• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
ahoj nely :slight_smile:

zuzi..ja mam len zopar kuskov,to by si ani nezbadala,ze ti cosi pribudlo :grinning: mna by aspon nebolel chrbat :confused:
28. júl 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si bola na UP, jupi este v septembri dostanem asi 2000kc, to ma normalne vytrhne z biedy..
a tie svine sa nevie nikto ozvat boha, uz mi to leze na nervy!!
28. júl 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea ... :grinning: :grinning: :grinning: ... ja nemam tiez nastastie az tak vela ... len draheho tricka a este ziopar drobnosti :grinning:
28. júl 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne som revala pri tom :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely..no to je vela lakov takych,ze sa hned zacnu supat..ale co uz..

zuzi..no vidis,to ani nezbadas to moje :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... to mas dobre, ze este nieco dostanes ... MM uz podporu v auguste nedostane ... uplynulo totiz pol roka .. a ked sa bol pytat na socialke, tak socialne davky nedostane tiez, lebo 75% mojho prijmu prekracuje hranicu 185€ ... keby sme neboli manzelia, tak by nieco dostal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... lebo moj prijem by sa neratal ... je to svinstvo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tak v septembri dostanem poslednu davku kezde podpora mi konci 10.8 tak za tych 10dni dostanem este nieco a vychadza to asi 2000kc a potom uz nic, pravdepodobne...
ale to este neviem, zatial ma to netrapi...ked tak az v polke augusta sa tam skocim opytat, len musim najprv zistit kde
28. júl 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely..dobre video..len mne akosi nepasuje to prostredie :confounded:

zuzi..preto vela parov zije len spolu,lebo sa im to viac oplati..aj ako slobodna matka mas vacsiu podporu od statu ako ked ste rodinka :angry:
28. júl 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea ... no ved ja viem :wink: ... ved dnes sme si robili srandu, ze tak sa teda rozvedme a budeme zit normalne ako doteraz :grinning:
28. júl 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi..tak to by sa ti pacilo teda..
28. júl 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved by v podstate nebol ziadny rozdiel, len by chybal ten papier :grinning: :grinning: :grinning: ... a boli by vyhody :grinning:
28. júl 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem :fearful: mne sa paci moja obrucka :grinning:
28. júl 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea ... ja obrucku nenosim :wink: ... a ani MM :wink:
28. júl 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, ja uz som pocula, ze to takto ludia aj spravia. Rozvedu sa a cerpaju vyhody. Vsak skuste :grinning: :sweat_smile:
28. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak vam je to potom fakt jedno :grinning:

co dnes planujes? vcera si spominala,ze ides varit :sweat_smile:
28. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea nie je pravda ze mas vecsiu podporu od statu..
pokial si vydata tak si manzel vie na teba odcitat dat a to su uz len pekne peniazky, nie to co dostanes ako pridavky, je to nic...
kamoska dostava na malu vsehovsudy 5000sk a co z toho vyzijes?
keby nebyvala u mami nema nic, ved to ani na najom nie je...
28. júl 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v tom nejake vyhody ani nevidim, skorej nevyhody...
28. júl 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea ... ja nevidim velky rozdiel v nasom vztahu pred a po :wink: ... len to ze mam ine priezvisko a draheho predstavujem ako moj manzel :wink: ... teraz to neriesim ... a co sa tyka varenia, tak som nic velke nevarila ... drahemu sa nechcelo ist sa najest vonku, chcel pecene zemiaky, tak ich ma :grinning: ... ja sa este dost navarim od septembra, ked budem chodievat do prace, tak budem musiet varit aspon kazdy druhy den, aby MM nebol hladny, ak nebude este chodit do prace
riana ... zatial to bol len taky ulet, urcite to robit takto nebudeme ... ved by si uz nase rodiny mysleli, ze sme uz ozaj padnuti na hlavu :grinning:
28. júl 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, ved to ja len taaaaak :sweat_smile: :grinning:
28. júl 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... ved aj ja len taaaaaaak :grinning: :grinning: :wink: ... uz ked sme sa raz zobrali, tak uz do nejako potiahneme hadam :grinning: :grinning: :sweat_smile: :confused: ... ci??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna nikto nevidi ziaden rozdiel vo vztahu pred a po...
svadba nie je o tom aby tam bol vidiet rozdiel, ked spolu nevychadzate pred svadbou tak urcite nebudete spolu vychadzat ani po sadbe..a nopak to tiez nefuguje..
bud vam to klape abo ne..ci je svadba abo ne
28. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... veru tak ... vztah sa meni prezitymi rokmi :wink:
28. júl 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, no ked sa vam nebudu pacit rovnake priezvizska :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... ja si planujem pridat k tomu manzelovmu znova aj svoje stare, len musim vyzistit, ci sa to este da aj teraz :wink:
28. júl 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi presne tak :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som tipla., ze sa to da. Ked si clovek moze za poplatok zmenit meno...preco by si vydata nemohla aj po svadbe priezviska menit, pridavat,...
28. júl 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved aj ja si myslim, ze by sa to mohlo za poplatok dat spravit :confused: :sweat_smile: :wink:
28. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze niekde na matrike by ti infosku mali dat :wink:
28. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved musim zbehnut ... mozno aj zajtra, lebo MM ide na UP ... mame to vsetko pod nosom ... asi 5 minut chodze od domu mam mestsky urad, ale sa mi nechce :grinning: ... a urad prace je hned vedla nasho panelaka, tak MM aspon daleko nemusi chodit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok