Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

leatea
22. júl 2009

aha..no uz to teda chapem..dieta chce..ale asi nevie,ze ho NENOSI bocian 😅
a to pritom vsetci tvrdia,ze chlapi by radi vyrabali deti,ale bez toho vysledku,teda dietata 😀

nelynka
22. júl 2009

le alen bohuzial ze on nema chut ho vyrabat vies..ale nechcem sa o tom bavit...
nemam na to naladu, respektive mam ju vcelku dobru a nejdem si ju kazit..

leatea
22. júl 2009

nely jasne..uvidis..budes tu konikovat o dusu so zuzkou..
u nas doma..odkial pochadzam je teraz hrozne vela porodov..vraj boj proti krize 😀

cipsinka
22. júl 2009

ahojte dievcence 😉 .

ja som uz doma z robotky pockam este na draheho a ideme pozerat filmiky,dnes mi kolegyna doniesla asi 15 filmov vsetko ceske komedie tak sa neviem dockat 😵 😵 😵 😵 😵 ,pojdem spat asi az rano 🤐 🤐 🤐 🤐

cipsinka
22. júl 2009

no vidim,ze tu niet ani zivej duse tak ja padaaaaaaam,idem hodit sprsku lebo som vcera mrchanu dostala 😖 😖 😖 😖 😖 a cakat draheho 😉 😉 😉 .

Inak ste sa bavili o vybavicke ja som kedysi odhadom povedala,ze cca 40 az 50 tis.nas to vyjde,noooo a ako pozeram podla vypoctov Nelynky nebola som daleko,cize odhad mam dobry 😉 😉 😉 😉 .

P.S. ja uz nejake vecicky pre mimi mam 😉 😉 😉

leatea
22. júl 2009

cipsi ahoj..to budete mat pekny vecer..dufam,ze je aj nejake to vino 🙂

mne mily napisal,ze ostava dlhsie..takze sa idem dnes unudit..akosi ma hlava boli,tak sa mi nic nechce 🙄

cipsinka
22. júl 2009

leatea ahojky,

no vinko by aj bolo a nie len jendo,ale kramuse su kramuse a nechcem ich viac drazdit 😉 😉 😉 😉

leatea
22. júl 2009

cipsi..no ja beriem vtedy lieky..a predstavit si to s alkoholom by nebola urcite vyhra 😅
vy kedy planujete?

zuzanockamt
22. júl 2009

Ahojte 🙂
len pred chvilou sme sa vratili z PL ... hrozne narocny den bol dnes 😝 ... a zajtra zas 😝 ... citam, ze same optimisticke temy preberate 😝

leatea
22. júl 2009

zuzi ahoj..a co ste tam porabali..nakupovali vybavu? 😀

zuzanockamt
22. júl 2009

lea ... ja vybavu pokial nie som tehotna absolutne neriesim ... naco aj ... je to zbytocne ... boli sme so svokrovcami len ... my sme nekupovali nic ... oni teraz prerabaju byt, tak chceli nejake veci

leatea
22. júl 2009

aha..a bolo pekne pocasie? tu mame take nijake,tak sa pytam 🙂

zuzanockamt
22. júl 2009

no pocasie je tu stale pekne 😀 ... otrasne horuco bolo, som myslela, ze sa uvarim 😝 😝 😝 ... na vikend hlasia ale zhorsenie

leatea
22. júl 2009

nemate klimu v aute? 😅 tu je zas zamracene..ako svietilo aj slnko..ale sa zatiahlo..no ak bude pekne zajtra,tak pojdem kupit nejake ovocie 🙂 a hlavne melon 😎

zuzanockamt
22. júl 2009

lea ... ze klimu 😀 ... v 35-rocnom aute asi tazko 😀 😀 😀

leatea
22. júl 2009

no ja neviem,co za auto mate 😀

zuzanockamt
22. júl 2009

tak uz teraz vies 😀 😉

leatea
22. júl 2009

tak to hej..a ja som bol taka naivna,ze si vsetci stare auta dali zosrotovat 😀 takze,ked nejake stare uvidim,musim sa poriadne pozerat do vnutra 😅

zuzanockamt
22. júl 2009

tak MM by ho nedal zosrotovat ani za nic na svete ... je to jeho laska 😀 ... uz ich az tak vela nejazdi ... u nas v meste som videla len asi 5 kusov 😅 ... ale nastastie to nie je skodovka 😝

leatea
22. júl 2009

jasne..chlapi tie svoje lasky nevymenia za nic na svete 😀

co porabas?

zuzanockamt
22. júl 2009

kukali sme s MM na JOJ profesionalov a teraz sa siel drahy osprchovat, ja budem este na nete, MM bude kukat TV a potom spinkat

leatea
22. júl 2009

to mate dobry vecer teda 🙂 ja cumim jojku a som aj na nete..a ked sa mi zda,ze neviem,co so sebou,taka j knihu otvorim a citam 😀

zuzanockamt
22. júl 2009

lea ... my mame takyto kazdy vecer 😀 😀 😀 ... uz nevymyslame tak ako kedysi 😀

leatea
22. júl 2009

aha..no ja mam taky,ked som sama..aj ked su dni,ked si kazdy robi cosi na svojom pc..ale vieme si pekne cosi pustit a pozerat spolu..a teraz ma napadlo,ze musim toho svojho ukecat na puzzle 🙂

marionn
22. júl 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂 všetky,
zuzanocka, pekne sa liečiš?
aj u nás bolo príšerne horúco ...dokonca aj v byte sme sa skoro uvarili. 😕 No keď prišiel MM z práce šli sme si zaplávať. Jéééé , no poviem vám, to bola parádička, také schladenie. Ani drobec nechcel von 😀 😀 😀

zuzanockamt
22. júl 2009

tak my uz malokedy pozeravame telku spolu alebo nejaky film ... nam sa totizto pacia uplne ine filmy ... tak ja som väcsinou na nete a MM pred telkou a rozpravame sa 😀

leatea
22. júl 2009

marionn..ahoj..to kupanie vam zavidim 🙂

zuzi..no jasne..protiklady sa pritahuju..u nas sa zhodneme vo vela veciach..co som aj rada..aspon nie su hadky 🙂

marionn
22. júl 2009

😅 ani my často spolu nepozeráme. MM väčšinou zabuvá ako batoľa a v prac. deň chodí buvať okolo 8 (ráno vstáva pred štvrtou). Tak keď mi deti zaspinkajú surfujem 😀 😀 😀

marionn
22. júl 2009

lei, hmm možno pôjdeme aj zajtra, ak bude teplo. Berieme Ťa? 😉

zuzanockamt
22. júl 2009

lea ... my mame nieco spolocne, nieco nie ... takze su aj nezhody 😀 ... ale to preto, ze sme uplne rozdielne povahy
marionn ... my pojdeme k vode mozno v piatok 😵 ... a liecime sa obaja ... aj MM 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre