Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
5. máj 2009

som hlavne na nas peugeot..ked sme ho kupovali, mm chcel najprv punto, ja som to zasadne odmietala tak me sli do bazaru pozriet, len sme vosli a uz redavac ci nam moze pomoct a mm hned ci maju nejake punta a mne hned padol do oka..mm nic nevnimal on len punto..a uz ako sme odchadzali som ho k nemu dokopala a on ze pekne pekne a o mesiac sme si sli po neho..aj jemu potom padlo do oka a nevedel koli nemu ani spavat, stale mu vrtal v hlave...
a odmietla som akukolvek limuzinu na svadbe, chcela som ist nasim autockom a aj sme sli...odmietala som sofera tak sme si ho soferovali sami--
aj na mojejsvadbe ho mam 😀 😀

zuzanockamt
5. máj 2009

nely ... aj my sme sa viezli na svadbu vlastnym autom a soferoval MM, ja som sedela vzadu spolu s mojou sestrou, ktora mi bola za svedka ... inak mna moj manzel aj obliekal do svadobnych siat 😀 .. vy ste boli pred svadbou spolu, ci kazdy u svojich rodicov?... my pekne spolu, vsak sme uz spolu byvali, tak naco robit ceremonie akurat den pred svadbou 😅

nelynka
5. máj 2009

ja som chcela povodne soferovat ale cez kruh by to neslo..sedela som vpredu vedla mm a vzadu sedel kamarat - fotograf a fotil nas 😀
my sme boli pred svadbou polu, u jeho rodicov, lebo svadba bola v KE a ja byvam 120km od KE, rano ma viezol ku kadernicke, ku kosmeticke, mezditym bol po kytice, potom mi pomahala jeho teta a svokra do siat, sli sme sa fotit...o 14h dorazila moja rodina, najedli sa gulasu, urobili sme odobierku, sadli do aut a autobusa, sli na obrad a potom papat.. 😀 😀

zuzanockamt
5. máj 2009

my sme nemali ziadne tie klasicke zvyky, ze odobierka a tak, ani rozbijanie taniera a podobne somariny, som to dorazne odmietla a MM bol len rad, tak mne nemal kto iny pomoct do svadobnych siat, kedze sme boli len sami dvaja doma, tak len drahy mi musel pomahat, ale sranda to bola 😀 ... my sme sa zisli s jednymi aj druhymi rodicmi u nas v byte a isli sme na urad hned a potom na veceru a okolo desiatej - jedenastej domov

nelynka
5. máj 2009

tak my sme mali kalsika svadbu..ja som to chcela, pacili sa mi tie zvyky a hlavne zavinacka o polnoci, vyzbierali sme si 30 000 skoro hehe 😀 😀 😀

zuzanockamt
5. máj 2009

ja som chcela mat co najmensiu svadbu, najradsej by som bola, keby sme mali len 2 svedkov a potom isli niekde s drahym na obed alebo veceru a koniec, no ale co uz, rodicia by sa isto urazili, kebyze nie su na svadbe, takze sme to nemohli tak spravit ... nam tiez podavali kopec penazi, lebo zariadeni sme uz boli davno a nic sme do domacnosti nepotrebovali, tak len prachy ... ale tak keby mi niekto bol ponukol trojizbovy byt, neurazim sa 😀

nelynka
5. máj 2009

hehe my tiez sme chceli prasule, lebo sme mali setko ale aj tak sme dostali zehlicku, tu som nechala mamke a nejake pohariky ozdobne a tie sa hodili do vitrinky..a obedovu supravu od mojej svedkine, tej som povedala nech mi to kupi a papame z nej doteraz..

zuzanockamt
5. máj 2009

my sme uz skoro dva roky byvali spolu pred svadbou, takze sme mali vsetko a boli sme uz zabehnuti v nasej mini domacnosti 😵

nelynka
5. máj 2009

my sme spolu byvali rok..a ties sme mali skoro vsetko, od pracky, cez chladnicku, proste setko co sme potrebovali

zuzanockamt
5. máj 2009

my sme chladnicku mali uz v byte, ked ho drahy kupil, pracku mame este staru tatramatku, tu drahy tiez kupoval chvilu potom ako kupil byt a ostatne veci sme postupne pokupili alebo dostali 😵

riana12
5. máj 2009

Ahojte, tak vy tu vase svadby preberate. A cim ja prispejem? 😅 Asi, ze som prisla pred chvilou dovnutra, vsetky mozne i nemozne kosti ma bolia, tak fest som sa na zihlave poprhlila, ani neviem kde...

nelynka
5. máj 2009

my sme nemali nic, len holy byt..nam to vyhovovalo, lebo mne sa hnusi vsetko co ostane po majiteloch alebo co uz niekto pouzival..
aj tu co nechalo skrinky stare tak sa porubali a popalili, mne sa to strsne hnusilo..

ahoj riana...

zuzanockamt
5. máj 2009

Ahoj riana 🙂 ... neboj nemusis lutovat, ze este ziadna svadba nebola, nie je to zase az take uzasne ako sa hovori ... ja som zmenu vo vztahu nepostrehla a nebrali sme to ako vrchol romantiky tu nasu svadbu, ale ako nutnost pre nasu spolocnost, lebo väcsina veci je postavena na manzelstve a spolocnost to viac akceptuje ako iba spoluzitie dvoch ludi ... takze z mojej strany to bol len tento dovod ... s mojim muzom by som zila tak ci tak, ci s papierom alebo bez

zuzanockamt
5. máj 2009

nely ... my sme mali v byte komplet novu prerobenu kuchynu, takze aj linka aj chladnicka boli nove ... akurat kupelna nie, ale to nevadi ... do toho investovat nebudeme, lebo aj tak tu dufam neostaneme naveky

nelynka
5. máj 2009

ja neviem, nas vztah sa svadbou zlepsil ovela...viacej mm verim, neviem preco, inak sa aj problemy s nim daju riesit a aj ina komunikacia je s nim..
bolo vidno ze sa zo svadby tesil aj on, co u chlapov malokedy vidno..

podla mna je svadba uzasna a keby som mohla zopakujem si ju aj 100x este

riana12
5. máj 2009

Zuzi, to ani nebola lutost, ze som este svoju vlastnu svadbu nezazila. Skor to bolo o tom, ze vy tu tak pekne na nejaku temu diskutujete a ja sa len prizerat mozem. Nic do plena nemozem hodit 😀

zuzanockamt
5. máj 2009

riana ... tak zmenime temu ... co navrhujes?
nely ... my mame uplne rovnaky vztah ako pred svadbou ... u nas to bolo fakt len o papieri a ja by som si uz svadbu nechcela zopakovat

nelynka
5. máj 2009

kazdy ma na to svoj nazor..
ja by som ju brala aj 100000x dokola..ale si to tak trosku aj zopakujeme v lete na foteni, uz sa tesim 😀

riana12
5. máj 2009

Tak ja vas zas nechcem, Zuzi, rusit v teme. Kludne mozte pokecat dalej 🙂

zuzanockamt
5. máj 2009

my nemame klasicke foto zo svadby, fotil len svagor a moja sestra ... ja som nechcela minut na to vela penazi, tak som setrila, kde sa dalo 😀

zuzanockamt
5. máj 2009

riana, ved nerusis, mna svadby nejako nefascinuju, takze kludne mozeme zmenit temu 😀
o chvilu mi zacina panelak ... a zase mam chut na sladke, ale som si povedala, ze sa nebudem prezierat, no neviem ci vydrzim, lebo mam v skrinke jahodovu milku a este aj velku studentsku pecat 😀

riana12
5. máj 2009

Ja sa podkrmujem babovkou 😀

nelynka
5. máj 2009

riana vklude nahod temu..xixi..ako bolo dneska v praci?

zuzi, ja by som zase v takychto veciach ako fotograf a kameraman nesetrila, ale nas to stalo minimum lebo to boli znami, oproti tym co som chcela povodne...
zase ked mas malu svadbu tak sa ti do toho neoplati prachy pchat to je jasne, my sme chceli mat pamiatku peknu, aby sme si to mohli pozriet a pripomenut kedykolvek..nam na tom zalezalo..

riana12
5. máj 2009

Nely, v robotke pohoda, niekedy az ulievaren, teda nie cely den, ale par usekov za den hej 😀

zuzanockamt
5. máj 2009

nely ... tak ja mam nejake foto, takze pamiatka je, ale nejako mi na to az tak nezalezalo
riana ... mnam babovka 😵 ... ale ty si to mozes dovolit ... ty si chuda 😉

riana12
5. máj 2009

Zuzi a ty odkial vies, ze som chuda 😀 Ci uz som to niekde prezentovala 😕 😀

zuzanockamt
5. máj 2009

ozaj riana, a ako s drahym? ... nejaka zmena nenastala? 😉

nelynka
5. máj 2009

riana a co robis?

juuu dala by som si aj ja babovku 😀

zuzanockamt
5. máj 2009

jo, mam taky pocit, ze si to uz niekde pisala, ak sa nemylim 😅 ... ale si chuda, nie? 😕

zuzanockamt
5. máj 2009

asi si predsa len pojdem dat tu cokinu a zajtra budem mat vycitky svedomia 😀 ... jaj, neviem co so sebou 😅 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre