• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
ZUzi, ked ja som sa zacala jemne tesit ncelu 3/4 hodku predtym, nez mi mlady crnkol. blba som bola :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
25. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa to uz tooooooolko krat potvrdilo, ze ked sa tesis a naplanujes, tak je z toho prd ... to iste ja a moja uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasna trojyuzdnova dovolenka :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
25. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lenze ja dovtedy nic, len som mlademu stale so strachom maily do roboty vypisovala a on stale, ze ano, ano,plati to. az ked som poslednykrat precitala,ze je vsetko ok, v robote som vsetko povypinala odisla, nasadla do eliny, bo som do mesta este sla a az tam som si povedala, ze by som sa konecne mala zzit s predstavou o traveni vikendu. a velky prd z toho mam...co uz :pensive:
25. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co uz :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ... ja som chcela aspon posledny tyzden nejako aktivne vyuzit, ale MM mi dnes zahlasil skustocnosti, ktore sa s mojimi planmi nezlucuju :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ... mam nejaku divnu naladu dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja mam naladu dovnu furt, ako mi je faaaaaaaaaajn :grinning: :grinning: :grinning: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej ... je nam fajn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej :grinning: :sunglasses:
25. júl 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco vlastne piseme do dvoch tem naraz ... ved teraz staci aj do jednej, ked sme v obidvoch len dve ... ci????
25. júl 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zakotvime sem, co ty na to? predtym som myslela, ze sa niekto pripoji aj dalsi, nie len my vde :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved uvidime, ak sa niekto pripoji do tej druhej temy, tak rozhodime siete aj tam potom :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uuuuups. nezakptvime radsej u susedov v buducovkach??? :grinning: :grinning: uz tu z toho mam mierny gulas a myslela som, ze som prispela tam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa este neeechce spat :grinning:
Ale nie, spat sa mi chce, uz aj cochvila pojdem, ale ked tak konktrlujem situaciu, tak nikto od vecera :sweat_smile:
26. júl 2009 o 01:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechrnteeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

-----------------------------------------------------------
Viete aký je rozdiel medzi mužom a hmlou?
Žiadny, keď sa vyparia nastane pekný deň.
-----------------------------------------------------------
26. júl 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ocividbne tema pada ku dnu :confused:
26. júl 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze vsetky pekne vikendujete :pensive:

:wink:
26. júl 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekomu je hej
26. júl 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Nely :dizzy_face: no ako sa nam podarilo naraz reagovat :grinning:
26. júl 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj to hej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. júl 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz si tu bola dlhsie kym som napisala?
26. júl 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
ja teraz velmi nestiham ... rano sme boli zbierat cucoriedky a teraz ich zavaram :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. júl 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teeeda, to sa clovek musi zdvihnut, napisat a zrazu sa vas tu nazbiera :grinning: :grinning:
26. júl 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... ja som kukla sem okolo tretej, ale nikoho nikde a nemala som kedy pisat :wink:
26. júl 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana nie nebola, teraz som prisla..
26. júl 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sem kukla prvykrat od desiatej az teraz o pol siestej :wink:
26. júl 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nemala na to nejak cas a ani naladu...vonku je pekne tak som sa venovala zahradke :slight_smile:
26. júl 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som doobeda tu ani nebola, lebo sme o siedmej vypadli z domu a prisli sme az okolo tretej
26. júl 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa vtedy zobudila, na net som rychlo sla, tak som sa dosla aj sem mrknut a potom tiez nebolo casu
26. júl 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..tak ja som sa az teraz dostala tu..a je tu este niekto? :confused:
vcera som travila s milym pekny vecer..lebo vela robi,tak vcera skoncil normalne a tak sme nakupili a potom skladali puzzle :grinning: a dnes sme to dokoncili :sunglasses: a teraz uz cakam,ze kedy pride z prace..no este min 2hodiny budem cakat..
26. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lea :slight_smile: ... ja som este tu :wink: ... tiez cakam MM
26. júl 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi..a kedy ti ma prist? sorry,ze odpisujem tak neskoro,ale bola som urobit jest..
26. júl 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok