Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

veronikaprostenika
30. júl 2009

u nas se opravdu jedna jen o ten vek, 25 mu bude v prosinci 2010 :D, takze proto zaciname v breznu 😀
konedianti jsme, rikam si-mesic sem, mesic tam. No, ja jsem aspon rada, ze uz mam nejakou "mrkvicku" pred sebou, ze muzu skoro strihat metr.

a Ty praci mas v pohode?

zuzanockamt
30. júl 2009

veronika ... ja pracu mam, akurat som si pocitala, kolko by mi vysla materska na pol roka mi to vychadza nejakych 300 €/mesacne a MM teraz uz nedostava nic ani zo socialky,lebo moj prijem je podla tych debilov uradnickych postacujuci 😠 ... myslim si o tom svoje, ale nevadi
riana ... tak sa necuduj, ze depkujem, ked aj ty tu stale depkujes 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veronikaprostenika
30. júl 2009

ja jak koukala na tu prvni radku, tak si rikam, ty jo jen 300 SK, to je divny :D, jsem uplne zapomnela, ze uz mate eura, az kdyz jsem koukla niz, tak jsem si oddechla 😀
jak je to s praci na SVK? ja od pristiho tydne nastupuju do nove prace, kde na tom budu snad lip, chci prave mit dobre penize, abych mela pak dostacujici materskou
pripadam si jak v basnicich-jak to mam vsechno naplanovany, o to horsi bude, az se neco nepovede 😔

zuzanockamt
30. júl 2009

tak s pracou je to vselijako ... zalezi o aky odbor sa jedna ... ja robim v skolstve - ucitelka, takze tam nie je s pracou problem ... moj manzel je inzinier strojar a v automobilovom a strojarskom priemysle je to o nicom teraz

riana12
30. júl 2009

Zuzi, no musim ti (alebo ty mne 😕) robit spolocnost, vies? 😀 😀 😀

veronikaprostenika
30. júl 2009

Ria: a u Tebe je to jak? 🙂

zuzanockamt
30. júl 2009

riana ... 😀 😀 😀 ... mna to ale zase prejde o chvilu ... zajtra uz zase do prace, takze budem mat kooopec starosti a hlavne budem unavena ako pes zase, takze nebude casu vymyslat hluposti 😀

riana12
30. júl 2009

Vronika, u mna je snazenie v nedohladne 😔 Momentalne riesim vztah 😝 Preto som sa vyjadrila, ze o sebe poviem daco viac neskor, ked uz budem vediet priblizne na com som 😉

veronikaprostenika
30. júl 2009

u nas byly prave nejvetsi problemy kvuli tomu, ze ja jsem strasne chtela a pritel se porad nejak k nicemu nemel.. same hadky.. uz jsem to vzdala, rekla jsem si, ze na to kaslu, ze to proste nejak dopadne a on najednou prisel sam s tim, ze by chtel.. jsem za to moc rada, neuveritelne se vycistil vzduch..
takze by se dalo rict, ze v te situaci v jake jsi ted, jsem byla jeste pred nedavnem.. proto verim, ze to dopadne tak jak ma 😉

zuzanockamt
30. júl 2009

veronika ... tak to je dobre, ze ste sa nakoniec dohodli ... my sme to tiez riesili asi tri roky, ze kedy a tak ... no a nakoniec sme sa tiez dohodli 😉 ... uz len ta praca aby bola, lebo zit iba z tej mojej materskej by bolo nemozne

riana12
30. júl 2009

veronika, len ja som momentalne na tom tak, ze to nie je len o tom, ze nechce este babatko (ani nechce a ani nie su podmienky), ale nevieme sa v zasadnych otazkach zhodnut a nie je to bohvieco ani v "beznej prevadzke". Uz som len taky kusocek od ukoncenia ☹ 😔

veronikaprostenika
30. júl 2009

zuza:tak jen najit praci a bude 😵
ria: 😔 za tech 5 let, co jsme spolu, jsem vztah ukoncila 2x.. a vzdycky jsem se vratila, protoze jsem bez nej proste nedokazala byt.. porad jsem si rikala, ze mi bez nej bude lip, ale.. i pres vsechny ty veci, kteryma me uplne nici, ho mam strasne rada...
jak dlouho jste spolu? Ja vim,ze to pro vztah neni smerodatne, ale ..tezko se louci s clovekem, ktery je vlastne rodinou..

riana12
30. júl 2009

no sme spolu bez jedneho dna 2r a 9m 😔 cize aj to je uz dost dlha doba by sa dalo povedat...

zuzanockamt
30. júl 2009

veronika ... to sa velmi lahko povie, ze len najst pracu ... presne to robime uz pol roka ... kazdy den sa pozeraju inzeraty a kazdy den posielm CV a nic

veronikaprostenika
30. júl 2009

to ano 😔 .. a jaky postoj ma ke vsemu on? vi, ze to chces ukoncit?..

riana12
30. júl 2009

Veronika, vie to, odkedy to vie, tak si vymyslel vylet, stale ma prosi/ziada, aby som este pockala na rozhovor, na ktory ja uz nemam sil cakat. Sice je to zajtra, ale uz sa to oddaluje niekolko dni 😔

veronikaprostenika
30. júl 2009

zuza .. ja prostridala pomerne dost praci, mela jsem zatim stesti, ze jsem bez prace nebyla ani chvili.. ale urcitou roli u me hraje i to, ze se muzu spolehnout na pritele, co se tyce financi .. porad je pro me urcitou jistotou 😅 , ja jsem totiz hrozna, v praci jsem nejdyl vydrzela 8 mesicu 😖 , takze porad hledam a hledam a doufam, ze ted uz budu spokojena
Ty ucis na zakladce?

veronikaprostenika
30. júl 2009

☹ tak snad to dopadne tak, aby to bylo pro vas oba dobre... 😔 nevim, v jake jste situaci, tak ani vic nemuzu rict ☹ , abych pomohla...

zuzanockamt
30. júl 2009

veronika ... MM mal zatial tiez stastie na pracu a bez prace bol zatial len 3 mesiace za tych 6 rokov, co ho ja poznam ... ale teraz je kriza, tak je to horsie ... ja ucim na zakladnej skole

riana12
30. júl 2009

Veri, no sama neviem, ako to dopadne, ja sama som na vazkach, co a ako... 😔

zuzanockamt
30. júl 2009

riana ... nejako to uz dopadne, vydrz do zajtra a uvidis ... jaaaaj, ale aj ja som uz zvedavaaa 😀

riana12
30. júl 2009

Zuzi, mne sa s tym nechce zajtra trapit ☹ Nechce sa ti ist za mladym tebe? 😀 😀 😀 namiesto mna? 😅 😅

zuzanockamt
30. júl 2009

riana 😀 😀 😀 ... a co uz len ja by som tam poriesila 😀 😀 😀 ... a potom by bolo na mna zle 😀 😀 😀

riana12
30. júl 2009

ale ja by som si nemusela hlavu lamat. o to sa mi celu tu dobu jedna 😀 😀 😀 😀 😀

veronikaprostenika
30. júl 2009

aaaa, uz zitra?? 😕
ja letim uklizet, a vypinam pc, jinak bych nedelala nic jineho nez byla na fcbku a na konikovi 😅
vecer jsem tu, tak krasne odpoledne (v ramci moznosti...)

zuzanockamt
30. júl 2009

veronika ... ja stiham popri nete aj upratovat 😉 😉 😉 ... tak sa zatial maj 🙂

riana12
30. júl 2009

maj sa krasne Veri a som rada, ze si sa k nam pridala 😉
ja sem asi tiez prifrcim podvecer-vecer 😉

wyerka
30. júl 2009

ahojte 🙂) dufam , ze tu aspon jedna z vas je 😀

zuzanockamt
30. júl 2009

ahoj wyerka 🙂 ... ja som tu dnes skoro cely de, lebo nemam manzela doma, tak sme nemohli nikam ist 😖 ... ale aspon vcera sme si to uzili 😵

wyerka
30. júl 2009

caw zuzi 🙂 a de ste boli vcera ? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre