Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
1. máj 2009

zuzi len aby si to stihla kym sa budete snazit a ostanes tehu xixi 😀 😀

cipsinka
1. máj 2009

veru nely aj ja sa tesim mam taku knizku este z minuleho roku ked som zacinala tak tam mam aj miery tak aj teraz si napisem a budeme si hlasit centaky 😉 😉 😝 😝 😝 😝

zuzanockamt
1. máj 2009

nely ... neboj, to stihnem urcite ... potesi ma aj 5 kg dole, keby som dala 10 kg dole, to by som uz bola az moc chuda ... iba ak by som nejako neplanovane otehotnela, ale to nehrozi

nelynka
1. máj 2009

xixi dobre, suhlasim, ja si zavediem dennicek, tam si budem pisat miery a kila a co som papala a tak 🙂)

cipsinka
1. máj 2009

ja som si tam pisala nejake recepty ale to len take zaklady a to ma na tej diete znervoznovalo,ze som nemala ispiraciu co varit 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ,teraz si donesiem aj nejake speci cajiky zo SVK 😉 😉 😉 😉

nelynka
1. máj 2009

jeeej, tak ja mam jeden na chudnutie ten mi chutil a povecsine dzusiky ovocne a zeleny cajik s medikom pijavam 😀 😀 😀

cipsinka
1. máj 2009

ja tiez iba caje,ale ked je drahy doma on vzdy donesie nejaku pepsinu a potom neviem odolat 😖 😖 😖 😖 😖 😖 ale ked nie je doma tak iba cajiky,mam ich na tony vzdy ked nejaky zbadam sup do nakupneho kosika ale nejaky na chudnutie nemam tak teraz pozhanam take aspon zo tri 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
1. máj 2009

a ja med neznasam je to pre mna mooooooooooc sladke,viem,ze je to velmi zdrave ale ja od malicka neznasam med 😝 😝 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
1. máj 2009

tak ja som ho tiez moc nemusela, ale v cajiku ho zboznujem a doplneny citronom cerstvym jaaaj sa idem potrhat 😀

tak ja mam len jeden teekane caj na chudnutie a ten je fajny, matovy..uuzany..
a este mi chuti aj teekane urologicky 😅 😀 😀 ale ten pomenej bo sa nedocikam 😀 😀 😀

cipsinka
1. máj 2009

ja mam vacsinou polske caje,hned vedla mame taku super polsku predajnu maju tam somarin od vymyslu sveta a pllllno cajikov a samoska citronelka do caju nesmie chybat to by som ani caj nevypila 😉 😉 😉 😉 😉 Tak aspon v tomto nam dieta nebude robit problem,ze nebudeme pit sladke vody 😉 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
1. máj 2009

ja mam tiez rada caje, najmä bylinkove vselijake, ovocne moc nemusim a uz ani zelen mi velmi nechutia ... a pijem ich uplne bez vselijakych prisad, teda ziaden med a ani citron a uz vobec nie cukor, najlespie su ciste

cipsinka
1. máj 2009

ja som kedysi caj bez cukru nemohla ani citit,no normalne to nechapem,fuuuuuuuuuuuuj teraz ked si predstavim cukro v caji brrrrr,ved ten caj straca vsetku aromu a pozitok 😉 😉 😉 😉

nelynka
1. máj 2009

ja som dakedy ked som chodila na zakladnu a na strednu neznasala ovocne caje, nemohla som ich, hnusili sa mi ale zato cierny caj som pila silny jak kavu a na tony..
mama ze aby som ho tolko nepila ze to nie je zdrave a o par dni na tom som sla k lekarke na preventivku a ona ze by som mala pit kavu alebo silny cierny caj, a ja som sa len zasmiala, ze nevyberiem sacok skorej ako caj nedopijem...milovala som indi boze ten bol uuzasny 😀

cipsinka
1. máj 2009

tak ja ked som bola dieta som caje neznasala a ked tak len ako som uz pisla s cukrom brrr 😖 😖 😖 😖 😖

cipsinka
1. máj 2009

dnes som si kupila pllllllllllllllllno gumenych cukrikov tie milujem 😵 😵 😵 😵 😵 ,tak ich budem musiet do utorka vsetky spapat ved potom nemozem a hadam ich nevyhodiiiiim 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

leatea
1. máj 2009

baby..tak ma napadlo..ake konfekcne velkosti mate?
ja mam 38..ale radsej by som 36,lebo tak sa citim lepsie a hlavne normalne..u nas v rodine sa pohybujeme okolo tej 36 velkosti totiz..

zuzanockamt
1. máj 2009

tak aj cierny caj je fajn, ten pijem hlavne v zime, inak len bylinky - mäta, salvia, harmancek, roibos, medovka, materina duska a rozne zmesi
uz sme naplanovali na zajtra s MM vyletik, mali by sme ist do jednej doliny na bikoch ... dokopy okolo 40 km, mozno nieco viac alebo menej ... ale vsetko zalezi od toho, kedy sa zobudime, asi dame budik, nech zase nepreflakame cely den len tak

nelynka
1. máj 2009

cipsi ja moje vzdy zozrem na posedenie...jaaaaj by som ich ejdla na kilaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

zuzanockamt
1. máj 2009

lea ... tak ja 36 nedosiahnem nikdy ... teraz mam 40 a niektore veci aj 42 😅

nelynka
1. máj 2009

lea mala som dakedy 36, a teraz podla satov mam 40..
obleciem ale 36, niekedy 38 vpohode velkosti..zalezi do strihu a materialu...takze 36-40 😀 😀

cipsinka
1. máj 2009

dobre kocandy dnes som sa tu zdrzala viac nez dost akurat som domasirovala draheho vraj ho boli chrbaaat 😲 😲 😲 😲 a to on ked mi povie,ze ho nieco boli tak to je uz co povedat ☹ ☹ ☹ ☹ dobru nocku pa

zuzanockamt
1. máj 2009

tak ja 36 a ani 38 neobleciem vobec ... väcsinou len 40 a niektore tricka si kupujem 42 ... a 36 som nikdy nemala a asi ani nebudem mat ... ved to by som musela vazit nejkych 58 - 59 kg, cize o nejakych 10 kg menej ako teraz a to by som pri mojej vyske bola vychrtnuta ... a to sa mi nepaci ... ja sa najlepsie citim pri vahe okolo 63 - 65 kg 🙂

leatea
1. máj 2009

no a ako su na tom ostatne clenky rodiny? moja sestra ma dokonca 34,ak nie aj 32..ale to ja nepotrebujem..mne staci taka normalna 36,cize aby som kazdu 36 obliekla.. moja mama mala dlhe roky 48kil..aj ked je o cosi nizsia ako ja..ale bola som najtazsia doma..a myslim,ze stale som 😖

nelynka
1. máj 2009

tak paa cipsus este sa ohlas pred cestou 😉

nelynka
1. máj 2009

ja stale doma pocuvam ze moja mama ked sa vydavala a po dvoch detoch mala 50kilo...
hehe...ze tak ako ja vyzerala po porode so mnou 😀 😀
ze ako ja budem vyzerat po troch detoch 😀 😀

a ja sa len smejem, bo ked som mala 50kilo tak mi vravela ze som prilis chuda ze mam pribrat xixi 😀 😀 😀

zuzanockamt
1. máj 2009

lea ... mne sa take uplne vychudnute dievcata nepacia a ani mojmu drahemu nie, ved inak by nebol so mnou 😀 ... ja sa nepozeram na velkosti, ze musim mat silou - mocou 36 alebo 38, mam taky typ postavy, ze to nebude nikdy, iba keby som drzala drasticke diety a to nemusim ... staci 5 kg dole a bude mi fajn 😀

nelynka
1. máj 2009

vpohode obleciem S,M tricka...ale radsej kupujem M, v tom sa lepsie citim 😀

zuzanockamt
1. máj 2009

nely ja kupujem len L alebo XL, ale to aj preto, ze ja som dost vysoka 172 cm 😉

leatea
1. máj 2009

zuzi..no to mas dobre..tu vysku..tak to je jasne potom,aby si mala okolo tych 63-5kil..
moja sestra ma okolo 165..ale vahu ma hrozne nizku..ja som vyssia len o kusok ale vahu mam takmer o 15kil viac..
normalna vaha pre mna je tych 50-1kil..co je uplne v pohode..kedze nemam prilis pevne kosti..ale to bude tym mliekom 😅

zuzanockamt
1. máj 2009

lea ... ja som stale celkom spokojna s postavou, len mam trosku väcsie brucho, ale to preto, lebo mam teraz aj vela kil - 69, ale do leta by som s tym nieco chcela spravit a hadam sa potom aj brusko zmensi,ked par kil pojde dole

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre