• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
ja som teraz nejaku omacku na ne kupila..ale kludne dajte nieco..mozno to zmenim..a omacku pouzijem inokedy..chcem cosi netradicne :slight_smile:
16. júl 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ich mam rada s nejakym stiplavym korenim... :dizzy_face:
16. júl 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak chces netradicne, tak sprav kuracie prsia plnene vlasskymi orechami, k tomu studenu ovocno - smotanovu omacku a ako priloha zemiakova kasa alebo ryza
16. júl 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by som musela len malinku davku, jedno prsko na ochutnavkum, bo by mi to nikdo iny nejedol :sweat_smile:
16. júl 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco??? ... u nas to fici jedna radost doma ... to moj otec take specialitky vymysla ... ale MM len klasiku stale ... taketo experimenty on nemusi
16. júl 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja smotanu nejak nemusim :confused:
16. júl 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak das len tu 10% na varenie alebo lenmlieko ... alebo vymyslis inu omacku ... fantazii sa medze nekladu :wink:
16. júl 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, bo u nas take experimentu nenachadzaju porozumenie. ja ked nieco vymyslim, co sa len trosku vymyka normalu, tak mi vsetci ocami prevracaju...
16. júl 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na experimenty v kuchyni zvyknuta a vobec sa im nebranim :wink: ... ale morske prisery a vnutornosti by som nejedla
16. júl 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cosi teda vymyslim..

riana a pre koho vsetkeho varis? ja nastastie len mne a polovicke,takze nie je problem..ak nechce on,dojem ja :grinning: ale on vyskusa vsetko
16. júl 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lea,no ked sa uz raz zacas k tomu vareniu dostanem,tak celej rodine, s tym, ze kto to nelubi, neje. ak je hladny,nieco si uz k jedeniu najde... vacsinou aj tak vari mama...pri mne by akurat od hladu pomreli,bo ani veceru by som cez prac. den nestihala :sweat_smile:
16. júl 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic..idem zmensit trocha fotky..nech mozeme dat na net..potom sa este ozvem..ved mily tak skoro nepride
16. júl 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved potom zase prid :wink:
16. júl 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uz som si zase mojitko urobila, ale vylepsila som recepturu. Este by som zvladla dalsie, bo je slabunke, vcera v nom bolo moc alkoholu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A kde ste ostatne? Venujete sa polovickam? :wink:
16. júl 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem ja uz, majte sa zatial pekne, paa :slight_smile:
16. júl 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana..tak daj ingrediencie..aspon si spravim na dlhe vecere :grinning:

uz som tu..dala som zopar foto na azet..tak ak chcete kuknite :slight_smile: na ostatne vam pripadne poslem link..ale az zajtra mozno
16. júl 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lea, receptik:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16205

A mozem ta poprosit, poslala by si mi do IP tvoj nick na pokeci? :sweat_smile: dakujeeeem :wink:
17. júl 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana... ved ty za chvilku budes mojito expert :sweat_smile:
17. júl 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidime, bamb :sweat_smile: :sweat_smile:
17. júl 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko maty si uz spotrebovala?
17. júl 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mäty malicko, staci par listkov, z takych 2-3 vetviciek.
inak, co som uviedla linku, tak cez vikend tam doplnim aj foto, z akeho mnozstva som to robila, takze ak budete mat chut, lahko sa podla toho zariadite :wink:
17. júl 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked sa naucis mojito tak na ktory coctail prejdes?
17. júl 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda tie 2-3 vetvicky, to je na jeden pohar, myslim, ze max. 10 listkov ale kludne staci aj menej. v obchode som kupila mätu v takom obale, pisali,ze hmotnost 35g, lenze mäty je tam neurecno. z toho balenia by som urobila mojito pre celu nasu ulicu :grinning:
17. júl 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bamb, este sa uvidi :sweat_smile:.
17. júl 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako ides vikendovat? ...mas uz nejaku predstavu? ...ci len privedies do dokonalosti recept na mojito?
17. júl 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no myslim, ze recpt je uz dokonaly az az :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: skoda, ze som uz vcera nemala limetky, este by som robila dalej :grinning: len kto by mi to pil? :sweat_smile:
dneska kupim, bo neocakavane budem cez vikend s priatelom, tak ho chcem aspon v sobotu pripit :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. júl 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis.. to je dobry napad, pripity priatel bude ochotnejsie debatovat o comkolvek budes chciet :wink:
ozaj a v akom obchode si kupila tu mojitovu "sadu"
17. júl 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripity priatel bude akurat hucat na plnu pusu prip. robit hluposti, ze ho radsej odterigam spat :grinning: ale nieeee :sweat_smile:
no vsetko som kupila v kauflande, mas poruke?
17. júl 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poruke mam na opacnej strane mesta, len neviem preco ale kaufland vobec nemam rada.. ale zas maju tam celkom dobry vyber vina :grinning: :sunglasses: :grinning:
17. júl 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako som v stredu zistila, pretoze tam chodim raz za uhorsky rok, tak tam maju vela veci...vsak ked som v tom obchode nasla matu,limetky,biely rum,limetkovy sirup...najma ten sirup, inde som ho nejak ani nevidela. a dokonca mali na vsetky tieto surovinky akciu :grinning: no nekup to,ked ti tak nukaju :sweat_smile:
17. júl 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok