze si mu kupila klietku tak to ma ohradku nech sa napasie travicky hej?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. júl 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, to aby sa mohol na travicke past :dizzy_face: a aj si moze dobre pohrabat. hrabal odusu. som sa potom bala,aby sa nepodhrbal popod ohradku. to ho budem musiet strazit, aby nezdrhol :grinning: ale mam k tomu aj taku plachticku pod, ako podlahu, takze ak ho nebudem moct nejak intenzivne strazit, nahodim mu plachticku a nech sa len vetra a slni. no a este mam k tomu sietku zo strieskou, nech z neho nemam skvareninku :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. júl 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pojdem ja uz pomaly spat :wink:
Tak dobru nocku :wink: Paaaa :slight_smile:
11. júl 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cauky,

to uz do tejto temy nechodite :confused: :confused: :confused: :confused:
12. júl 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kazda v inej teme a tu ani nohy :zipper_mouth: :zipper_mouth: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
12. júl 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi aj ja budem musiet zacat pisat do inych tem lebo pomalicky si tu budem pisavat sama so sebou :confused: :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a zmenim temu,ze cipsinka si pise s cipsinkou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. júl 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok