Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
13. júl 2009

No miznem stadialto, este musim stihnut okupkat sa, nieco si na zajtra zbalit (hned po praci sa pojdem opalovat 😀 😵 😵, takze deka, plavky, opalovaci krem 😀) a nech stihnem aj do rana daco pospat 😀.

Tak dobru nocku 😉

nelynka
13. júl 2009

ahojte
som tu este na skok 😀

riana poniektore mame aj ine starosti ako sediet cely den na konovi 😉

riana12
13. júl 2009

Nely, ved ani ja tu cely den nesedim. Iba som sem dosla mrknut na chvilku, ci naaahodou daco nove...

Tak uz padam...

nathali
13. júl 2009

nel ako sa mas🙂
riana tak si zajtrajsok uzi 🙂

nelynka
13. júl 2009

riana veru treba kus slniecko pokusat..asi aj ja budem zajtra slnit 😀

nath vpohode a co ty?

nathali
13. júl 2009

dost pracovne ale teraz hladam este novu pracu a uz ma to nebavy aj ja by som sa sla zajtra slnit ale musim do salonu aaach jo

nelynka
13. júl 2009

tak nie si sama co hlada pracu...len ty mas aspon tu co mas...ja nemam ziadnu

nathali
13. júl 2009

noo hej mam sice salon ale s toho by som sa zatial neuzivila len co by som poplatila nejake veci

nelynka
13. júl 2009

a aky salon mas?

nathali
13. júl 2009

kozmeticky ja som vyucena a ked ma to bavilo nechcela som toho nechat a vziat ma tiez nechceli lebo som bola bez praxe tak som si ho rovno otvorila 😀

nelynka
13. júl 2009

dobry napad...

idem si ja lahnut..uz ma to nejako nebavi, chce sa mi spat...
tak dobru nocku prajem papa

nathali
13. júl 2009

aj tebe papa 🙂

zuzanockamt
13. júl 2009

Ahojte 🙂
ja sa hlasim az teraz ... som od rana az do zajtrajsieho vecera u nasich, tak som nemala nejako cas tu kukat 😀 😉

zuzanockamt
13. júl 2009

"Až keď sa upokojíte, schladíte hlavu a uvoľníte päsť, tá vec, ktorá vám do života patrí, za vami príde.
Nechodí síce podľa toho časového harmonogramu, ktorý sme napísali my, a často nás prekvapí tým, že v skutočnosti je trošku iná ako sme si predstavovali, ale - sny a túžby sa plnia. Ak ich hystericky neoplakávame a nebežíme za nimi ako za svojím tieňom."

toto by si mali vyvesit na stenu vsetky tie hystericke zienky, ktore uz par dni pred MS bezia do lekarne kupovat testy a potom ich hypnotizuju, nech sa tam ta druha ciarka ukaze a niekedy vidia aj to co nie je 😉 😉 😉

nathali
13. júl 2009

ahoj zuzi noo tak to bolo pekne napisane 🙂
nespis este?

riana12
14. júl 2009

Dobre ranko 🙂
Ako sa dnes mavame?

riana12
14. júl 2009

No a este cierny humor na rano:

----------------------------------------------------------------------
Doma zvoní niekto pri dverách, muž ide otvoriť a vidí ako tam stojí chlap a vedľa seba má položený vysávač.
- Dobrý deň! Prišiel som vám ukázať náš nový úžasný vysávač. Je to novinka a vysaje úplne všetko.
Chlap vytiahne z vrecka sáčok z hovnami, vysype ich na koberec a vraví.
- Ak ten koberec nebude po vysatí ako nový, tak tie hovná tu pred vami zožeriem.
A domáci mu na to z úsmevom odpovedá.
- Tak to vám idem pre príbor, lebo my nemáme elektrinu.
----------------------------------------------------------------------

(za neslusne vyrazy sa ospravedlnujem 😅)

nelynka
14. júl 2009

rianaaa 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
14. júl 2009

servusky Nely 🙂

nelynka
14. júl 2009

ahoj 😀
ako si sa vyspala?
ja zase naprd...ja uz nechapem, nedokazem sa ani poriadne vyspat a to ma nikto vobec nikto nebudil!

riana12
14. júl 2009

Aj ja na nic. A uz tretikrat po sebe som v noci vstala na wc 🙄 a potom sa mi zvysok spanku snivali hluposti 😀 😀.

nelynka
14. júl 2009

mna nejako boli zaludok...prave zistujem..a zase to je ta hnusna bolest z nafuknutia...
bude mueist skocit espumisan kupit dneska..

riana12
14. júl 2009

Ja zas uz skoro tyzden vkuse mam take divne krce v bruchu. Den predtym, ako to zacalo, som zacala pit alchemilkovy caj. A dneska som si tu v niektorej diskusii precitala, ze sposobuje krce... 😅

nelynka
14. júl 2009

to som nikdy nezazila, ze by cas sposoboval krce

riana12
14. júl 2009

No velmi skratene a laicky - alchemilka podporuje stahovanie maternice. A clovek, teda zena, to citi ako krce...

nelynka
14. júl 2009

aha..

nelynka
14. júl 2009

nic sa mi nechce, musim do banky ani tam sa mi nechce, urve ma!

riana12
14. júl 2009

Tak sa prekonaj. Ja by som zas chcela teraz doma lezat v posteli a spat 😠 😀 😀

nelynka
14. júl 2009

musim sa prekonat...ci chcem alebo nie ale premyslam ako to urobim..

riana12
14. júl 2009

Uvidis, poobede alebo vecer budes ostosest hlasit, ako si rychlo tu banku obehla. A cim skor tam pojdes, tym skor to budes mat za sebou a mozes potom lezat na slniecku. Ako je u vas? Tiez tak jasno ako tu u nas? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre