Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
28. júl 2009

riana, nechaj mu este nejaky cas a ked to bude stat na mrtvom bode ako doteraz tak urobis asi lepsie ked sa popozeras inde..ono sa to lahko pise, ale existuje chlap ktory si ta zasluzi a ktory bude rad ked bude moct byt s tebou aspon sekundu denne a nebude prikladat kamaratom vecsi dvoraz ako tebe

leatea
28. júl 2009

wyerka..v teplicke sme mali aj my..u antona 😀 paradne tam bolo 🙂

nely..no tak to rada citam 🙂

mna poziadal mily o ruku ani nie po 3mesiacoch 😵

riana..no tak to sa oplati hladat niekde inde a nieco lepsie 🙂

zuzanockamt
28. júl 2009

akurat s drahym riesime, ci ideme kupit fotak alebo nie 😅 ... nasiel jeden na nete ... vraj je to delo 😀 ... ale stoji cca 315 € bez bateriek a karty ... tak neviem, ci kupit, ci nie, lebo je to dost penazi teraz 😅 ... ale digital nemame, tak by sa zisiel

nelynka
28. júl 2009

mna o ruku nepoziadal...ja som to nenapadne nadhodila pred svokrovcami ked u nas raz boli a starky sa uz toho chytil xixi 😀

riana12
28. júl 2009

vsak este nas caka stretko... niekedy tento tyzden...

nelynka
28. júl 2009

riana ale urcite si mu ne lahostajna, ked nahodis rozchod tak je cely pokakany..
kdez to mojmu ked poviem rozvod, tak ma posle vypisat si ziadost 😀 😀 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

mna o roku poziadal po 9 mesiacoch, ale ja som to vazne nebrala ... vtedy som o svadbe neuvazovala vobec 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

nely ... 😀 😀 😀 😀 ... to ako aj moj 😀 😀 😀

wyerka
28. júl 2009

no mna drahy poziadal o roku po roku , ze to tak citi 😀 ale dalsie 2 roky sa rozhodoval kedy a ako bude svadba 😀
zuzi: pokial je to dobry fotak tak jasne chodte do toho 🙂 mi chceme tiez tento rok kupit ale kameru , aby sme mali na dovcu
nelly: to bol dobry tah , asi zabral , ze ? 😀

riana12
28. júl 2009

no Nely, aj bol pokakany, vsak som to tu niekde spominala. iste veci sa mi teda nezdali, ale to bolo mozno kvoli tej jeho pokakanosti 😀 😀 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

wy ... je dobry a kvalitny, ale teraz ked MM nema pracu, tak nerada minam na somariny

riana12
28. júl 2009

baby, ale co by robili, keby ste si tie ziadosti aj vypisli a strcili im to pod nosiky? 😅

leatea
28. júl 2009

a moj na slovo rozvod reaguje stylom 'pocujem dobre???' 😅 😅 😅
ale my sme sa este nepohadali..akosi nie je potreba..ale ta urcite raz pride 😀

riana..ake stretko?

nelynka
28. júl 2009

wyer ktory tah teraz myslis? 😀 😀 ten s rozvodom?

riana tak ale vidis...keby ta nemal rad a nechcel byt uz s tebou tak by mu to bolo urco jedno..

zuzanockamt
28. júl 2009

riana ... no nic ... povedal by, ze nech to idem podat 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

lea ... my sme sa uz velakrat pohadali 😀 ... a s tym rozvodom len srandujeme vzdy ... aj ked boli chvile, ked to sranda nebola 😔

nelynka
28. júl 2009

ria neviem co by robil, asi by sa smial, kym by mu neprisiel rozvodovy pravik domov 😝 😀 😀 😀
ale na to je este skoro, este nebola taka hadka ze by sme sa sli rozvadzat..
my sa obaja rychlo nahnevame a pohadame ale potom sa aj rychlo uzmierime..
len ja sa furt bojim ze sadne do auta taky nastvany, tak mu rychlo schovavam kluce od auta alebo utekam bosa sadnut na kapotu aby neodisiel 😝 😀 😀 😀

riana12
28. júl 2009

Lea, stretko o tom, aby sme sa este pozhovarali, ze ako teda dalej s nami dvoma...
Nely, no uvidime... som zvedava na ten rozhovor; co mi povie na stretku...co bude posobit podobne ako ked sme v nedelu spolu telefonovali...

nelynka
28. júl 2009

riana drzim palceky velmo, ale hlavne mysli na to, akokolvek sa rozhodnes bude o spravne rozhodnutie..
co vies, mozno sa rozidete a cestou domov stretnes chlapa ktory fakt bude stat za to 😉

zuzanockamt
28. júl 2009

nely ... ja umrem z teba ... ze sadnem na kapotu 😀 😀 😀 ... ja by som mojho nechala, nech si ide ... raz uz tak odisiel, si myslel, ze mu budem volat ... no urcite a do polhodiny bol naspät a ja mu vravim a to uz si tu 😀 😀 😀

riana12
28. júl 2009

len baby, ja sa bojim, ze ked tomu este dam sancu, ze sa budem snazit akokolkvek, ze jeho sluby a snaha vydrzia mozno mesiac-dva a zase to bude o tom istom 😖

wyerka
28. júl 2009

nelly : nie , myslela som to s tym poziadanim o ruku 😀 .. a inak tiez mrem , ze sadnut si na kapotu 😀
zuzi: no hej , to ja keby som cakala tak sa mi neozve ... ale tak on vie, ze ja proste na nom lipnem ... on je chlap asi to bere inak 😠

zuzanockamt
28. júl 2009

riana ... tak ak to bude takto ako pises, tak potom sa uz s nim rozides a hotovo

nelynka
28. júl 2009

zuzi raz sme sa tak poriadne chytili uz ani neviem za co...
sa nasral a sadol za volant, a mne vtedy fakt prdne, sa bojim ze by si daco neurobil ked je nervny, predsalen vela debilov chodi po cestach a nedaval by kus pozor ale premyslal nad hlupostami, tak som vybehla vonku len v podprde a nohavickach, naboso len v ponozkach, vonku bol tusim sneh a supla som sa na kapotu ze nejde nikam..
a on mi ze chod sa obliect
a ja ze nejdem bo sa bojim ze pojde prec..
a on ze chod sa obliect...

tak mi musel dat kluce od auta aby nikam nezdrhol... 😀

riana12
28. júl 2009

Baby, mate pravdu 😉 Vsetky do jednej 😉 No esteze vas tu mam 😵

wyerka
28. júl 2009

ria : spravne 🙂 pozitivne a urcite to dopadne tak ako ma 🙂

riana12
28. júl 2009

Nely, vy ste teda ina dvojka 😀 😀 😀

leatea
28. júl 2009

my nemame auto,tak na kapotu nemusim sadat 😀 😀 😀 a doma by urcite sadol za pc a zacal sa hrat..aspon si myslim..no verim,ze sa nebudeme hadat..

riana..no presne som aj ja toto mala predtym..bola som s nim skor zo zvyku a zo strachu,ze uz nikoho ineho nenajdem..musis si sama prejst cely ten vas vztah,aky bol,co bolo dobre a co bolo zle a porovnat,ze coho je viac..21 je dobry vek a do 30 daleko 🙂 tak si myslim,ze si urcite rychlo niekoho najdes 🙂

nelynka
28. júl 2009

wyer to hej, my sme sa o tom bavili uz od zaciatku, on stale ze si ma vezme a ja som ho furt vysmiala ze somnou ani pol roka nevydrzi...
potom bol chory a ked prisiel z nemocnice tak so mu povedala ci si ma vezme a on ze hej..
tak som mu dala na vyber dva terminy ze ci 20.8.2008 alebo 8.8.2008
a on ticho...
tak som sa nasrala a povedala mu ze 29.3.2008 a on ze dobre..a ja ze fakt? a on uvidime..
tak prisli svokrovci a ja som im ukazovala tortu aku chcem na svadbu a svokor cely nateseny ze kedy svadba, a ja tak potichucky ze nech sa spytaju starkeho...a on ze 29.3.2008 no aj som myslela ze siknem..
este o tyzden nam volali ci fakt, ze nam pojdu termin zarezervovat na matriku..a starky ze fakt..tak bola svadba 😀 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

nely ... no ty si akcna zena 😀 😀 😀 ... ja by som kedysi tiez utekala, ze nechooooood ... ale teraz 😀 😀 😀 😀 ... kludne ... nech si ide
riana ... jasne, ze mame pravdu 😀 😀 😀 ... ale rozhoduj sa len a len podla seba ... ty vies najlepsie ako to je ... my vieme len to, co napises

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre