Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
23. júl 2009

Ahojte 🙂
len pred chvilou som prisla domov ... este sa tu niekto nachadza? 😕 😅

riana12
23. júl 2009

ahojte 😉

leatea
23. júl 2009

ja som tu stale..aj ked nepisem 😀

zuzanockamt
23. júl 2009

ahooooooooooj 🙂 🙂 🙂

riana12
23. júl 2009

servusky babule 😉

zuzanockamt
23. júl 2009

ahoj lea 🙂 ... ani ja nepisem, ked doteraz nikto nepisal 😀

riana12
23. júl 2009

baby, kebyze sa ldhsie neozyvam, tak mam dolezitu tajnu ulohu 😀 😎

leatea
23. júl 2009

ja som pozerala markizu a chatujem na pokeci..a este aj kniha k tomu,tak nebolo akosi casu 😅 😀

ako ste sa dnes mali?

riana12
23. júl 2009

no ja som bola navecer s bratrancom na ryby, ale boli len take prtatka, takze sme nechytili nic, iba co sa drobce podkrmili 😀

zuzanockamt
23. júl 2009

riana ... oki 😀 😀 😀
lea ... ja som sa mala fajn, len moc horuco 😀 ... ja zatial nekukam TV, len MM do toho cumi 😀 ... ja budem kukat este mafstory dnes okolo jedenastej ... a na pokeci nemam velmi s kym kecat, lebo mojho oblubeneho chatovacieho partnera mam na nocnej 😀

leatea
23. júl 2009

riana...no jasne..to musi byt inac tajna uloha 😀

zuzi..ty mas tam nejakeho dobreho kamosa..no super teda..mne tam najnovsie kamoska a segra chodia..tak som tam kvoli nim..kedze im sa nechce pouzivat icq,co by mne bolo lepsie..ale co uz..

inac,ja som dnes zjedla takmer 2kg melona 😀

zuzanockamt
23. júl 2009

lea ... veru dobreho kamosa ... ja tam chodim v podstate iba kvoli nemu 😵 a obcas tam mam aj dve kamosky z VS 😉
ja som tiez prave dojedla 3 kusky melona a rozmyslam, ze si dam cokoladovu deli 🙂

leatea
23. júl 2009

to je dobre teda zuzi..ze mas tam niekoho normalneho..lebo je tam aj vela takych divnych..
ja uz mam umyte zuby,aby som nejedla..dnes som sa celkom drzala..posledne ovocie som mala o styroch 🙂

riana12
23. júl 2009

o ja to uz mam hotove 😀 😵

zuzanockamt
23. júl 2009

lea ... no je normalny nastastie ... chlap ako ma byt ... som velmi rada, ze som ho tam nasla 😵
ja sa takto obcas trapim s tym jedenim ako ty, ale potom si poviem, ze kaslem na to a doprajem si 😀

zuzanockamt
23. júl 2009

riana ... a co si stvarala? 😕 😅

riana12
23. júl 2009

niekam by som chcela v sobotu ist, pre mladeho som urobila o tom taky dokumentik v pdf, zajtra mu to poslem do roboty 😅 a potom necham na nom, ci bude chciet

zuzanockamt
23. júl 2009

no teda riana ... dobry napad 😉 😉 😉 ... a kam chces ist?

riana12
23. júl 2009

to poviem potom, este si to zakriknem a ostanem na ocot alebo dostanem po paprckach, ze take mi netreba 😀 neboj, vcas sa dozvies 😀 abo vydrzis do zajtra? 😅

leatea
23. júl 2009

no ja sa musim snazit teraz..lebo mi nie je dobre posledne dni..tak budem dobra..a viem,ze to vydrzim dlho,lebo som to uz vydrzala..

riana..a co to bolo za tajnu misiu? 😅

zuzanockamt
23. júl 2009

riana ... jasne vydrzim 😉 😉 😉

riana12
23. júl 2009

Lea, vydrz do zajtra 😅, ked budem vediet, co na to mladoch 😉

leatea
23. júl 2009

riana..tak budem drzat 😀 😀 😀

riana12
23. júl 2009

len drz, poriadne 😀

leatea
23. júl 2009

co by som pre teba nespravila 😀

riana12
23. júl 2009

babulky, tak ja idem pomaly okupkat sa a spat. tak sa tu zatial majte pekne. dobru nocku 😉

leatea
23. júl 2009

riana pekne sny

ja este pockam na mileho..a spravim mu cosi jest,ked pride 🙂 a potom sa mozeme tulit 😀 😎

riana12
24. júl 2009

Spotený vodič dotlačí trabanta na čerpaciu stanicu a pýta si 2 litre benzínu.
Pumpár sa pýta:
"Na naštartovanie?"
"Nie, na podpálenie!"

leatea
24. júl 2009

riana 😀 😀 😀

ahojte..vidim,ze dnes si asi kazdy uziva vikend 😅 ja som uz dlho hore,len som cosi robila a teraz som si zas otvorila knihu..mala by som ju davno precitanu,no neviem,co by som robila do stredy..ale potom asi otvorim taku anglictinu..nech som mudrejsia 😀
ake mate plany na dnes a zajtra? len nehovorte,ze sa idete slnit..lebo to zas prsi 😠

riana12
24. júl 2009

Ahoj Lea, ja idem dneska hned po praci s kamaratkou troska do mesta a potom s priatelom pojdeme asi stanovat 😕. Zalezi od pocasia, ked to bude ok, tak stanujeme a ked nie, tak sa pojde domov. A na vikend by som ho zobrala k nam, nech poprazdninuje 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre