Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
27. júl 2009

nely ... tak to si sikovnica 🙂 ... ja dnes nevarim, mozno zajtra sa k niecomu odhodlam ... dnes sa bude len piect 😀

leatea
27. júl 2009

buchty su hotove..rozvoniavaju a o par minut aj polievka bude 🙂
a rozmyslam,ze este v kuchyni spravim poradok v skrinke,pokial som tu sama a mam kopec miesta 😀 ale az sa naobedujem..

zuzi..no su rozne cesta na cucoriedkovy kolac..urcite nieco najdes 🙂

riana..a ty varis nieco?

nely..no sikovna si,ze malovat 😅

nelynka
27. júl 2009

zuzi tak snazim sa aspon vart ked uz nic ine nerobim doma 😀

lea sak pohoda, malovanie..
nas domcek som malovala ja cely, xixi..jak sme sa stahovali a este k tomu aj tehotna, zato vyzera tak jak vyzera obyvacka 😀 😀

riana12
27. júl 2009

Riana, ja nevarim cez pracovny den nic.
Kym ja dojdem domov, mama ma uz navarene. Ale zvyknem niektore vikendy. Vacsinou to vsak mame tak, ze mama vari a ja zatial upratujem...

riana12
27. júl 2009

Jaaaaj, pomooooc, sibe miiii 😝 😝 😝 😝 😝

Nie riana ale Lea 😅 😅 😅

nelynka
27. júl 2009

riana co je s tebou dneska?
uz si leu dvakrat premenovala, najprv na zuzku teraz na teba 😀 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
27. júl 2009

Nely, toz neviem, co je dneska so mnou 😕 Zeby demencia? Len jej druh neviem pomenovat, nie je ani starecka ani tehu. Zeby partnerska/vztahova? 😕

Ale aspon mi je veselo, po precitani prispevku s rianou som sa tu skoro zadrhla mineralkou 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
27. júl 2009

riana ... ved ja citam, ze co to si sama sebe pises 😀
lea ... ja som takisto este u nasich spolu s otcom malovala cely dom 😉 😉 😉 ... pohodicka ... mali sme to podelene
ja by som sa aj tu do tohto jednoizbaku pustila, ale bolo by treba spravit aj stierky a to uz nie je pre mna, to by musel MM, ale on to odmietol 😀 ... ze netreba vrazat zbytocne peniaze ... a museli by sme ist byvat ku svokrovcom na ten cas a neviem, kde by sme poskladali vsetok nabytok, kedze do inej izby ho presunut nemozeme, lebooju nemame ... tak vymenime len to okno a bateriu v kupelni

nelynka
27. júl 2009

kalap lóóóó 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leatea
27. júl 2009

riana..neuzila si vela tabletiek? 😅 😀

nely..no je dobre,ze sa tak obracias doma..ze porobis aj chlapske prace 🙂 a ake farby budu miestnosti?

zuzi..dnes mas den pecenia,zajtra den varenia 🙂 so segrou by si si rozumela 😀

riana12
27. júl 2009

Nely a to co to ty tu vypisujes? 😕

nelynka
27. júl 2009

leus neviem...obyvacku planujem tie steny co su fialove na cerveno a tie maslove asik zostanu..
a spalnu pravdepodobne na sedomodro, aj ked velmi nad tym premyslam ci ju nedam zltu...uvidime..

riana12
27. júl 2009

Lea, iba jedneho ibiho 😅 (dufam, ze je to uz dobre adresovane 😀)

zuzanockamt
27. júl 2009

lea ... s tym varenim este zajtra uvidim ... ak MM pojde zase pomahat, tak netreba varit, skocime zase niekam vonku sa najest a veceru bude mat u rodicov 😉
riana ... este budes mat pracovny uraz, tak davaj pozor 😀

zuzanockamt
27. júl 2009

moja sestra si teraz malovala izbu ... ma taku podkrovnu, takze na sikmej stene je bledy dreveny obklad a na steny dala jablckovu zelenu a sytozltu a na tej zelenej stene ma namalovanu dekoraciu zltou farbou ... uzasne to vyzera teraz ... predtym mala svetlomodru a to bolo otrasne 😝

riana12
27. júl 2009

Zuzi, uz davam pozor 😉 😅

leatea
27. júl 2009

riana..no parada..a cim si ho zapila 😀
a pomaly..jem polievku a takmer mi zabehlo 😅 😅 😀 😀

nely..to znie velmi zaujimavo

zuzi..tak zelena je prijemna farba..ukludnujuca 🙂

riana12
27. júl 2009

Zuzi, zapila som ho vtedy ladovym cajikom (teplym ale). Toz som vtedy netusila, ze taka kombinacia bude mat na mna az take nedozierne demencne ucinky 😀 😀

Ja mam izbu oranzovu a chcela som do toho 2 steny bledou hnedou, ale divne to chytilo, takze je to sivobledohneda 😝 ked sa raz k tomu dostanem, pojde to dolu, vlastne vsetky stenu pojdu dolu, na 2 si nahodim tu textilnu tapetu a 2 pojdu nejakou farbou. ale asi tiez skoncim pri hnedo-oranzovej kombinacii.

nelynka
27. júl 2009

ja mam zelenu kuchynu, cervenu jedalen, oranzovu chodbu a fialovo-maslovu obyvacku a maslovu spalnu a na jednej stene je fialova ale uz ma omrzelo ta musim vymyslet daco ine uz...

a akurat premyslam ze by som konecne namontovala dvere na skrinku dke pojde raz chladnicka, a neja prehadzala kuchynu a hlavne ju konecne popratala od toho bordlu na okne a na stoliku hehe..
a zajtra upracem zase obyvacku snad xixi

zuzanockamt
27. júl 2009

my mame teraz taku svetlu bledoruzovohnedu v celom byte ... a v izbe este na dvoch stenach co su oproti sebe je tapeta v podobnom odtieni ... je to take prijemne teple ... ale uz by sa mi ziadala zmena ... doma u nasich mam vo svojej izbe tiez na sikmej stene svetly dreveny obklad a steny su svetlozlte ... ale teraz sa to preraba vsetko ... otec urobil terasy a dava nam do izieb balkonove dvere

leatea
27. júl 2009

my tu mame nejaky odtien kremovej..a je umyvatelna..ale nejako nemam predstavu,akej farby by som chcela spalnu..jedine viem,ze chcem cervenu kuchynu 😀 sice dost agresivna farba,ale mne to nevadi..mozno zvolim bordovu..ale bude to odtien cervenej..definitivne 😎

zuzanockamt
27. júl 2009

mne sa take vyrazne farby ... cervena, fialova, oranzova ... v byte nepacia ... ja mam rada jemne a teple odtiene ... take ake mame teraz ... nic agresivne ... a co neznasam, tak su sklenene a kovove doplnky a kozene sedacky 😝 😝 😝 😝 😝

riana12
27. júl 2009

na nete sa lahko da najst, ktora farba je k comu dobra..napr. do spalne, kupelne su vhodnejsie studene farby, do obyvacky teplejsie, do kuchyne je tiez nejaka dobra farba (mari sa mi cervena-oranzova, ale ista si nie som), ze podporuje chut do jedla a tak

nelynka
27. júl 2009

mne sa kozene sedacky moc lubia ale nie su prakticke, poti sa na tom rit a strasne rychlo sa osuchaju...

mam rada syte farby, hlavne ked su teple..ako v jedalni cervena, no tam je uzasne jest, len bohuzial zatial je to len skladisko hehe 😀 😀
ale sme premyslali ze ked tak, prehodime jedalen do predsienky zatial, teda stolik, gaucovka stara ostane v jedalni a bude to dalsia izba 😀

zuzanockamt
27. júl 2009

na mna posobia syte farby prilis agresivne a som potom moc nervozna v takych priestoroch ... ale to asi zavisi aj od povahy cloveka ... ja napriklad nie som extra temperamentna, skor taka jemna, takze preto aj tie farby asi 😅 😕

nelynka
27. júl 2009

veru zalezi to od povahy, ja som podla nalady, preto mam aj kludne farby aj syte farby v dome..
a najlepsie je na zachode aj tak 😀 😀 😀 😀

leatea
27. júl 2009

no a modry kupelnu so sprchacom chcem a hranate baterie 😀 som nenarocna...ja viem 😀 😀 😀

my sme byt mali najprv farebny..zelena kuchyna,hneda obyvacka a tak podobne..no potom sa nasi rozhodli pre bielu..a my sme v detskej mali tolko farieb 😀 to ked sme nahodou zlupali troska,tak sme hned vsetky videli 😀

kozena sedacka sa ani mne moc nepaci..aj ked ja nemam problem mat moderny styl doma..

zuzanockamt
27. júl 2009

ja ked budem niekedy zariadovat byt, tak urcite ziaden moderny styl a v kupelni tiez teple farby ... modra a zelena su moc studene ... uz mam nieco popozerane, len najskor ten byt treba 😀 😀 😀

riana12
27. júl 2009

ja som mala s kozenym kresielkom len raz docinenia a stacilo mi. bolo to v lete a mala som na sebe blede gate. zadok sa mi spotil a vyzerala som ako pocikana 😝 niiiikdy viac nechcem na kozenom sediet.

nelynka
27. júl 2009

my mame zltu kupelku...zlta dlazba, zlty strop a take svetlucko ruzovkave obklady..ale dobre to vcelku vyzera len uz by sme mohli aj umyvadielko nejake tam supnut, ale este pockame kym pride svokor a prehodi nam hajzlika do kupelky a z povodneho hajzlika urobime spajzik 🙂)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre