• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
ahojte
16. júl 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj riana ... tak uz pekne domka? :wink:
16. júl 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, doma, prave zacinam jest varene vajicka. zdalo sa mi to ako najrychlejsie jedlo :sweat_smile:
16. júl 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ma nedostatocne vzdelanie alebo prilis vysoke..ved mu musia dat pri tom mnozstve uz cosi

ahoj riana
16. júl 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som akurat zosrotovala dve parky s horcicou, ale bez chlebika :slight_smile:
16. júl 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky Lea, ako sa mas?
Zuzi, aj ja srotujem parky/klobasky s horcicou bez chleba, bezne. nepamatam, kedy by som to jedla s chlebom :sweat_smile:
16. júl 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ich mam najradsej s takym cerstvym chlebikom, ale nechcem zbytocne kalorie do seba tlacit :wink: :wink: :wink:
16. júl 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som robila palacinky..ale cakam s nimi na mileho..cize takmer do polnoci :sweat_smile:
dajte si aj za mna :slight_smile:

riana..inac sa mam dobre..z dovolenky sme dosli a konecne som vsetko doprala...
16. júl 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna este caka marcipanova milka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. júl 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, ja bez chlebika, zasadne :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:. a veeela horcice. som horcicovy maniak :sweat_smile:

Lea, mnaaam palacinky :dizzy_face:
16. júl 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,ze marcipanova milka ale chleba nechces lebo nechces pchat zbytocne kalorie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si podarena,ze chleba nie ale milka ano :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to sa da uz kupit marcipanova milka? no teda..budem sa musiet popozerat po takej..

ja budem cez vikend robit marcipanovu tortu :grinning: k tomu vyrociu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ... co je na tom divne :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ... radsej si dam cokoladu,ked mam na nu chut a chleba ozeliem ... a dnes si zasluzim, lebo som jedla malo
16. júl 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea ... na slovensku som marcipanovu milku nevidela este a v UK som len vynimocne zohnala nejaku milku ... nasi mi ju kupuju v polsku :wink:
16. júl 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha..no skusim sa zajtra v obchode pozriet..ked uz budem robit ten nakup..len zoznam musim spisat,tak ju tam pridam :grinning:
16. júl 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som vajka dopapala :grinning: co tu milkujete? :confused:
16. júl 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie len mi prislo smiesne,ze nechcem pchat do seba kalorie vies??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my ideme dnes na nakup tak pozrem milku ked uz take chute robite :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby..ja ani neviem,co by som jedla..ale to bude tym,ze som mala chut na chipsi a nekupila som ich..ale zajtra budem musiet a budem spokojna :grinning:
16. júl 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leatea tak si odhryzni zo mna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezjedzte sa tu navzajom :angry: :grinning:
16. júl 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: bud ticho lebo zjeme aj teba :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi..na teba nemam chut..mne stacia pringles :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leate tak dik a ako vies,ze nie som pringels :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cips je vseobecny nazov nie?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dobre uz mi od unavy zasibava uz mi prisiel drahy tak mi ideme pa
16. júl 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cipsi, mozno by osm bola vdacna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi..no radsej budem verna svojej znacke..
ale ja som si myslela,ze ty budes skor slovakia cips :grinning:

riana..a co chutneho je na tebe? :grinning:
16. júl 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea, na mne nie je chutne asi nic :grinning: :grinning: mozno este stehienka mozte ugrilovat :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana..no tak to sme dve take :grinning: a ja miesto stehienok radsej kuracie prsia :grinning: tie budu v nedelu na tu oslavu :slight_smile:
16. júl 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam strasne rada kuracie prska. neviem sa ich objest, pretoze vzdy ich inak urobim/-e :wink:
16. júl 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa tiez pripojim k fanusikom kuracich prs :slight_smile: ... najradsej mam na sladko ... s ovocim, syrom, smotanou alebo s vlasskymi orechami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. júl 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok