Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
30. apr 2009

to hej s tym musis ale pocitat ci si v CR alebo na SK..

zuzanockamt
30. apr 2009

ale nejdem sa nad tym teraz zamyslat, ved som zdrava a MM tiez, tak nevidim dovod, aby to nevyslo prirodzene

nelynka
30. apr 2009

mm je doma, ozvem sa pozdejsie..papa

zuzanockamt
30. apr 2009

oki ... zatial sa maj ... a daj vediet, co on tie tvoje plany 😉 ... papa zatial

riana12
30. apr 2009

haloo, je tu niekto? 😕

zuzanockamt
30. apr 2009

ahoj riana 🙂
ako budes vikendovat?

riana12
30. apr 2009

Ahoj Zuzi 🙂
No zajtra sa s mamou chystam do BA na Floru a sobota/nedela este neviem.

riana12
30. apr 2009

Pozeram, ze mas novu foto 🙂 Kedy si stihla vymenit?

zuzanockamt
30. apr 2009

no foto som vcera menila, aspon myslim, aby som mala aktualny stav 😀
joj na flotu by som isla aj ja, keby sme mali pojazdne auto a nebolo by to tak daleko

riana12
30. apr 2009

Zuzi, sadni na vlak, za 2.5 hodky rychlikom si v BA 😀

riana12
30. apr 2009

Teda o nieco viac, ked si v MT 🙂 To som ja ratala zo ZA 😅

zuzanockamt
30. apr 2009

no ked MM chodil na sluzobky do BA rychlikom, tak sa unadaval, lebo to vraj trva strasne dlho 😀 ... neviem, ja som isla do BA zatial vzdy len autom
my si asi niekam vybehneme do prirody, ak bude pekne ... ale u nas teraz vecer prsalo

riana12
30. apr 2009

Zuzi, no ked ja chodim na skusky, tak tie 2-2.5 hodky sa mi zda aj malo. A cesta spat mi tiez rycle ubehne, jednak cestou obzeram okolie a jednak aj spim 😀

Babyyy, moj 500-sty prispevok 😀 😀 😀

riana12
30. apr 2009

Ale nejak podivuodne som to napisala 😅 Bude to vadit? 😅

zuzanockamt
30. apr 2009

riana ... ja mam o 1000-ku viac 😀
ja chodievam radsej autom pokial sa da, lebo nie som na nikom zavisla 😉

riana12
30. apr 2009

No ja som bola slaby pisatel niekedy, iba posledne mozno 2 mesiace viac vypisujem. A ty si tu aj o skoro 4 mesiace dlhsie 😝
Ja sa autam branim zubami-nechtami 😀 😀 😀 Ale niekedy sa to neda, tak musim "pretrpiet" 😀

zuzanockamt
30. apr 2009

ja som tiez zo zaciatku moc neprispievala, to len teraz som sa tak rozbehla 😀
a preco sa branis autam, ved to je najpohodlnejsie a neobmedzujes sa nicim

riana12
30. apr 2009

Ja ich nemam rada, najma, ked rano cestujem busom do robotky. Pravidlne oproti cestovnemu poriadku meskame aspon 20 min a ked pozeram do aut, asi v 90% aut sedi jeden clovek 😒. A mam voci nim aj averziu, bo zazivam len soferov (s ktorymi v tom aute sedim), ze lietaju ako blazni a mne vtedy nie je velmi dobre od zaludka (ci je to z tych prudkych zataciek alebo sa bojim, ze sa vykotime, neviem).

zuzanockamt
30. apr 2009

tak ja chodievam väcsinou s MM a on je skuseny sofer, ved ma vodicak uz asi 15 rokov, takze pohoda
a co nie si teraz s drahym, ked je zajtra volno, ci az cez vikens?

riana12
30. apr 2009

No boli sme spolu vcera, aj ked by som bola radsej dnes 😀 A zajtra ideme s mamou do BA na tu Floru. Na ostatne 2 dni sme zatial neboli dohodnuti, to asi stihneme zajtra. Dufam...

zuzanockamt
30. apr 2009

ja si uz ani neviem predstavit, ze by som s drahym nebola kazdy den ... niet nad spolocne byvanie 😉

riana12
30. apr 2009

No ja si na pripadne spolocne byvanie este musim nejaku tu dobu pockat 😒

zuzanockamt
30. apr 2009

a u niektorych rodicov nemozete? ... my sme zacinali u svokrovcov v trojizbovom byte 😀 😉

riana12
30. apr 2009

No ja nechcem u nich a on u nas 😀

zuzanockamt
30. apr 2009

no tak to sa musite dohodnut 😉 ... my sme vedeli, ze chceme byt konecne spolu stale a MM mal pracu v MT a ja som koncila akurat VS, takze mi bolo jedno,kde budem zacinat s pracou

riana12
30. apr 2009

No v tomto uz sa nezodneme. Usudzujem, ze kym by som bola nazoru, ze u nich nie, on bude na oplatku tvrdit to iste, aj ked si myslim, ze to mi robi len napriek.

zuzanockamt
30. apr 2009

a preco nechces byvat u nich? ... maju byt, ci dom?

riana12
30. apr 2009

Maju dom 🙂 Len neviem preco, z nejakeho dovodu sa u nich necitim velmi dobre.

zuzanockamt
30. apr 2009

ja som sa u svokrovcov vzdy citila dobre a hlavne sme velmi chceli s drahym byt spolu, takze mi to bolo jedno kde 😀 ... a bolo to fajn

riana12
30. apr 2009

Ja moc nechcem ani z domu k priatelovi, kvoli rodicom a bratom. Som doma vascinou tak, ze dojdem vecer, trocha pokecame a idem spat alebo sa len zavriem do izby a ucim sa. Takze nic moc.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre