Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
30. apr 2009

no nasi neboli moc nadseni, ked som sa rozhodla odstahovat, ale zvykli si casom ... no trvalo to dlhsie

riana12
30. apr 2009

Ja to stale beriem tak, ze je na byvanie stale este cas. Aj ked na druhej strane by som uz velmi chcela.

zuzanockamt
30. apr 2009

podla mna,ked sa dvaja maju radi a maju pracu, tak netreba cakat ... mam kamosku, ktora chodi s priatelom uz tri roky, obaja pracuju a ona chce spolocne byvanie az po svadbe ... taky vztah je o nicom podla mna ... cloveka najlepsie spoznas,ked s nim zijes

riana12
30. apr 2009

Sama sebe strasne odporujem v nazoroch 😀 😀 😀

zuzanockamt
30. apr 2009

😀

riana12
30. apr 2009

No je tu este fakt, ze priatel vacsinu penazi dava do stavebka a este si nejaku svajciarsku hypo vybavil (zatial ale bez bytu), takze este aj na podnajom mozem nechat zajst chut. Ze uz mu na ostatne zitie neostane. Kym byva u rodicov, tak sa tym nestresuje.

zuzanockamt
30. apr 2009

no tak ked nie podnajom, potom uz ostava len sa dohodnut, ci u vas alebo u nich 😉 ... a kolko ma drahy rokov? ... a kolko ste uz spolu?

riana12
30. apr 2009

No ale ked s tym dohodnutim je to u nas tazke... Ja uz som niekolkokrat o byvani spolu otvarala (aj ked sa priznam, ze som jeden cas bola uplne proti byvaniu pred svadbou), lenze uspec ziadny, iba odmietnutie. Takze to viac-menej uz ani nechcem otvarat. Asi som moc tlacila na pilu 😒
Drahy ma 25 a spolu sme 2.5 roka (prave dnes 😵)

zuzanockamt
30. apr 2009

a drahy o spolocnom byvani neuvazuje? ... my sme napriklad uvazovali obaja ... a ja som zase urcite za byvanie pred svadbou ... nevzala by som si cloveka, s ktorym by som predtym len chodila

nelynka
30. apr 2009

ahojte
co som zmeskala??

no osobne si myslim, ze by sa dvaja ludia nemali brat, ktory spolu aspon pol roka nebyvaju...absolutne sa nepoznaju a nevedia koho si vlastne beru...
takze ja som zasadne proti svadbe pred tym ako spolu dvaja ziju..

nelynka
30. apr 2009

a inak, prisiel ten nedoplatok za elektirku co som sa tak tesila..
28 000kc..super nie? za 4mesiace...
a zvysili nam zalohove platby na 7500kc mesacne, som zvedava odkial na to vezmeme...

riana12
30. apr 2009

Teraz to mame troska vo vztahu komplikovanejsie, co sa mna tyka, tak som myslienky o spolocnom byvani odlozila. Necham na priatelovi, kedy s tym pride 🙂

No uz je vela hodin, mam skory budicek 😠

Tak sa maj zatial pekne. Zajtra sa ozvem, co pekne sme kupili 🙂
Dobru nocku

zuzanockamt
30. apr 2009

riana ... a co mate nejake problemy?
nely ... tak to teda nezavidim, co sa tyka toho nedoplatku, ako by ste toho uz nemali dost, tak este aj toto ... a co drahy, ako sa vyjadril k tomu darcovstvu?

nelynka
30. apr 2009

nebavili sme sa este o tom, dostal ho ten nedoplatok a nejde mu do hlavy, ale nebude namietat..povie mi ze ked chcem tak nech idem..jemu je to jedno..

zuzanockamt
30. apr 2009

a to za 4 mesiace mate tych 28 000? ... to ste aj kurili elektrinou?

nelynka
30. apr 2009

hej od decembra do aprila..
hej elektirnou a v obyvacke drevom...
chceli sme robit ustredne cez leto keby boli peniaze na to, ale bohuzial, takymto tempom na to nevyjde ani buduci rok...
a okrem toho sme nemali nocny prud, tak preto asi tak vela...

nelynka
30. apr 2009

idem si lahnut, som hotova..
boli sme sa trosku prejst, dneska sa tu vsade palia vatre tak sme boli popozerat...
aj zajtra je den..
tak papik zatim..bru nocku

zuzanockamt
30. apr 2009

no tak to hej, ked sa kuri elektrinou, tak je to dost drahe a este ked nie je nocny prud ... musite si pozriet vyhodnejsiu tarifu ... my sme si tiez zmenili, ked sme sa vratili z UK, platime teraz okolo 750 sk mesacne a mavame este aj preplatok kazdy rok okolo 2500 sk

zuzanockamt
30. apr 2009

tak dobru noc

nelynka
30. apr 2009

tak som este tu..
dobry film isiel..

len vies, vykurovat 3izby plus chodbu je rozdiel oproti bytu
a este cez zimu
a tarif si poziret vyhodnejsi nemozme, rpetoze nam davali novy elektormer, a na ten potrebujeme zapojit nejaky spinac aby sme mohli prejst na nocny prud a ten spinac nie je najlacnejsi..
my sme mali zalohove platby 1500kc..
v byte sme platili 1000kc mesacne, ale tam raz zacas sla elektrcka rura, raz za cas dvojplatnicka, telka, pocitac a kotol na teplu vodu bol plynovy...

lenze tu je na elekriku vsetko, nakolko ja plyn do domu nechcem...chceli sme urobit to ustredne cim by sa vela usetrilo, ale bohuzial...nevyjde to..

a teraz uz idem fakt spat..
bru nocku

leatea
30. apr 2009

ahojte..akosi som nemala cas sa tu ukazat..ale cez vikend sa hadam trosku polepsim..ale ak bude pekne pocasie,tak urcite pojdeme na prechadzku..

nelynka
1. máj 2009

dobre ranko, tak ja som uz hore, samozrejme od pol osmej nie a nie zaspat...neviem co je somnou, 3dni po sebe sa budim pravidelne v 7.27h 😖

riana12
1. máj 2009

Ahojte, tak som dneska s mamou bola na Flore, niekolko kvietkou sme nakupili (vacsinou trvalky do skalky). Ale tam bolo ludi. Strasne vela. My sme nastastie dosli hned, ako otvorili, takze sa to dalo. Lenze okolo tej pol dvanastej sme sa ledva v dave pohnut mohli. To uz sme mali nakupene, takze sme sa sli naobedovat a pomaly na bus 🙂

Zuzi, no hej. Mali resp. nemam stale dobre dojmy so vztahu. Uz som to aj chcela ukoncit. Ale nakoniec som sa rozodla pockat, co z toho dalej bude, ci sa to zlepsi.

zuzanockamt
1. máj 2009

Ahojte 🙂
tak ja som doma ... celkom pekny dne bol dnes, som sa zasepovyhrievala na balkone u nasich 😵
nely ... my sme tiez povodne platili mesacne 1000 sk za elektrinu, ale mavali sme velke preplatky, tak nam potom znizili mesacnu platbu, ale preplatky mavame stale ... u ns ide na elektrinu rura a dvojplatnicka, no a potom tie bezne spotrebice ako v kazdej inej domacnosti, teplu vodu mame z teplarne
riana ... no ak nezhody trvaju dlhsie, tak to pre ten vztah nie je bohvieco ... a lespie sa rozist predtym ako zacnete spolu byvat, potom je to horsie

riana12
1. máj 2009

Zuzi, kebyze je aj vsetko v poriadku, tak k spolocnemu byvaniu sa tak skoro nedostaneme. Takze byvanie neriesim vobec.
Stale mi rozum beha, ako to bude dalej. Jednu dobu mam dojem, ze jupiii, ake je to fajn. A potom som na tom biedne, ci to ma nejaku buducnost ☹

zuzanockamt
1. máj 2009

riana ... tak ja som uz vydata dva roky a zijeme spolu 4 roky a tiez mam obcas take pocity 😀 😅

riana12
1. máj 2009

A je tu este fakt, ci len ja nie som moc precitlivena, ze mi vsetko vadi. Ze robim zbytocne halooo ☹

zuzanockamt
1. máj 2009

riana ... to som aj ja a cim som starsia, tym viac 😖 😅 ... ja robim halo, pre vsetko 😀

riana12
1. máj 2009

Zuzi, IP 😅

zuzanockamt
1. máj 2009

riana ... IP 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre