Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
3. máj 2009

nely nebojkaj nic sa ti v lietadle nestane a aj keby tak sa to aj tak nedozvies 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

leatea
3. máj 2009

nely..ale letecka doprava je najbezpecnejsia 😉 mas tam najmensiu sancu urazu..

cipsinka
3. máj 2009

som hladnaaa 😖 😖 😖 😖 😖 idem si dat pomelo....

cipsinka
3. máj 2009

dobre babiky idem hrat s drahym pyskorky(inak baby hlavne zuzu ake I sa pise vo slove pyskorky??? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 )

nelynka
3. máj 2009

tak to neviem ja to pisem ze piyskorky 😀 😀 😀

lea ale ja sa aj tak bojim, ja sa bojim setkeho len vlastnych noh sa nebojim, ale keby som dakde mala ist peso by ma urvalo..

idem si ja laskat, zajtra musim pofotit satky a dat na bazar, predat ich nejako xixi 😀 😀

leatea
3. máj 2009

piskorky by malo byt 😅

nely..no ja ani vlastnym noham nemozem verit..kvoli nim som mala dolamane ruky..takze tak..ale teraz je to uz aspon o nieco lepsie 😀

nelynka
3. máj 2009

mne sa vdaka mojim noham nikdy nic nestalo..chvalabohu..

a uzs omf uc papa

riana12
4. máj 2009

Ahojte 🙂

evitkamalicka
4. máj 2009

Ahoj kocky,

no mne moj muz cez vikend zahlasil, ze on uz by chcel druhe aj teraz....srandista, este si bude musiet pockat

nelynka
4. máj 2009

ahojte..

evit tak to mas super muza..hehe 😀 😀 😀

evitkamalicka
4. máj 2009

nely hej mam, troska ma to zaskocilo bo sme sa dohodli ze az buduci rok v lete zacneme snazit a zrazu takato hlaska, no ale ma smolu

nelynka
4. máj 2009

hehehe...tak..aspon raz chlap vidi ake je to cakat 😀

evitkamalicka
4. máj 2009

veru, tak mu treba 😅 😀

aky ste mali vikendik?

riana12
4. máj 2009

Evitka, aj ja sa pridavam k hodnoteniu, ze mas super chlapa 😉 To sa nevidi casto, ze chlap je prvy, co chce.

Inak sa dnes ako mate?

nelynka
4. máj 2009

my vpohode..
valali sme sa, hrali sme bedbinton a frisbee so psami..boli sme na prechadzkach..pohoda.. 🙂 a vy?

evitkamalicka
4. máj 2009

riana dakujem za neho 🙂

my dnes super, za chvilu ideme obedovat a potom do poradne

riana12
4. máj 2009

No ja pracovne a tiez sa pomaly zbalim na obed 🙂

nelynka
4. máj 2009

ze obedovat a ja este ani ranajky nemala 😀

riana12
4. máj 2009

Babulky, nahodte daku temicku 🙂 Ked sa vratim z obeda, pridam sa rada 😀

Vsetkym prave i o chvilu obedujucim prajem dobru chut! 🙂

evitkamalicka
4. máj 2009

nelynka ja mam obed zo vcera, manzel bol cely vikend v robote takze som si navarila sama pre seba, lebo on mal obed v robote a dnes som varila akurat pre Adamka

riana12
4. máj 2009

A nelynke dobru chut k ranajkam 😀

nelynka
4. máj 2009

evit aj ja mam odvcera, zeleninkovu polievku s haluskami a vyprazany karfiol s kasou 😀

nelynka
4. máj 2009

riana dakujem ale este nemam ani sajnu co si dam 😀

cipsinka
4. máj 2009

caute babuchy 😉 😉 😉 😉 😉 dnes sa hlasim aj takto doobedu 😅 😅 😅 😅 😅 Ja som tiez este ani neranajkovala 😕 😕 😕 😕 😕 AKurat mi volala byvala kolegynka,ze ci nepridem na kavicku,ze ma manzela cely den v praci a my tu mame dnes sviatok tak,ze je doma tak si pojdem poklebetit 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
4. máj 2009

ahoj cipsus..vy mate sviatok? jeej, my tu zase budeme mat v piatok, mal ist mm do roboty ale nejde.. 😀 😀

cipsinka
4. máj 2009

no my mame takzvany bank holiday,vy ste mali sviatok v piatok,no vlastne aj tu bol ale vzdy volno je u nas v pondelok a ti co su v praci maju dvojnasobok,cize moj drahy si dnes riadne zarobi 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
4. máj 2009

evit vitam ta inak u nas cize budeme spolu snazilkovat 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
4. máj 2009

cipsi aj tu je tak, ked si na sviatok v praci mas plus 100%

cipsinka
4. máj 2009

ta kamoska co pojdem ku nej chce aby som s nou sla teraz behat 😕 😕 😕 😕 😕 ,jojoooj uz som sto rokov nebehala to budem ako smrtka asi sa vyhovorim,ze ma boli noha,ze mozem ist len na rychlu chodzu 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
4. máj 2009

ze behat, by som dusu vypustila 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre