• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
ahaa, no zase zmena :grinning:
25. júl 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

som ta pozdravila a ty si ani len nezareagovala :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
25. júl 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa s tym stale bavim, ale asi to nevyriesim :unamused:
25. júl 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi nechaj si tuto foto je taky funny :wink: :wink: :wink: :wink:
25. júl 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi :sweat_smile: , prepac :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. júl 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi .. hej ved necham, len som chcela vidiet ako bude vyzerat taka ista, ale ciernobiela a s okrajmi :slight_smile:
25. júl 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :wink: :wink: :wink:
25. júl 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ja ked nemam svoj den... som taka nijaka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. júl 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my uz mame tiez slniecko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: ... len som zvedava, ze dokedy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused:
25. júl 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, tak rychlo zober muzika za ruku a hajde von :wink:
25. júl 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... muzik chrni na gauci :grinning: ... ale pocitam s tym, ze sa o chvilu preberie, lebo som otvorila okno, nech sa vetra a dost chladny vzduch prudi, tak mu bude asi zima o chvilu :grinning: :grinning: :sweat_smile:
25. júl 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana a co robi dobra alebo zla na tom,ze niekoho nepozdravis :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja tiez nemam vzdy svoj den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi, robi to to, ze nie vsetko si vsimam :pensive:
25. júl 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa
25. júl 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co si robila Cipsi, ked si predtym tak nebadane zmizla? :sweat_smile:
25. júl 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ako som pisala predtym ... MM sa uz zobudil :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ho teraz mozes pekne uchmatnut a von tahat :grinning:
25. júl 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved asi pojdeme niekam aspon na hodinku ... ale este sa musi spamätat z toho spanku :grinning:
25. júl 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak zober este trcha studenej vody a slustni mu to do ociek :sweat_smile: :sweat_smile:
25. júl 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to radsej nejdem riskovat :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana nic som nerobila pisala som si s Nely IP
25. júl 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tusim pojdem pohrat jednu hru na pc - mam tam farmu, vzdy mi urcia, co treba pestovat a vyrabat. tak sa fajnovo clovek odreaguje :dizzy_face: asi vas teda na chvilku opustim... :sweat_smile: :wink:
25. júl 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..len na skok,kedze sa musim vychystat von :slight_smile: dufam,ze si prijemne uzivate vikend a hlavne s vasimi polovickami :slight_smile:

riana..tak sli ste stanovat?
25. júl 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea ... ahoj :slight_smile: .. aj ja sa akurat chystam von ... ja travim konecne aspon cast dna s mojim manzelom :dizzy_face: ... po dlheeeeeeeeeej dobe
25. júl 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaa zienky, normalne sa tu bol stazovat sused ze nam priserne v noci berchaju psi a ze nemozu susedia spavat pri otvorenom okne :grinning: :grinning:
ta som sa zasmiala ze je prvy co sa stazuje a ani susedia ktory byvaju pri nas nepovedali ani slovo..
a hlavne ze on je tu raz za uhorsky rok na dva dni a uz mu to vadi..
buzerant..
len skoda ze som mu to kricala cez okno ze som nevylezla von..
milujem takych chujov ako on co zozrali celu mudrost sveta a nedokazu ani pozdravit ked sa im clovek zdravi!!
25. júl 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... no co uz narobis ... vselijaki su ludia :sweat_smile:
25. júl 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa idem s MM prejst, aj ked sa uz zase zatiahlo a je vonku iba 16 stupnov, ale aspon budem na vzduchu
25. júl 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nakoniec sme sa velmi nepoprechadzali, lebo zase zacalo prsat :confounded: :confounded: :confounded: ... ako v aprili :angry: ... no ale vidim, ze si tu uz pism sama so sebou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused:
25. júl 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate ma ti zas :grinning:

Lea, stanovat sme neboli, ani sme spolu neboli ani vcera ani dnes. Uplne sa plany pomenili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no plany sa dost casto menia a preto neplanovat a netesit sa na nic dopredu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
25. júl 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok