Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
24. júl 2009

Ahojte 🙂
ja som bola trosku v meste teraz ... po obchodoch ... kuppila som si uzasne ocne tiene a ciernu ceruzku na oci ... trosku chcem zmenit licenie ... doteraz som pouzivala hnede ocne tiene, lebo sa mi hodia k modrosivym ociam, ale vcera ma sestra inspirovala, tak som hned dnes zbehla do obchodu 😀
lea ... ja este plany nemam ... vsetko sa rozhodne z minuty na minutu 😀 ... my to vzdy tak s MM robime ... a zalezi od pocasia, lebo na vikend hlasia ochladenie a dazd ... inak aj v noci bola u nas taka strasna burka
riana ... a kam chces ist stanoovat? ... do nejakeho kempu? ... ja mam celkom rada stanovacku ... my sme boli s MM uz stanovat v Nitrianskom Rudne, na Ružíne, na Domasi a na Teplom Vrchu ... vsade bolo dobre ... az na tu Domasu, lebo ja si nejako neviem zvyknut na povahu vychodniarov ... a tam bola dost biedna uroven teda, co sa tyka socialnych zariadeni ... no hroza ... ostatne kempy v pohodicke ... takze na vuchod by som uz urcite nesla

riana12
24. júl 2009

Ahoj Zuzi 🙂 A teraz ake tieniky si si kupila? 😕 Vsak prezrad 😅 Bo ja mam tiez take modrosive a mam iba bezove a bledunkohnede tiene.
Budeme iba u priatelovho kamarata, aj to staci. Iba na jednu noc.

leatea
24. júl 2009

riana..to je dobre,ze poprazdninovat 😀

zuzi..ja som si minule kupila fialovu ceruzku na oci a ide mi k ociam..som bola az prekvapena..tak tiez skusam a menim licenie..ale to zalezi kam idem a kolko casu na pripravu mam 🙂

tu sa zas vyjasnilo..ale ktovie na ako dlho 😅 ja vikend travim sama..ako som sa vcera dozvedela..ale az dnes budem vediet,ze kolko budem sama 😨 ale pri tomto pocasi mi nevadi..budem relaxovat..aj ked asi moc nie..ale nemusim upratovat byt 😀

zuzanockamt
24. júl 2009

ahaaaaa ... takze to len taka ministanovacka 😉 😀
teraz som si kupila take sive ... kovovy lesk ... penove ... skusim najst na nete a poslem link ... ja som doteraz pouzivala tmavohnede s takym zlatym leskom ... pekne to zvyraznovalo oci a hnedu linku ... ale uz ma to nudilo 😀

riana12
24. júl 2009

Lea, mozes sa cez vikendik pekne sama sebe venovat, nik ti nebude piskat okolo hlavy, ze sa mas venovat aj niekomu druhemu 😀

zuzanockamt
24. júl 2009

riana ... nasla som ... tu je link ... http://www.rimmel.sk/shop/produkt/?product_id=1... ... odtien ten stvrty zlava ... 008 SASSY ... ale ta farba je v skutocnosti dost ina
lea ... a akej farby mas oci, ked fialovu si si kupila ... to by mne neslo ani nahodou ... ja sa snazim si cas na licenie vzdy najst, radsej vstanem o 15 minut skor 😀

riana12
24. júl 2009

Ked mam cas rano, tak si aspon mihalnicky namalujem a troska sivej ceruzky hodim. Na mne ale vyzera, ze je cierna 😀. V lete tiene moc ee, bo sa mi horne viecka strasne mastia. Aj som rozmyslala, ze kupit nejaky speci krem pod tiene, ale stale nemam odvahu to kupit, ze co ak miniem kopu penazi a mne to nezaucinku 😨.

zuzanockamt
24. júl 2009

baby, chcem si kupit ciernu farbu na vlasy - odtien eben ... ale stale sa neviem rozhodnut ... kedysi som nosievala ciernu, ale teraz uz dost dlho nie ... moja sestra ma resviedcala, ze sa mi to hodi ... na nu dost dam, lebo ona ma uzasny vkus na vsetko ... ale aj tak sa neviem rozhodnut 😕

riana12
24. júl 2009

Zuzi, no tie tiene poznam, ale na moje mastne oci nie ☹ Ja len pudrove, aj to, ked chcem, aby to vydrzalo aspon par hodin, tak si musim dat tekuty make-up, prepudrovat a potom az davat tien. inak mam po chlebe o hodinku.

zuzanockamt
24. júl 2009

riana ... ved ja tiez si davam vzdy make - up ... ja uz pudrove moc nechcem, lebo potom mam vraskave viecka 😀 ... to vies za chvilu 30 - ka na krku, tak uz musim aj takto rozmyslat 😀 ... ja inak mastne viecka a ani plet nemam 😉

riana12
24. júl 2009

ja som mastna cela 😝 akurat co mi treba kremovat (ale nerobim to moc casto 😠 😖) tak su nohy...
a neviem, ci by si mne, ak by si nevedela vek a videla prvykrat, tipovala zrovna 21 podla tvare 😅. nejak mam moc koze na vieckach, kruhy (to asi genetika, ktovie...), to este lepsie vyzeraju oci 50-rocnej kolegyne 🤐.

zuzanockamt
24. júl 2009

tak ja mam dost suchu pokozku, takze ja kremujem vsetko a casto 😀 ... kruhy mam aj ja, ale uz sa kvoli tomu nestresujem 😉 ... ale nejako vela vrasok nemam ... ja mam vyhodu, ze mam dost detsku tvar a crty, takze tym lahko oklamem, co sa tyka veku 😀 😀 😀 ... ked vidim niektore 20-ky alebo 25-ky ako staro vyzeraju,tak mam dost a spokojne sa pozeram do zrkadla 😀 😀 😀

leatea
24. júl 2009

ja mam zeleno-sede oci..viac zelenej..a podla svetla tam najdes aj ine odtiene 😀

tie tiene od rimmelu pouzivam aj ja a su super..mala som ich aj na svadobnom liceni..a myslim,ze prave tu 008..teraz mam 006 a 009..ale tu 008 si chcem este kupit..minule tu mali akciu,ze 2ks za cenu 3..tak som si kupila tiene a este lesk alebo cosi take..tak som celkom usporila 🙂

riana..to sa divim,ze ti nevydrzia penove tiene..su robene tak,aby vydrzali aj na mastnej pleti..ale to ju musis mat teda dost mastnu 🙄
ja mam zas suchu a mam aj praskove tiene,ale penove su lepsie..a teraz uz aj dermacol zacal vyrabat penove..taj aj z tej znacky mam 😀

zuzi..a uz si mala ciernu farbu na vlasoch?

riana12
24. júl 2009

Zuzi, tak bud spokojna, ked ma vidia prvykrat, tak mi tipnu aspon o 5 rokov viac, ako mam 😀. Ale ja z toho nestresujem... Ja som dokonca pysna na svojich par sivych vlasov, mamu som aj okrikla raz, nech mi ich netrha 😅 😅 😀

zuzanockamt
24. júl 2009

lea ... ano mala som uz ciernu, ale uz dost davno ... tak 2 - 3 roky doazdu asi 😕

riana12
24. júl 2009

Babky, no ja vas uz opustim 😉 Paa

nelynka
24. júl 2009

ahojte
zuzi ja mam ciernu a nestazujem sa..ak ju chces mat dlhsie nie len tyzden ako poniektore taks i ju daj.zmena je zivot...

co sa tyka oci, mam modre, ziarivo tmavomodre oci...ziadne mixi...
a som na ne hrda... 😀

tiene ani spiralky nepouzivam, len ked sa niekam ide a to je malokedy..a ked pouzijem tak bud ruzove alebo hnede..alebo najnovsie uz aj cierne..mnam mnam..

tak
a idem hrat clovece.papa

riana12
24. júl 2009

Este kazda dostala po 1 IP 😉

nelynka
24. júl 2009

riana ja som nedostala 😠

zuzanockamt
24. júl 2009

nely ... ved to, ze este nie som uplne rozhodnuta a ked si ju dam, tak potom ju uz budem musiet mat dlhsie, lebo to uz nicim neprekryjem 😅

leatea
24. júl 2009

zuzi..no ked si mala,tak si kludne daj..mas skusenosti predsa..tak je dobre 🙂
a sme dve,co vyzeraju mlado 🙂ja stale ukazujem obcianku,ked kupujem alkohol 😀

nely..ahoj..zas sa ides hrat 😅 tak dufam,ze vyhras 😀

inac,ja som si kupila 24 kesliacich lakov na nechty..tak pouzivam rozne farby..zvykla som si lakovat nechty kazdy druhy den..a najcastejsie francuzsku..teraz skusam rozne farby 🙂

zuzanockamt
24. júl 2009

lea ... tak ja obciansky neukazujem, lebo alkohol kupujeme vzdy spolu s MM a nejako extra casto nie 😅 ... ale uz som si zvykla, ze ked poviem, ze mam 27, tak kazdemu vybehnu oci z jamok 😀 😀 😀

leatea
24. júl 2009

to hej..ludia neveria..ja ked som minule zahlasila u nas v bufete,ze beriem sisku manzelovi,tak sa mna cumeli ako blbe 😅 ze co..ved ty mas 19 😀 a kolegyna hned,ze ja mam dve deti..tak ich uplne dorazila 😀 😀 😀
tu je to s alkoholom prisnejsie ako u nas..tu musis ukazat..dokonca aj cokolada plnena likerom/alkoholom zapipa na pokladni a hned kontroluju vek 😅

zuzanockamt
24. júl 2009

mne tiez nikto nechce verit, ze uz som vydata 😀 ... ale nevadi 😀

cipsinka
24. júl 2009

ahojteee,

uz je piatooooooooook,jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
24. júl 2009

ahoj cipsi 🙂 ... ze sa aj ukazes 😉 😉 😉 ... mne je celkom jedno, aky je den, kedze mam este cca tyzden dovolenku 😀

cipsinka
24. júl 2009

ahoj zuzi,

no mne nie je celkom jedno aky je den kedze uz ma tak oci bolia,ze amen tma.

Riana ani ja som nedostala IP.

Kocky vy ale rychlo zabudate,cloek tu tyzden nie je a vy ho hned odpisete 🤐 🤐 🤐 🤐 😅 😅 😅 😝 😝 😀

zuzanockamt
24. júl 2009

cipsi ... ved jasne, ked chodis do prace, tak sa tomu piatku potesis 😀 ... no od augusta budem aj ja rada, ze je konecne piatok 😀
a preco si myslis, ze by sme niekoho odpisali 😅 😕 😕 😕

cipsinka
24. júl 2009

neviem len som mala taky pocit 😅 😅 😅 😅 ,ze ziadne srdcorevuce nareky,ze kde je nasa cipsinkaaaaaaaaaa 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝

zuzanockamt
24. júl 2009

aha 😀 😀 😀 ... tak sme asi pochopili, ze kedze chodis do prace, tak mas menej casu na kona a venujes sa aj drahemu a aj domacnosti 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre