Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

leatea
28. júl 2009

ahoj nely 🙂

zuzi..ja mam len zopar kuskov,to by si ani nezbadala,ze ti cosi pribudlo 😀 mna by aspon nebolel chrbat 😕

nelynka
28. júl 2009

ja som si bola na UP, jupi este v septembri dostanem asi 2000kc, to ma normalne vytrhne z biedy..
a tie svine sa nevie nikto ozvat boha, uz mi to leze na nervy!!

zuzanockamt
28. júl 2009

lea ... 😀 😀 😀 ... ja nemam tiez nastastie az tak vela ... len draheho tricka a este ziopar drobnosti 😀

nelynka
28. júl 2009

normalne som revala pri tom 😀 😀

leatea
28. júl 2009

nely..no to je vela lakov takych,ze sa hned zacnu supat..ale co uz..

zuzi..no vidis,to ani nezbadas to moje 😀 😀 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

nely ... to mas dobre, ze este nieco dostanes ... MM uz podporu v auguste nedostane ... uplynulo totiz pol roka .. a ked sa bol pytat na socialke, tak socialne davky nedostane tiez, lebo 75% mojho prijmu prekracuje hranicu 185€ ... keby sme neboli manzelia, tak by nieco dostal 😝 😝 😝 ... lebo moj prijem by sa neratal ... je to svinstvo 😝 😝

nelynka
28. júl 2009

zuzi tak v septembri dostanem poslednu davku kezde podpora mi konci 10.8 tak za tych 10dni dostanem este nieco a vychadza to asi 2000kc a potom uz nic, pravdepodobne...
ale to este neviem, zatial ma to netrapi...ked tak az v polke augusta sa tam skocim opytat, len musim najprv zistit kde

leatea
28. júl 2009

nely..dobre video..len mne akosi nepasuje to prostredie 😖

zuzi..preto vela parov zije len spolu,lebo sa im to viac oplati..aj ako slobodna matka mas vacsiu podporu od statu ako ked ste rodinka 😠

zuzanockamt
28. júl 2009

lea ... no ved ja viem 😉 ... ved dnes sme si robili srandu, ze tak sa teda rozvedme a budeme zit normalne ako doteraz 😀

leatea
28. júl 2009

zuzi..tak to by sa ti pacilo teda..

zuzanockamt
28. júl 2009

no ved by v podstate nebol ziadny rozdiel, len by chybal ten papier 😀 😀 😀 ... a boli by vyhody 😀

leatea
28. júl 2009

no ja neviem 😨 mne sa paci moja obrucka 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

lea ... ja obrucku nenosim 😉 ... a ani MM 😉

riana12
28. júl 2009

Zuzi, ja uz som pocula, ze to takto ludia aj spravia. Rozvedu sa a cerpaju vyhody. Vsak skuste 😀 😅

leatea
28. júl 2009

no tak vam je to potom fakt jedno 😀

co dnes planujes? vcera si spominala,ze ides varit 😅

nelynka
28. júl 2009

lea nie je pravda ze mas vecsiu podporu od statu..
pokial si vydata tak si manzel vie na teba odcitat dat a to su uz len pekne peniazky, nie to co dostanes ako pridavky, je to nic...
kamoska dostava na malu vsehovsudy 5000sk a co z toho vyzijes?
keby nebyvala u mami nema nic, ved to ani na najom nie je...

nelynka
28. júl 2009

ja v tom nejake vyhody ani nevidim, skorej nevyhody...

zuzanockamt
28. júl 2009

lea ... ja nevidim velky rozdiel v nasom vztahu pred a po 😉 ... len to ze mam ine priezvisko a draheho predstavujem ako moj manzel 😉 ... teraz to neriesim ... a co sa tyka varenia, tak som nic velke nevarila ... drahemu sa nechcelo ist sa najest vonku, chcel pecene zemiaky, tak ich ma 😀 ... ja sa este dost navarim od septembra, ked budem chodievat do prace, tak budem musiet varit aspon kazdy druhy den, aby MM nebol hladny, ak nebude este chodit do prace
riana ... zatial to bol len taky ulet, urcite to robit takto nebudeme ... ved by si uz nase rodiny mysleli, ze sme uz ozaj padnuti na hlavu 😀

riana12
28. júl 2009

Zuzi, ved to ja len taaaaak 😅 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

riana ... ved aj ja len taaaaaaak 😀 😀 😉 ... uz ked sme sa raz zobrali, tak uz do nejako potiahneme hadam 😀 😀 😅 😕 ... ci??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
28. júl 2009

podla mna nikto nevidi ziaden rozdiel vo vztahu pred a po...
svadba nie je o tom aby tam bol vidiet rozdiel, ked spolu nevychadzate pred svadbou tak urcite nebudete spolu vychadzat ani po sadbe..a nopak to tiez nefuguje..
bud vam to klape abo ne..ci je svadba abo ne

zuzanockamt
28. júl 2009

nely ... veru tak ... vztah sa meni prezitymi rokmi 😉

riana12
28. júl 2009

Zuzi, no ked sa vam nebudu pacit rovnake priezvizska 😀 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

riana ... ja si planujem pridat k tomu manzelovmu znova aj svoje stare, len musim vyzistit, ci sa to este da aj teraz 😉

nelynka
28. júl 2009

zuzi presne tak 😀 😀 😀

riana12
28. júl 2009

Ja by som tipla., ze sa to da. Ked si clovek moze za poplatok zmenit meno...preco by si vydata nemohla aj po svadbe priezviska menit, pridavat,...

zuzanockamt
28. júl 2009

no ved aj ja si myslim, ze by sa to mohlo za poplatok dat spravit 😕 😅 😉

riana12
28. júl 2009

myslim, ze niekde na matrike by ti infosku mali dat 😉

zuzanockamt
28. júl 2009

ved musim zbehnut ... mozno aj zajtra, lebo MM ide na UP ... mame to vsetko pod nosom ... asi 5 minut chodze od domu mam mestsky urad, ale sa mi nechce 😀 ... a urad prace je hned vedla nasho panelaka, tak MM aspon daleko nemusi chodit 😀 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre